XIII. Ritmo Kupa - eredmények
2016. október 9-én Mohácson rendezték meg a XIII. Ritmo Kupa klubközi táncversenyt, amelyen 28 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt B Latin (6):
1. Tóth Árpád, Lengyel Claudia
2. Börzöli Dávid, Kersák Dóra
3. Reiter Renátó, Társi Vivien
4. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
5. dr. Török Dániel Viktor, Popovics Fanni
6. Lóczi Gergely, Molnár Fanni Odett
Felnőtt B Standard (2):
1. Wirth Bence, Várkonyi Dóra
2. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
Felnőtt C Latin (5):
1. Magyar Sándor, Lévai Luca
2. Radnai Zoltán, Szőke Fanni
3. Orbán Zsolt Márk, Nagy Anna
4. Kovács Levente, Puskás Tamara
5. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
Felnőtt C Standard (4):
1. Horváth Márk, Illés Dominika
2. Magyar Sándor, Lévai Luca
3. Kovács Levente, Puskás Tamara
4. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
Felnőtt D Latin (6):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Peresztegi Patrik Csaba, Szeőke Ágota
3. Böröcz Tamás, Maretics Fruzsina
4. Bozsoki Viktor, Almáshegyi Szabina
5. Draskovics Dániel, Varga Bianka
6. Kovács Martin Zoltán, Kövesy Kitti Viktória
Felnőtt D Standard (4):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Böröcz Tamás, Maretics Fruzsina
3. Draskovics Dániel, Varga Bianka
4. Bozsoki Viktor, Almáshegyi Szabina
Senior II. C Standard (2):
1. Almási László Tibor, Kubinyi Emese
2. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
Ifjúsági B Latin (2):
1. Al-Hakim Kerim, Vass Virág
2. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
Ifjúsági C Latin (7):
1. Kovács Kristóf, Loch Jázmin
2. Marton Dávid, Dékány Anna
3. Orbán Zsolt Márk, Nagy Anna
4. Kovács Levente, Puskás Tamara
5. Rozsnyai Márton, Tóth Boglárka
6. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
7. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
Ifjúsági C Standard (7):
1. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
2. Al-Hakim Kerim, Vass Virág
3. Rozsnyai Márton, Tóth Boglárka
4. Marton Dávid, Dékány Anna
5. Kovács Levente, Puskás Tamara
6. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
7. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
Ifjúsági D Latin (6):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Peresztegi Patrik Csaba, Szeőke Ágota
3. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
4. Keresztes Szabolcs, Than Anna
5. Draskovics Dániel, Varga Bianka
6. Karádi Kristóf, Tamás Blanka
Ifjúsági D Standard (4):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Keresztes Szabolcs, Than Anna
3. Draskovics Dániel, Varga Bianka
4. Karádi Kristóf, Tamás Blanka
Junior II. C Latin (5):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
3. Ferencz Attila Levente, Sebestyén Dorka
4. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
5. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Junior II. C Standard (3):
1. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
2. Pusch Kevin, Albert Emma
3. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
Junior II. D Latin (8):
1. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
2. Härtlein Ákos, Holik Nina Jasmine
3. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
4. Keresztes Szabolcs, Than Anna
5. Karádi Kristóf, Tamás Blanka
Junior II. D Standard (8):
1. Keresztes Szabolcs, Than Anna
2. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
3. Härtlein Ákos, Holik Nina Jasmine
4. Ferencz Attila Levente, Sebestyén Dorka
5. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
Junior II. E Latin (6):
1. Kántor Zsombor Imre, Király Bíborka
2. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
3. Paizs Ármin Gábor, Paizs Rebeka
4. Horváth Ákos Zoltán, Horváth Adél Nóra
5. Csontos Mihály Dániel, Dezső Júlia
6. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
Junior II. E Standard (2):
1. Kántor Zsombor Imre, Király Bíborka
2. Paizs Ármin Gábor, Paizs Rebeka
Junior I. B Latin (2):
1. Urbán István, Urbán Lilla
2. Józsa Márk, Kozma Zorka
Junior I. B Standard (2):
1. Urbán István, Urbán Lilla
2. Józsa Márk, Kozma Zorka
Junior I. C Latin (3):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
3. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Junior I. C Standard (2):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
Junior I. D Latin (7):
1. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
2. Härtlein Ákos, Holik Nina Jasmine
3. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
4. Házas Ádám, Paluska Emese
5. Sebők Gergő, Kvala Vivien
6. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
7. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
Junior I. D Standard (6):
1. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
2. Härtlein Ákos, Holik Nina Jasmine
3. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
4. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
5. Házas Ádám, Paluska Emese
6. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Junior I. E Latin (5):
1. Tabakov Dominik, Bencze Virág
2. Dezső László, Kolumbán Elvira
3. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
4. Horváth Ákos Zoltán, Horváth Adél Nóra
5. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
Junior I. E Standard (3):
1. Sebők Gergő, Kvala Vivien
2. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
3. Sütő Zalán, Markos Nikol
Gyerek II. E Latin (3):
1. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
2. Tabakov Dominik, Bencze Virág
3. Tóth Máté Gábor, Fábián Rebeka
Gyerek II. E Standard (3):
1. Sebők Gergő, Kvala Vivien
2. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
3. Sütő Zalán, Markos Nikol
(Forrás: MTáSZ)