V. Fulldance Kupa - eredmények
2018. szeptember 8-án rendezték meg Tápiószentmártonban az V. Fulldance Kupa klubközi táncversenyt, amelyen 23 kategóriában hirdettek győztest a gyerek korcsoorttól a felnőtt korosztályig.
Felnőtt A Latin (2 induló):
1. Bakos Benjámin, Markó Margit Virág
2. Reiter Renátó, Kersák Dóra
Felnőtt B Latin (2):
1. Kézsmárki János, Juhász Kitti
2. Gubányi Patrick, Kacsák Brigitta
Felnőtt B Standard (2):
1. Czuczi Patrik, Kakas Lúcia
2. Horváth Gergely, Hasúr Zsuzsanna Rita
Felnőtt C Latin (10):
1. Tóth Tamás, Hegedűs Fruzsina
2. Varga Sándor, Laurencsik Liliána
3. Koszta Marcell, Radnai Nóra
4. Gubányi Patrick, Kacsák Brigitta
5. Bencs Ádám, Better Barbara Alma
6. Perjési Patrik, Kuti Petra Gabriella
Felnőtt C Standard (2):
1. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
2. Zahorán Zoltán, Csepregi Noémi Éva
Felnőtt D Latin (12):
1. Tóth Viktor Donát, Forgács Dorina
2. Lakatos Ádám Károly, Kötél Lolita
3. Kátai Richárd, Nagy Bernadett
4. Reszelő Dániel, Tömösközi Kata Berta
5. Korita István, Vincze Alíz
6. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
Felnőtt D Standard (5):
1. Koszta Marcell, Radnai Nóra
2. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
3. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
4. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
5. Jánka István, Juhász Adrienn
Felnőtt E Latin (5):
1. Sarkadi Kristóf, Szőke Dalma
2. Pákozdy Ádám, Ferenczi-Bognár Annamária
3. Lukács József, Kis Fanni
4. Fodor Ádám, Nagy Noémi
5. Tóth Dániel, Marozsán Veronika Zsófia
Ifjúsági C Latin (6):
1. Varga Sándor, Laurencsik Liliána
2. Bangó Milán, Bucsi Fanni
3. Ács Máté, Molnár Petra
4. Jánka István, Juhász Adrienn
5. Dóczi Zsilák László, Prágai Szimonetta
6. Havas Márk, Juhász Jázmin
Ifjúsági D Latin (8):
1. Korita István, Vincze Alíz
2. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
3. Kátai Richárd, Nagy Bernadett
4. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
5. Jankovics Attila, Sándor Panna
Ifjúsági D Standard (6):
1. Raffai Róbert Balázs, Papp Vivien
2. Varga András, Bottyán Blanka
3. Jánka István, Juhász Adrienn
4. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
5. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
6. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
Ifjúsági E Latin (2):
1. Sarkadi Kristóf, Szőke Dalma
2. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
Junior II. C Latin (4):
1. Raffai Róbert Balázs, Papp Vivien
2. Ács Máté, Molnár Petra
3. Dóczi Zsilák László, Prágai Szimonetta
4. Havas Márk, Juhász Jázmin
Junior II. D Latin (8):
1. Nagy Bence, Horváth Flóra Kamilla
2. Jankovics Attila, Sándor Panna
3. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
4. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
5. Fehér Dominik, Fehér Violett
6. Molnár Ákos, Kiss Petra
7. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
Junior II. D Standard (6):
1. Raffai Róbert Balázs, Papp Vivien
2. Varga András, Bottyán Blanka
3. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
4. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
5. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
6. Fehér Dominik, Fehér Violett
Junior II. E Latin (7):
1. Lekly Olivér, Szabó-Gyerák Maja
2. Ábrám Erik, Liang Melina
3. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
4. Mokánszki Bálint, Bucilla Olívia Lolita
5. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
6. Balázs Bálint, Nagy Norina
7. Varga Zoltán, Magyar Zsófia Letícia
Junior II. E Standard (4):
1. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
2. Balázs Bálint, Nagy Norina
3. Rappi Attila, Antal Szófia
4. Mokánszki Bálint, Bucilla Olívia Lolita
Junior I. D Latin (5):
1. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
2. Ács Gergő, Drevenka Annamária
3. Fehér Dominik, Fehér Violett
4. Rácz Norbert, Marozsán Mira Lilla
5. Süle Zsombor, Tiringer Lili
Junior I. D Standard (2):
1. Süle Zsombor, Tiringer Lili
2. Fehér Dominik, Fehér Violett
Gyerek II. - Junior I. E Latin (8):
1. Mokánszki Bálint, Bucilla Olívia Lolita
2. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
3. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
4. Ábrám Erik, Liang Melina
5. Fejes Botond, Halász Tímea Réka
Junior I. E Standard (2):
1. Balázs Bálint, Nagy Norina
2. Mokánszki Bálint, Bucilla Olívia Lolita
Gyerek II. D Latin (2):
1. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
2. Süle Zsombor, Tiringer Lili
Rising Star (4):
1. Borbás Csaba, Tóth Emília
2. Kézsmárki János, Juhász Kitti
3. Reiter Renátó, Kersák Dóra
4. Bakos Benjámin, Markó Margit Virág
(Forrás: MTáSZ)