iDance Fesztivál 2015 - eredmények
2015. november 15-én rendezték meg Pécsen az iDance Fesztivál 2015 klubközi táncversenyt, amelyen 33 kategóriában hirdettek győztest. A döntők eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (6 induló):
1. Telek Máté, Horváth Orsolya
2. Csömör Marcell Krisztián, Demeter Csilla
3. Szőke János, Hollósi Barbara Mónika
4. Bartek János, Péntek Nóra
5. dr. Török Dániel Viktor, Popovics Fanni
6. Háner Dávid, Lakatos Tamara
Felnőtt C Latin (6):
1. Auvalszki András Márk, Hottó Lili
2. Lepp Tamás Márk, Csorba Klára
3. Kecskeméti András, Bartók Tímea
4. Nyers Dominik, Fejes Mónika
5. Erdélyi Dániel, Bencses Dóra
6. Ortnel Máté, Farnas Viktória
Felnőtt C Standard (5):
1. Jóbi Ákos, Keller Petra
2. Horváth Márk, Illés Dominika
3. Nyers Dominik, Fejes Mónika
4. Halász Barna, Weidinger Ágnes
5. Háner Dávid, Lakatos Tamara
Felnőtt D Latin (14):
1. Orsós Tamás, Bite Lilla Imola
2. Dóka Balázs, Váradi Csilla
3. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
4. Pohli Gergely, Kajos Luca Fanni
5. Kovács András, Horváth Violetta
6. Horváth Márk, Illés Dominika
Felnőtt D Standard (8):
1. Magyar Sándor, Lévai Luca
2. Pohli Gergely, Kajos Luca Fanni
3. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
4. Böröcz Tamás, Maretics Fruzsina
5. Ilyés Ádám, Váradi Réka Gitta
Felnőtt E Latin (10):
1. Dósai Zoltán, Kocsis Zsanett
2. Mayer Miklós, Szalai Vivien
3. Takács Csaba, Kótai Eszter
4. Tóth Zoltán, Simon Helga
5. Tóth György, Horváth Gyöngyi
6. Ruschel Krisztián, Pető Viktória
Felnőtt E Standard (7):
1. Erdélyi Dániel, Bencses Dóra
2. Mayer Miklós, Szalai Vivien
3. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
4. Tóth Zoltán, Simon Helga
5. Takács Csaba, Kótai Eszter
6. Hell István, Enger Felícia
7. Ruschel Krisztián, Pető Viktória
Senior I. D Standard (2):
1. Táczi László, Tácziné Bartos Barbara
2. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
Senior I. E Latin (5):
1. Takács Csaba, Kótai Eszter
2. Németh István, Losonczi Luca
3. Hell István, Enger Felícia
4. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
5. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
Senior I. E Standard (2):
1. Hell István, Enger Felícia
2. Takács Csaba, Kótai Eszter
Ifjúsági C Latin (4):
1. Szűcs Dávid, Kovács Nóra
2. Lepp Tamás Márk, Csorba Klára
3. Erdélyi Dániel, Bencses Dóra
4. Ortnel Máté, Farnas Viktória
Ifjúsági C Standard (2):
1. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
2. Szűcs Dávid, Kovács Nóra
Ifjúsági D Latin (12):
1. Dóka Balázs, Váradi Csilla
2. Raul Szabolcs János, Oroszlán Dóra
3. Böröcz Tamás, Maretics Fruzsina
4. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edina
5. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
6. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
Ifjúsági D Standard (12):
1. Magyar Sándor, Lévai Luca
2. Ilyés Ádám, Váradi Réka Gitta
3. Keszei Attila Imre, Schneider Anna
4. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
5. Deresi Mátyás, Várady Zsófia Edit
6. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edina
Ifjúsági E Latin (7):
1. Dósai Zoltán, Kocsis Zsanett
2. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
3. Draskovics Dániel, Varga Bianka
4. Tóth Zoltán, Simon Helga
5. Jenei Martin, Horváth Petra Edina
6. Ruschel Krisztián, Pető Viktória
7. Soltész István, Dudley Dóra
Ifjúsági E Standard (6):
1. Erdélyi Dániel, Bencses Dóra
2. Dósai Zoltán, Kocsis Zsanett
3. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
4. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
5. Tóth Zoltán, Simon Helga
6. Ruschel Krisztián, Pető Viktória
Junior II. C Latin (3):
1. Szűcs Dávid, Kovács Nóra
2. Werner Viktor, Godó Anna
3. Györe Róbert, Katona Rozina
Junior II. C Standard (3):
1. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
2. Szűcs Dávid, Kovács Nóra
3. Györe Róbert, Katona Rozina
Junior II. D Latin (11):
1. Raul Szabolcs János, Oroszlán Dóra
2. Bánáti Barnabás, Bohn Lorin
3. Gehl Szabolcs, Szabó Karolina Veronika
4. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
5. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
6. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
Junior II. D Standard (9):
1. Bánáti Barnabás, Bohn Lorin
2. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
3. Werner Viktor, Godó Anna
4. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
5. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
6. Gehl Szabolcs, Szabó Karolina Veronika
Junior II. E Latin (4):
1. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
2. Draskovics Dániel, Varga Bianka
3. Soltész István, Dudley Dóra
4. Jenei Martin, Horváth Petra Edina
Junior II. E Standard (4):
1. Soltész István, Dudley Dóra
2. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
3. Gyura Levente Mátyás, Bőhl Emese
4. Török Tamás, Dömötör Dorka Fruzsina
Junior I. C Latin (2):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Józsa Márk, Kozma Zorka
Junior I. C Standard (2):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Józsa Márk, Kozma Zorka
Junior I. D Latin (12):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Bánáti Barnabás, Bohn Lorin
3. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
4. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
5. Gyura Levente Mátyás, Bőhl Emese
Kizárva - Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
Junior I. D Standard (7):
1. Bánáti Barnabás, Bohn Lorin
2. Pusch Kevin, Albert Emma
3. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
4. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
5. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
6. Scháb Dániel, Szépe Anna
7. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Junior I. E Latin (2):
1. Pálföldi Roland, Paál Viktória Anna
2. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
Junior I. E Standard (2):
1. Gyura Levente Mátyás, Bőhl Emese
2. Török Tamás, Dömötör Dorka Fruzsina
Gyerek II. C Latin (2):
1. Józsa Márk, Kozma Zorka
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
Gyerek II. C Standard (2):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Józsa Márk, Kozma Zorka
Gyerek II. D Latin (3):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
3. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Gyerek II. D Standard (3):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
3. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Gyerek II. E Latin (4):
1. Pálföldi Roland, Paál Viktória Anna
2. Sebők Gergő, Kvala Vivien
3. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
4. Czakó Márk József, Balog Anna Bíborka
(Forrás: MTáSZ)