Isis Dance Open 2018 - klubközi eredmények
2018. október 27-én rendezték meg Szombathelyen az Isis Dance Open táncversenyt, amelyen a ranglisták mellett 35 klubközi kategóriában is győztest hirdettek.
Felnőtt A Latin (4 induló):
1. Pölyhe Máté, Iszlatyi Kinga
2. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
3. Szalai Máté, Nagy Júlia
4. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
Felnőtt B Latin (2):
1. Bánáti Marcell, Lőrincz Nikolett
2. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
Felnőtt C Latin (5):
1. Tóth Tamás, Hegedűs Fruzsina
2. Bangó Milán, Bucsi Fanni
3. Iván Barnabás, Vincze Anikó
4. Tóth Kornél, Ávár Júlia
5. Szombathelyi Márton, Cseri Auguszta
Felnőtt C Standard (3):
1. Tóth Kornél, Ávár Júlia
2. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
3. Iván Barnabás, Vincze Anikó
Felnőtt D Latin (6):
1. Kocsmár Martin, Hári Anett
2. Gombó Áron, Róth Réka Eszter
3. Szabó Gergő, Szalay Sára
4. Seres Mátyás, Balog Orsolya Ágnes
5. Maróthy Róbert Dániel, Orsai Milla
6. Bodovics Máté László, Horváth Jázmin
Felnőtt-Ifjúsági D Standard (2):
1. Maróthy Róbert Dániel, Orsai Milla
2. Bodovics Máté László, Horváth Jázmin
Felnőtt E Latin (6):
1. Bajzek Patrik, Závecz Gabriella
2. Balassa Albin, Szöllősi Eszter
3. Zalavári Csaba, Ács Enikő Judit
4. Ámon Márk, Hetényi Adél
5. Tóth Dániel, Marozsán Veronika Zsófia
6. Szomi Tamás, Birkás Emese
Felnőtt E Standard (3):
1. Bajzek Patrik, Závecz Gabriella
2. Ámon Márk, Hetényi Adél
3. Zalavári Csaba, Ács Enikő Judit
Ifjúsági B Latin (4):
1. Bánáti Barnabás, Farkas Noémi
2. Raphael David Wölfling, Kim Heinzmann (Ausztria)
3. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
4. Varga Nándor, Szántó Luca
Ifjúsági C Latin (7):
1. Bangó Milán, Bucsi Fanni
2. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
3. Cziráki Bálint, Balogh Anna
4. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
5. Iván Barnabás, Vincze Anikó
6. Tóth Kornél, Ávár Júlia
7. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
Ifjúsági C Standard (5):
1. Cziráki Bálint, Balogh Anna
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
3. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
4. Iván Barnabás, Vincze Anikó
5. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
Ifjúsági D Latin (4):
1. Radits Dávid, Szilágyi Júlia
2. Kocsmár Martin, Hári Anett
3. Szabó Gergő, Szalay Sára
4. Maróthy Róbert Dániel, Orsai Milla
Ifjúsági E Latin (4):
1. Balassa Albin, Szöllősi Eszter
2. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
3. Ámon Márk, Hetényi Adél
4. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
Ifjúsági E Standard (3):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
3. Ámon Márk, Hetényi Adél
Junior II. C Latin (7):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
3. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
4. Sunko Luca, Eckhart Leonie (Ausztria)
5. Cziráki Bálint, Balogh Anna
6. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
7. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
Junior II. C Standard (5):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Cziráki Bálint, Balogh Anna
3. Házas Ádám, Paluska Emese
4. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
5. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
Junior II. D Latin (4):
1. Radits Dávid, Szilágyi Júlia
2. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
3. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
4. Gombos Dávid, G. Tóth Zoé
Junior II. D Standard (2):
1. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
2. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
Junior II. E Latin (8):
1. Horváth Gergő, Birkás Sára
2. Svajda Szabolcs, Kelemen Kitti
3. Berényi Dénes Mihály, Berta Antónia
4. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
5. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
Junior II. E Standard (5):
1. Gombos Dávid, G. Tóth Zoé
2. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
3. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
4. Kovács András, Batyi Enikő
5. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
Junior I. B Latin (3):
1. Házas Ádám, Paluska Emese
2. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
3. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior I. C Latin (6):
1. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
2. Petrás Bene, Baráth Luca
3. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
4. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
5. Faludi Bálint, Paksa Luca
6. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior I. C Standard (7):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
3. Házas Ádám, Paluska Emese
4. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
5. Petrás Bene, Baráth Luca
6. Faludi Bálint, Paksa Luca
7. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior I. D Latin (8):
1. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
2. Tóth András, Ávár Kornélia
3. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
4. Landi Dominik Balázs, Balassa Bíbor
5. Rácz Norbert, Marozsán Mira Lilla
Junior I. D Standard (4):
1. Tóth András, Ávár Kornélia
2. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
3. Landi Dominik Balázs, Balassa Bíbor
4. Simon Dávid, Eke Flóra
Junior I. E Latin (9):
1. Svajda Szabolcs, Kelemen Kitti
2. Horváth Gergő, Birkás Sára
3. Berényi Dénes Mihály, Berta Antónia
4. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
5. Szabó Zsombor, Széles-Hlagyvik Jázmin
6. Vámos Benedek, Varga Natasa
Junior I. E Standard (6):
1. Gombos Dávid, G. Tóth Zoé
2. Vámos Benedek, Varga Natasa
3. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
4. Horváth Máté, Szekér Johanna Erika
5. Porpáczy Marcell Péter, Kovács Ramóna Gerda
6. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
Gyerek II. C Latin (3):
1. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
2. Faludi Bálint, Paksa Luca
3. Beke Mátyás, Darabos Emma
Gyerek II. C Standard (3):
1. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
2. Faludi Bálint, Paksa Luca
3. Beke Mátyás, Darabos Emma
Gyerek II. D Latin (6):
1. Süle Zsombor, Tiringer Lili
2. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
3. Tóth András, Ávár Kornélia
4. Landi Dominik Balázs, Balassa Bíbor
5. Simon Dávid, Eke Flóra
6. Kiss Dominik, Mettner Léna Míra
Gyerek II. D Standard (4):
1. Süle Zsombor, Tiringer Lili
2. Tóth András, Ávár Kornélia
3-4. Simon Dávid, Eke Flóra
3-4. Landi Dominik Balázs, Balassa Bíbor
Gyerek II. E Latin (4):
1. Benke Barnabás László, Novák Nóra
2. Györe János Csanád, Németh Gréta
3. Gorza Milán, Tóth Júlia
4. Gaider Gergely Csanád, Horváth Alíz
Gyerek II. E Standard (3):
1. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
2. Gaider Gergely Csanád, Horváth Alíz
3. Benke Barnabás László, Novák Nóra
Gyerek I. E Latin (2):
1. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
2. Gaider Gergely Csanád, Horváth Alíz
Gyerek I. E Standard (2):
1. Gyalai Oszkár Noel - Békési Csenge
2. Gaider Gergely Csanád - Horváth Alíz
(Forrás: MTáSZ)