I. Danza Kupa - eredmények
2014. június 28-án rendezték meg Budapesten az I. Danza Kupa klubközi táncversenyt. Az egyes kategóriák döntőjének végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (3 induló):
1. Szentjobbi Endre, Molnár Barbara
2. Tóth Árpád, Szabó Szidónia
3. Fülöp Viktor, Bagyinszki Andrea
Felnőtt B Standard (2):
1. Plósz Bence, Fejes Dalma
2. Horti Árpád, Fekete Krisztina
Felnőtt C Latin (9):
1. Keresztes László, Bartha Lilla
2. Husz Péter, Képli Vivien
3. Oláh Sándor, Miklós Orsolya
4. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
5. Sinkó Máté, Rigó Adél
6. Kátai Lóránt Krisztián, Papa Ines
Felnőtt C Standard (4):
1. Tóth Szilárd, Zsila Andrea
2. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
3. Mikula Gábor, Kiss Virág
4. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
Felnőtt D Latin (4):
1. Barócsi József, Kaló Tímea
2. Mosdóczi Balázs, Nagy Réka
3. Kalla Béla, Török Anna
4. Tóth Tamás, Pásztor Anita
Felnőtt D Standard (5):
1. Szabó Barnabás, Szabó Zita Noémi
2. Popovics Richárd, Dénes Edina
3. Kalla Béla, Török Anna
4. Szabó Zsolt, György Marcella
5. Szabó Árpád, Kiss Nikolett
Felnőtt E Latin (6):
1. Szekeres Péter, Végi Dóra
2. Felföldi Péter, Kiss Erika
3. Kübler Gábor, Stanyó Réka
4. Horváth Tamás, Mészáros Hajnalka Virág
5. Akácfai Zsolt, Szepesvári Zsuzsanna
6. Kocsis Roland Zsolt, Juszt Réka
Felnőtt E Standard (7):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Horváth András, Szarvas Dóra
3. Szekeres Péter, Végi Dóra
4. Felföldi Péter, Kiss Erika
5. Akácfai Zsolt, Szepesvári Zsuzsanna
6. Monoszlai Endre, Monoszlainé Bors Ágnes
7. Csőgör András, Uresch Viola
Senior B Standard (3):
1. Horti Árpád, Fekete Krisztina
2. Szabó Zsolt, Ónodi Szabó Valéria
3. Somogyi Péter, Hirháger Médea
Senior C Latin (3):
1. Krizmanics Ferenc, Máriné Patton Klára
2. Szabó Zsolt, Ónodi Szabó Valéria
3. Somogyi Péter, Hirháger Médea
Senior E Latin (3):
1. Misnyovszki Béla, Halász Bernadett
2. Bábosik Bertram, Kaposvári Ágnes
3. Zsila László, Zsiláné André Anikó
Ifjúsági B Latin (5):
1. Oroszlán Krisztián, Kovács Klára Nikoletta
2. Kabdebó András Dénes, Butor Zsófia
3. Sárosi Róbert, Tóth Emília
4. Göller Barnabás Gábor, Lekszikov Dóra
5. Szentiványi Richárd, Takács Odett
Ifjúsági C Latin (6):
1. Kis-Prumik Dávid, Kósa Dorina
2. Drahos Gergő, Monyók Anna
3. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
4. Kátai Lóránt Krisztián, Papa Ines
5. Farkas Alex, Takács Mercédesz
6. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
Ifjúsági C Standard (4):
1. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
2. Drahos Gergő, Monyók Anna
3. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
4. Kátai Lóránt Krisztián, Papa Ines
Ifjúsági D Latin (4):
1. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
2. Szabó Barnabás, Szabó Zita Noémi
3. Horváth Gergő, Herczeg Dóra
4. Krasznai Tamás, Iszlatyi Kinga Annamária
Ifjúsági D Standard (4):
1. Szabó Barnabás, Szabó Zita Noémi
2. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
3. Krasznai Tamás, Iszlatyi Kinga Annamária
4. Horváth Gergő, Herczeg Dóra
Ifjúsági E Latin (4):
1. Meleg Máté Sándor, Kenyeres Kata Enikő
2. Horváth Gergő, Herczeg Dóra
3. Novák István, Csofcsics Csenge
4. Kelemen András, Zink Zsófia
Ifjúsági E Standard (3):
1. Kelemen András, Zink Zsófia
2. Meleg Máté Sándor, Kenyeres Kata Enikő
3. Horváth Gergő, Herczeg Dóra
Junior II. B Latin (2):
1. Sárosi Róbert, Tóth Emília
2. Szentiványi Richárd, Takács Odett
Junior II. C Latin (3):
1. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna
2. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
3. Farkas Ronald, Mráz Jázmin
Junior II. C Standard (2):
1. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna
2. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
Junior II. D Latin (6):
1. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
2. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
3. Lepp Tamás Márk, Csorba Klára
4. Horváth Miklós, Göller Kitti
5. Czippán Árpád, Szabó Kata Fanni
6. Ercsi Dániel, Kiss Luca
Junior II. D Standard (5):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
3. Gáspár György, Müller Petra
4. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
5. Czippán Árpád, Szabó Kata Fanni
Junior II. E Latin (4):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Kelemen András, Zink Zsófia
3. Jahni Bálint, Kiss Noémi
4. Novák István, Csofcsics Csenge
Junior II. E Standard (3):
1. Ercsi Dániel, Kiss Luca
2. Kelemen András, Zink Zsófia
3. Lepp Tamás Márk, Csorba Klára
Junior I. D Latin (3):
1. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
2. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag
3. Ercsi Dániel, Kiss Luca
Junior I. E Latin (5):
1. Holló Patrik, Holka Jázmin
2. Jahni Bálint, Kiss Noémi
3. Spiegel Marcell, Tóth Eszter
4. Bitó Balázs, Németh Bella
5. Panker Balázs, Panker Eszter
Junior I. E Standard (4):
1. Ercsi Dániel, Kiss Luca
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
3. Holló Patrik, Holka Jázmin
4. Spiegel Marcell, Tóth Eszter
Gyerek II. D Latin (2):
1. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag
2. Urbán István, Urbán Lilla
Gyerek II. - Junior I. D Standard (2):
1. Urbán István, Urbán Lilla
2. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
Gyerek II. E Latin (7):
1. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
3. Benkő Dániel, Bognár Alexandra
4. Reho Bálint, Bodnár Sára
5. Bitó Balázs, Németh Bella
6. Kolozsváry Mátyás, Balogh Adél
7. Polcz Péter István, Horváth Liliána
Gyerek II. E Standard (3):
1. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
3. Kolozsváry Mátyás, Balogh Adél
Gyerek I. E Latin (4):
1. Reho Bálint, Bodnár Sára
2. Horváth Gergő, Szabó Flóra
3. Lábodi Attila, Bori Boglárka
4. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
(Forrás: xek.hu)