Magyar eredmények Oberpullendorfból
2014. március 8-án és 9-én kétnapos táncversenyt rendeztek Oberpullendorfban. Az osztrák klubközi versenyen nagyon sok magyar páros indult és jól is szerepeltek, számos kategóriában állhattak fel a dobogó tetejére és sok érmet is szereztek a két nap során.
Szombati eredmények:
Felnőtt S Standard (7):
3. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia
Felnőtt A Latin (10):
1. Farkas Ádám, Laskovics Petra
Felnőtt A Standard (4):
2. Tábori Ármin, Dézsy Klaudia
Felnőtt B Latin (17):
2. Fonyó Sebastian, Guttengéber Marietta
3. Kálló Balázs István, Lévai Dóra
4. Mészáros Mátl, Füle Krisztina
7. Tóth Szilárd, Zsila Andrea
8. Lóczi Gergely, Koncz Lili
13. Fóra Kamilló, Nagy Nikolett
14. Polgár Sándor, Németh Barbara
15. Molnár Tibor, Rácz Dorina
Felnőtt B Standard (7):
2. Pintér Tibor, Győrfalvi Dóra
3. Vincze Ádám, Gallai Anett Katalin
7. Horti Árpád, Fekete Krisztina
Felnőtt C Latin (20):
2. Sinkó Máté, Rigó Adél
11. Barkóczi Balázs, Bencze Kata
13-14. Németh Adrián, Tárnok Imola
15. Könczey Márk Gábor, Lévai Doroti
19. Dégi János, Wisinger Flóra
20. Maros Gergely, Dancsó Mária
Felnőtt C Standard (16):
7. Könczey Márk Gábor, Lévai Doroti
8-10. Ébend András, Horváth Angéla
13. Mikula Gábor, Kiss Virág
Felnőtt D Latin (30):
1. Kiss Richárd, Szkala Györgyi
4. Trombitás Bálint, Szigeti Noémi
11-12. Dobrányi Benedek, Schild Annamária
15-16. Farkas Zsolt, Szilágyi Noémi
18-20. Nagy Patrik, Nagy Patrícia
23-24. Ponyt Gábor, Békési Dorottya
25. Sárközi Marcell, Hoffmann Zsani
26. Soós Gábor, Atanasziu Laura Alexandra
27. Gurat Róber, Gervald Evelin
29. Prevics József, Muzsai Fruzsina
30. Pálffy Dániel, Kiss Lilien
Felnőtt D Standard (17):
17. Prevics József, Muzsai Fruzsina
Senior B Standard (9):
1. Horti Árpád, Fekete Krisztina
2. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria
Senior I. C Latin (3):
2. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria
Senior I. D Latin (3):
1. Lehoczky Miklós, Lehoczkyné Idei Viola
Senior I. D Standard (5):
5. Lehoczky Miklós, Lehoczkyné Idei Viola
Senior II. D Latin (7):
4. Veres Gábor, Zum Edit
Senior II. D Standard (14):
9. Veres Gábor, Zum Edit
Junior B Standard (2):
2. Varga Martin, Gróf Dalma
Junior C Standard (8):
4. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
Junior C Latin (16):
1. Gulyás Áron, Auer Csenge Daniella
2. Szabó Ábel Zsombor, Fazekas Fanni
3. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
8-10. Varga Martin, Gróf Dalma
16. Kovács Levente, Nagy Dorottya
Junior D Latin (15):
2. Kerim Al-Hakim, Unger Fanni
3. Somogyi Viktor, Bokodi Panna
8-9. Oláh Kristóf, Novák Csenge
14. Iván Barnabás, Vincze Anikó
Junior D Standard (15):
1. Kerim Al-Hakim, Unger Fanni
3. Szabó Ábel Zsombor, Fazekas Fanni
10. Iván Barnabás, Vincze Anikó
11-12. Oláh Kristóf, Novák Csenge
11-12. Somogyi Viktor, Bokodi Panna
Vasárnapi eredmények:
Felnőtt A Standard (5):
1. Kiss Olivér, Laskovics Réka
5. Mölcs Martin, Csukovits Fatima
Felnőtt B Latin (14):
3. Mészáros Máté, Füle Krisztina
4. Molnár Tibor, Rácz Dorina
6. Lóczi Gergely, Koncz Lili
7. Kiss Olivér, Laskovics Réka
8. Mölcs Martin, Csukovits Fatima
9-10. Letenyei Levente, Artner Petra
11. Polgár Sándor, Németh Barbara
Felnőtt B Standard (9):
1. Pintér Tibor, Győrfalvi Dóra
5. Horti Árpád, Fekete Krisztina
6. Vincze ádám, Gallai Anett Katalin
7-9. Letenyei Levente, Artner Petra
Felnőtt C Latin (18):
12. Németh Adrián, Tárnok Imola
13. Barkóczi Balázs, Bencze Kata
18. Maros Gergely, Dancsó Mária
Felnőtt C Standard (14):
7. Ébend András, Horváth Angéla
10-11. Mikula Gábor, Kiss Virág
Felnőtt D Latin (24):
1. Kiss Richárd, Szkala Györgyi
9. Dobrányi Benedek, Schild Annamária
18. Nagy Patrik, Nagy Patrícia
Senior I. B Standard (8):
1. Horti Árpád, Fekete Krisztina
4. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria
Senior I. C Latin (3):
2. Szabó Zsolt, Ónodi-Szabó Valéria
Senior II. D Latin (7):
4. Veres Gábor, Zum Edit
Senior II. D Standard (11):
6. Veres Gábor, Zum Edit
Junior B Standard (4):
4. Varga Martin, Gróf Dalma
Junior C Latin (14):
1. Szabó Ábel Zsombor, Fazekas Fanni
2. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
10. Varga Martin, Gróf Dalma
12. Kovács Levente, Nagy Dorottya
Junior C Standard (7):
4. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
Junior D Latin (13):
2. Kerim Al-Hakim, Unger Fanni
4. Oláh Kristóf, Novák Csenge
11-12. Iván Barnabás, Vincze Anikó
Junior D Standard (12):
1. Kerim Al-Hakim, Unger Fanni
2. Szabó Ábel Zsombor, Fazekas Fanni
9-10. Iván Barnabás, Vincze Anikó
9-10. Oláh Kristóf, Novák Csenge
(Forrás: oberpullendorf.eliasch.at)