X. Hatvan Kupa - eredmények
2018. május 6-án rendezték meg Hatvanban a X. Hatvan Kupa klubközi táncversenyt, amelyen 22 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt C Latin (10 induló):
1. Ossik Béla, Szabó Dóra Zsófia
2. Lakatos Ármin, Qinan Lulah
3. Ébend András, Böhm Zanett
4. Gubányi Patrick, Kacsák Brigitta
5. Perjési Patrik, Kuti Petra Gabriella
6. Kalla Béla Gábor, Török Anna
Felnőtt D Latin (5):
1. Igaz Alex, Igaz Ivett
2. Pálfalvi József, Tóth Eszter
3. Drab Tibor, Földesi Zita
4. Gombó Áron, Róth Réka Eszter
5. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
Felnőtt D Standard (4):
1. Fekete Balázs, Haraszti Zsuzsanna
2. Pálfalvi József, Tóth Eszter
3. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
4. Csorna Dániel, Hajnal Blanka
Felnőtt E Latin (3):
1. Lukács József, Kis Fanni
2. Tóth Zoltán, Kulcsár Henrietta
3. Kovács Andor, Szökrön Júlia
Felnőtt E Standard (4):
1. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
2. Erdős Péter, Mikó Szilvia Anna
3. Tóth Zoltán, Kulcsár Henrietta
4. Csarnai Máté, Szentléleki Nóra
Ifjúsági C Latin (6):
1. Varga Sándor, Laurencsik Liliána
2. Fórizs Marcell, Bernáth Odett
3. Kalapács Bence, Szántó Regina
4. Nyilas Dániel, Benczur Fanni
5. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
6. Sántha Norbert, Terbán Ágnes
Ifjúsági C Standard (3):
1. Kalapács Bence, Szántó Regina
2. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
3. Sántha Norbert, Terbán Ágnes
Ifjúsági D Latin (6):
1. Kovács Dávid, Virga Veronika
2. Varga Kristóf, Rózsa Regina Anna
3. Bánovics Márk, Domak Nikolett
4. Zsizsik Máté Tibor, Pánczél Nóra
5. Kátai Richárd, Nagy Bernadett
6. Antal Dávid, Váradi Réka Gitta
Ifjúsági D Standard (5):
1. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
2. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
3. Zsizsik Máté Tibor, Pánczél Nóra
4. Fódi Norbert, Stoye Vivien
5. Antal Dávid, Váradi Réka Gitta
Ifjúsági E Latin (2):
1. Nagy Kristóf, Hegyi Ingrid
2. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
Ifjúsági E Standard (2):
1. Varga Kristóf, Rózsa Regina Anna
2. Nagy Kristóf, Hegyi Ingrid
Junior II. C Latin (5):
1. Fésűs Ákos, Bódor Liliána
2. Cziklin Dusán Péter, Szalai Réka
3. Dóczi Zsilák László, Prágai Szimonetta
4. Sántha Roland, Bottyán Boglárka
5. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
Junior II. C Standard (3):
1. Fésűs Ákos, Bódor Liliána
2. Dóczi Zsilák László, Prágai Szimonetta
3. Sántha Roland, Bottyán Boglárka
Junior I-II. D Latin (8):
1. Jankovics Attila, Sándor Panna
2. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
3. Tóth Szabolcs Ignác, Annus Luca
4. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
5. Ivánczi Benedek József, Szilágyi Maja Regina
6. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
Junior II. D Standard (4):
1. Tóth Szabolcs Ignác, Annus Luca
2. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
3. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
4. Király István Gábor, Sötét Janka
Junior II. E Latin (3):
1. Varga Zoltán, Magyar Zsófia Letícia
2. Ribán Levente Géza, Szvetnyik Emese Csilla
3. Melczner Marcell, Bednarik Bianka
Junior II. E Standard (2):
1. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
2. Melczner Marcell, Bednarik Bianka
Gyerek II. - Junior I. D Standard (2):
1. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
2. Kohári Bence Olivér, Verdes Jázmin Ildikó
Junior I. E Latin (12):
1. Fejes Botond, Halász Tímea Réka
2. Preszter Márk, Ruprecht Luca
3. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
4. Rácz Norbert, Srej Lara
5. Ábrám Erik, Liang Melina
6. Pintér Benedek, Dányi Vivien Zsófia
Gyerek II. - Junior I. E Standard (8):
1. Preszter Márk, Ruprecht Luca
2. Pillmann Szabolcs, Mészáros Boglárka
3. Pintér Benedek, Dányi Vivien Zsófia
4. Gyulavári Bálint, Tasi Nóra Nádja
5. Pál Péter, Pál Katalin
Gyerek II. D Latin (2):
1. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
2. Berta Botond István, Wei Chen Yao
Gyerek II. E Latin (2):
1. Ördögh Gergő Dominik, Szekeres Lilla Sára
2. Melczner Máté, Dányi Dorka
(Forrás: MTáSZ)