Hajdú Kupa - klubközi eredmények
2017. október 7-én Hajdúböszörményben a Hajdú Kupa keretében a ranglistaversenyek mellett 28 klubközi kategóriában is győztest hirdettek a junior, ifjúsági, felnőtt és senior korosztályban.
Felnőtt B Latin (3 induló):
1. Szabó Noel Marcell, Mártha Mercédesz Laura
2. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
3. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
Felnőtt B Standard (5):
1. Kővágó Dávid, Peták Magdolna
2. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
3. Vonhaz Erik, Vonhaz Ingrid (Románia)
4. Nagy Antal, Vécsi Hédi
5. Rózsa Patrik Sándor, Bistey Beáta
Felnőtt C Latin (5):
1. Loncsák Dániel, Kecsedi Rebeka
2. Tóth Zoltán, Kovács Vivien
3. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
4. Szekeres Péter, Petrezselyem Dominika Gréta
5. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
Felnőtt D Latin (5):
1. Kovács Balázs, Oláh Petra Orsolya
2. Nagy Ákos Bálint, Szűcs Viktória
3. Kunkli Kadosa, Balog Zsanett
4. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
5. Rosenberger Márk Edmond, Balázs Brigitta Melinda
Felnőtt D Standard (4):
1. Nagy Norbert-Zsolt, Mátó-Székely Tamara
2. Szekeres Péter, Petrezselyem Dominika Gréta
3. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
4. Rosenberger Márk Edmond, Balázs Brigitta Melinda
Felnőtt E Latin (3):
1. Tóth Viktor Donát, Forgács Dorina
2. Csató Ádám, Oláh Adél
3. Janovics Róbert, Babka Beáta
Felnőtt E Standard (3):
1. Berkeczi Áron, Kis Brigitta
2. Kunkli Kadosa, Balog Zsanett
3. Janovics Róbert, Babka Beáta
Senior II. C Standard (3):
1. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
2. Kovács Károly, Kovácsné Ember Katalin
3. Láng István, Rónaszéki Éva
Ifjúsági B Latin (2):
1. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
2. Rózsa Patrik Sándor, Bistey Beáta
Ifjúsági B Standard (4):
1. Kővágó Dávid, Peták Magdolna
2. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
3. Vonhaz Erik, Vonhaz Ingrid (Románia)
4. Rózsa Patrik Sándor, Bistey Beáta
Ifjúsági C Latin (4):
1. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
2. Flekács László, Bakos Jázmin Bianka
3. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
4. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
Ifjúsági C Standard (2):
1. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
2. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
Ifjúsági D Latin (4):
1. Pop Daniel, Mihali Alexandra (Románia)
2. Farkas Péter, Nagy Szonja
3. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
4. Kunkli Kadosa, Balog Zsanett
Ifjúsági D Standard (5):
1. Nagy Norbert-Zsolt, Mátó-Székely Tamara
2. Jakab Ádám Gergő, Bánffy Zsófia
3. Pop Daniel, Mihali Alexandra (Románia )
4. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
5. Fábián Dávid László, Gózner Ingrid Fanni
Ifjúsági E Latin (3):
1. Pilka Zoltán, Terdik Réka
2. Szabó Tamás Áron, Karasi Zoé Hanga
3. Csontos Bence, Németh Lilla
Ifjúsági E Standard (4):
1. Berkeczi Áron, Kis Brigitta
2. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
3. Csontos Bence, Németh Lilla
4. Kunkli Kadosa, Balog Zsanett
Junior II. C Latin (6):
1. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
2. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
3. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
4. Flekács László, Bakos Jázmin Bianka
5. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
6. Havas Márk, Karsza Panna
Junior II. C Standard (2):
1. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
2. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior II. D Latin (9):
1. Ács Máté, Molnár Petra
2. Fórizs Marcell, Bernáth Odett
3. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
4. Hornyak Daniel, Nagy Julia (Románia)
5. Pop Daniel, Mihali Alexandra (Románia)
6. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
Junior II. D Standard (10):
1. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
2. Hornyak Daniel, Nagy Julia (Románia)
3. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
4. Jakab Ádám Gergő, Bánffy Zsófia
5. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
6. Pop Daniel, Mihali Alexandra (Románia)
Junior II. E Latin (5):
1. Pilka Zoltán, Terdik Réka
2. Csontos Bence, Németh Lilla
3. Szabó Tamás Áron, Karasi Zoé Hanga
4. Bartolák Levente, Sass Júlia Zita
5. Sonkoly Ákos Gábor, Baráth Luca
Junior II. E Standard (6):
1. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
2. Debreczeni Csongor, Debreczeni Karola
3. Csontos Bence, Németh Lilla
4. Bartolák Levente, Sass Júlia Zita
5. Pilka Zoltán, Terdik Réka
6. Sonkoly Ákos Gábor, Baráth Luca
Junior I. C Latin (5):
1. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
2. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
3. Sütő Zalán, Markos Nikol
4. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
5. Havas Márk, Karsza Panna
Junior I. C Standard (2):
1. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
2. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior I. D Latin (2):
1. Hornyak Daniel, Nagy Julia (Románia)
2. Petrás Bene, Máté Virág
Junior I. D Standard (3):
1. Havas Márk, Karsza Panna
2. Hornyak Daniel, Nagy Julia (Románia)
3. Petrás Bene, Máté Virág
Junior I. E Latin (3):
1. Ács Gergő, Drevenka Annamária
2. Bartolák Levente, Sass Júlia Zita
3. Sonkoly Ákos Gábor, Baráth Luca
Junior I. E Standard (3):
1. Debreczeni Csongor, Debreczeni Karola
2. Bartolák Levente, Sass Júlia Zita
3. Sonkoly Ákos Gábor, Baráth Luca
(Forrás: MTáSZ)