XX. Gála Kupa - eredmények
2018. október 21-én rendezték meg Zalaegerszegen a XX. Gála Kupa klubközi táncversenyt, amelyen 33 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt B Latin (3 induló):
1. Szőnyi Balázs Bence, Kovács Anna
2. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
3. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
Felnőtt C Latin (6):
1. Burcsa Balázs, Szalay Petra
2. Bangó Milán, Bucsi Fanni
3. Bodorkós Marcell, Tóth Evelin
4. Iván Barnabás, Vincze Anikó
5. Kalla Máté, Király Bíborka
6. Tóth Kornél, Ávár Júlia
Felnőtt C-D Standard (5):
1. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
3. Iván Barnabás, Vincze Anikó
4. Bodovics Máté László, Horváth Jázmin
5. Kalla Máté, Király Bíborka
Felnőtt D Latin (4):
1. Szabó Gergő, Szalay Sára
2. Oláh Zsombor, Tóth Klaudia
3. Kocsmár Martin, Hári Anett
4. Bodovics Máté László, Horváth Jázmin
Felnőtt E Latin (4):
1. Bajzek Patrik, Závecz Gabriella
2. Ámon Márk, Hetényi Adél
3. Tóth Dániel, Marozsán Veronika Zsófia
4. Kovács Andor, Szökrön Júlia
Felnőtt E Standard (2):
1. Bajzek Patrik, Závecz Gabriella
2. Ámon Márk, Hetényi Adél
Ifjúsági B Latin (2):
1. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
2. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
Ifjúsági C Latin (13):
1. Nagy Zalán Zsolt, Torják Gerda
2. Paizs Ármin Gábor, Jeges Jázmin Mirjam
3. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
4. Bodorkós Marcell, Tóth Evelin
5. Bangó Milán, Bucsi Fanni
6. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
7. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
Ifjúsági C Standard (6):
1. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
2. Cziráki Bálint, Balogh Anna
3. Tóth Kornél, Ávár Júlia
4. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
5. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
6. Iván Barnabás, Vincze Anikó
Ifjúsági D Latin (7):
1. Gyura Levente Mátyás, Sonntag Csenge
2. Szabó Gergő, Szalay Sára
3. Szijjártó Csaba, Pakuts Ágnes
4. Oláh Zsombor, Tóth Klaudia
5. Kocsmár Martin, Hári Anett
6. Sárffy Benedek, Kovács Lili
7. Palásthy Csaba, Pammer Lea
Ifjúsági D Standard (3):
1. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
2. Gyura Levente Mátyás, Sonntag Csenge
3. Sárffy Benedek, Kovács Lili
Ifjúsági E Latin (8):
1. Futó Flórián, Polák Panna
2. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
3. Ámon Márk, Hetényi Adél
4. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
5. Gödri Levente, Kreutz Réka
Ifjúsági E Standard (5):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes
3. Kocsmár Martin, Hári Anett
4. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
5. Ámon Márk, Hetényi Adél
Junior I-II. B Latin (2):
1. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
2. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
Junior II. C Latin (10):
1. Kovács Péter Benedek, Márton Lili
2. Nagy Zalán Zsolt, Torják Gerda
3. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
4. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
5. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
6. Cziráki Bálint, Balogh Anna
Junior II. C Standard (6):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Cziráki Bálint, Balogh Anna
3. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
4. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
5. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
6. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
Junior II. D Latin (8):
1. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
2. Gyura Levente Mátyás, Sonntag Csenge
3. Sárffy Benedek, Kovács Lili
4. Palásthy Csaba, Pammer Lea
5. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
Junior II. D Standard (6):
1. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
2. Gyura Levente Mátyás, Sonntag Csenge
3. Fehér Dominik, Fehér Violett
4. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
5. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
6. Sárffy Benedek, Kovács Lili
Junior II. E Latin (12):
1. Futó Flórián, Polák Panna
2. Berényi Dénes Mihály, Berta Antónia
3. Horváth Gergő, Birkás Sára
4. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
5. Pálföldi Roland, Szabó Lili Petra
6. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
7. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
Junior II. E Standard (7):
1. Gombos Dávid, G. Tóth Zoé
2. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
3. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes
4. Takács Tamás István, Kulcsár Henriett
5. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
6. Kovács András, Batyi Enikő
7. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
Junior I. C Latin (8):
1. Kovács Péter Benedek, Márton Lili
2. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
3. Fehér Dominik, Fehér Violett
4. Látrányi Balázs, Petter Alexa
5. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
Junior I. C Standard (6):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Kovács Péter Benedek, Márton Lili
3. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
4. Beke Mátyás, Darabos Emma
5. Faludi Bálint, Paksa Luca
6. Takács Dávid, Forintos Odett
Junior I. D Latin (15):
1. Preszter Márk, Ruprecht Luca
2. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
3. Oltai Dániel László, Srej Lara
4. Rácz Norbert, Marozsán Mira Lilla
5. Faludi Bálint, Paksa Luca
6. Tóth András, Ávár Kornélia
Junior I. D Standard (9):
1. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
2. Preszter Márk, Ruprecht Luca
3. Fehér Dominik, Fehér Violett
4. Tóth András, Ávár Kornélia
5. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
6. Látrányi Balázs, Petter Alexa
Junior I. E Latin (9):
1. Horváth Gergő, Birkás Sára
2. Pálföldi Roland, Szabó Lili Petra
3. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
4. Berényi Dénes Mihály, Berta Antónia
5. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
6. Vámos Benedek, Varga Natasa
Junior I. E Standard (7):
1. Gombos Dávid, G. Tóth Zoé
2. Takács Tamás István, Kulcsár Henriett
3. Vámos Benedek, Varga Natasa
4. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
5. Horváth Máté, Szekér Johanna Erika
6. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
7. Benke Barnabás László, Novák Nóra
Gyerek II. C Latin (2):
1. Szegfű Balázs, Német Ena
2. Beke Mátyás, Darabos Emma
Gyerek II. C Standard (2):
1. Faludi Bálint, Paksa Luca
2. Beke Mátyás, Darabos Emma
Gyerek I-II. D Latin (8):
1. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
2. Tóth András, Ávár Kornélia
3. Faludi Bálint, Paksa Luca
4. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
5. Simon Dávid, Eke Flóra
Gyerek II. D Standard (3):
1. Tóth András, Ávár Kornélia
2. Simon Dávid, Eke Flóra
3. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
Gyerek II. E Latin (5):
1. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
2. Benke Barnabás László, Novák Nóra
3. Györe János Csanád, Németh Gréta
4. Gorza Milán, Tóth Júlia
5. Mészáros Dávid Lajos, Reiter Léna
Gyerek I-II. E Standard (5):
1. Szegfű Balázs, Német Ena
2. Gaider Gergely Csanád, Horváth Alíz
3. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
4. Benke Barnabás László, Novák Nóra
5. Györe János Csanád, Németh Gréta
Gyerek I. E Latin (2):
1. Mészáros Dávid Lajos, Reiter Léna
2. Gaider Gergely Csanád, Horváth Alíz
(Forrás: MTáSZ)