C OB, rangilsta és klubközi verseny - eredmények
2020. november 8-án rendezték meg Debrecenben a Hajdú Kupát, amely idén a C osztályos Országos bajnokságnak, Felnőtt-Ifjúsági, Senior Standard és Junior Latin ranglistának, valamint klubközi versenynek is otthont adott. A három ranglista győztes mellett tizenöt kategóriában avattak országos bajnokot.
A Felnőtt-Ifjúsági Standard ranglistán 12 páros indult, a győzelmet a felnőtt magyar bajnoki ezüstérmes Bencze István és Prozlik Anna szerezte meg a felnőtt magyar bajnoki bronzérmes Szalai Dénes és Balla Petra, valamint az ifjúsági magyar bajnok Kohon Patrik és Gál Dalma előtt.
A Senior Standard ranglista 4 fős mezőnyében a Senior III. korosztály magyar bajnoka, Kránicz József és Dobó Erika állhatott fel a dobogó tetejére.
A Junior Latin ranglista 10 fős mezőnyében a junior II. korcsoport magyar bajnoki ezüstérmese, Kovács Péter Benedek és Vida Kamilla végzett az első helyen a magyar bajnoki negyedik Balázs Dominik és Kondacs Jázmin Bíborka, valamint a magyar bajnoki hetedik Molnár Ákos és Kiss Beatrix előtt.
Felnőtt-Ifjúsági Standard ranglista (12 induló):
1. Bencze István, Prozlik Anna
2. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
3. Kohon Patrik, Gál Dalma
4. Balga Kristóf János, Kállai Kamilla
5. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
6. Szabó Noel Marcell, Mártha Mercédesz Laura
Senior Standard ranglista (4):
1. Kránicz József, Dobó Erika
2. Váczi Márk Dr., Váczi Noémi Katalin
3. Matkovics Gorán, Budnychenko Mariana
4. Molnár György, Molnárné Varga Irén
Junior Latin ranglista (10):
1. Kovács Péter Benedek, Vida Kamilla
2. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
3. Molnár Ákos, Kiss Beatrix
4. Szarka Ágoston Szilárd, Bajáky Zsanna
5. Bódis Botond, Balassa Bíbor
6. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
Felnőtt C Latin Országos bajnokság (15 induló):
1. Geleta Alex Dávid, Bende Cintia
2. Kovács Balázs, Szkala Györgyi
3. Kátai Richárd, Szőcs Barbara Veronika
4. Reszelő Dániel, Tömösközi Kata Berta
5. Rácz Ádám, Kovács Leila
6. Gehl Szabolcs, Robitschek Hanna
Felnőtt C Standard Országos bajnokság (7):
1. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
2. Gépész Zoltán, Simon Júlia Rita
3. Varga Kristóf, Molnár Virág
4. Rácz Ádám, Kovács Leila
5. Matkovics Gorán, Budnychenko Mariana
6. Sisák Tamás, Kristó Noémi
7. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
Senior I. C Latin Országos bajnokság (2):
1. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
2. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Senior I. C Standard Országos bajnokság (2):
1. Matkovics Gorán, Budnychenko Mariana
2. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
Senior II. C Standard Országos bajnokság (1):
1. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
Senior III. C Latin Országos bajnokság (1):
1. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
Senior III. C Standard Országos bajnokság (1):
1. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
Senior IV. C Standard Országos bajnokság (1):
1. Macher Ákos Dr, Marjanek Katalin dr.
Ifjúsági C Latin Országos bajnokság (10):
1. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
2. Pilka Zoltán, Rezes Dorka
3. Tihanyi Barnabás, Sümegi Anett Júlia
4. Gherman Catalin Nicolae, Dózsa Tímea
5. Mokánszki Bálint, Szőke Dalma
6. Korita István, Nagy Bernadett
Ifjúsági C Standard Országos bajnokság (4):
1. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
2. Tarcsay Tamás, Béres Orsolya Eszter
3. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
4. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
Junior II. C Latin Országos bajnokság (9):
1. Gali Gergő, Szűcs Nikol Hanna
2. Rácz Norbert, Drevenka Annamária
3. Apró Marcell, Farkas Gréta Zsuzsanna
4. Kis Roland, Együd Luca
5. Oláh Regő, Pitonya Fruzsina Anikó
6. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
Junior II. C Standard Országos bajnokság (4):
1. Molnár Ákos, Kiss Beatrix
2. Szőts Dávid, Cseke Krisztina
3. Marton László, Gál Viktória
4. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
Junior I. C Latin Országos bajnokság (3):
1. Bódis Botond, Balassa Bíbor
2. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
3. Fehér Erik, Terdik Tímea
Junior I. C Standard Országos bajnokság (3):
1. Bódis Botond, Balassa Bíbor
2. Fehér Erik, Terdik Tímea
3. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
Gyerek II. C Latin Országos bajnokság (1):
1. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
(Forrás: MTáSZ)