31. Bem Kupa - eredmények
2019. november 24-én rendezték meg Budapesten a 31. Bem Kupa klubközi táncversenyt, amelyen huszonkét kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt B Latin (5 induló):
1. Éder Barnabás András, Csumán Csenge
2. Nyilas Dániel, Szabó Karolina Veronika
3. Fülep Péter Ernő, Huszáros Fanni
4. Tóth Ádám, Tari Alexandra Mária
5. Schiller-Tamás László, Szennyesi Blanka
Felnőtt C Latin (8):
1. Rácz Ádám, Kovács Leila
2. Geleta Alex Dávid, Bende Cintia
3. Korita István, Nagy Bernadett
4. Gál Bertalan, Szkala Györgyi
5. Mokánszki Bálint, Szőke Dalma
Felnőtt C Standard (3):
1. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
2. Gáti Krisztián, Kótai Eszter
3. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
Felnőtt D Latin (8):
1. Major Jácint, Ilyés Bernadett
2. Lenkey Gábor Károly, Bari Tifani Zsófia
3. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
4. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
5. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
Felnőtt D Standard (6):
1. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edna
2. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
3. Rácz Ádám, Kovács Leila
4. Német Norbert, Fődi Kitti
5. Zentai Dániel, Mazula Krisztina
6. Csarnai Máté, Szentléleki Nóra
Felnőtt E Latin (6):
1. Szűcs Máté, Bertalan Anna Lili
2. Borsós Zoltán, Gálfalvi Anna Andrea
3. Kovács Andor, Szökrön Júlia
4. Braun Patrik János, Hrusková Aranka
5. Korpos Szabolcs, Vincze Ibolya
6. Halász László, Jánvári Regina Kinga Dr.
Felnőtt E Standard (8):
1. Juhász Gergely, Pintér Marianna Mária
2. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
3. Negrea Daniel Catalin, Kadar Andreea Stefania (Románia)
4. Braun Patrik János, Hrusková Aranka
5. Tomolák Sándor, Némethné Szelle Krisztina
Senior III-IV. C Standard (4):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
2. Bősze László, Halák Éva Gizella
3. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
4. Macher Ákos Dr, Marjanek Katalin dr.
Senior I-III. E Standard (2):
1. Tomolák Sándor, Némethné Szelle Krisztina
2. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka
Senior IV. E Standard (2):
1. Butor Zoltán, Butor Zoltánné
2. Nattán Péter, Nattánné Szamosi Mária
Ifjúsági C Latin (3):
1. Korita István, Nagy Bernadett
2. Mokánszki Bálint, Szőke Dalma
3. Gehl Szabolcs, Robitschek Hanna
Ifjúsági D Latin (7):
1. Major Jácint, Ilyés Bernadett
2. Lekly Olivér, Mélykúti Lara
3. Pala Martin, Marsai Nóra Ibolya
4. Agárdi Márk Dávid, Vajda Fanni
5. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
6. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
7. Kormos Kristóf Tamás, Szász Barbara
Ifjúsági E Latin (4):
1. Nagy Péter, Zarándy Réka
2. Dancsák Adrián Attila, László Dorina
3. Molnár Miklós Milán, Szilágyi Zsófia
4. Elek Roland, Széplaki Blanka
Junior II. D Latin (15):
1. Lekly Olivér, Mélykúti Lara
2. Kása Csaba Sándor, Mezei Boglárka
3. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
4. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
5. Pala Martin, Marsai Nóra Ibolya
6. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
7. Agárdi Márk Dávid, Vajda Fanni
Junior II. D Standard (7):
1. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
2. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
3. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
4. Marton László, Gál Viktória
5. Preszter Márk, Ruprecht Luca
6. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
7. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
Junior II. E Latin (7):
1. Dancsák Adrián Attila, László Dorina
2. Kis Roland, Együd Luca
3. Oszlovics Dániel György, Szabados Lili Zsófia
4. Molnár Miklós Milán, Szilágyi Zsófia
5. Nagy Péter, Zarándy Réka
6. Benyiczki Tamás, Kubitsch Kíra
7. Jakab Péter, Hegedűs Panka
Junior I. D Latin (8):
1. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
2. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
3. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
4. Balázs Vince, Liang Melina
5. Marton László, Gál Viktória
Junior I. D Standard (6):
1. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
2. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
3. Marton László, Gál Viktória
4. Farkas Bernát Jakab, Németh-Szabados Abigél
5. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
6. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
Junior I. E Latin (5):
1. Kis Roland, Együd Luca
2. Szuhi Levente, Karakó Viktória
3. Molnár Ádám József, Sass Kincső
4. Jakab Péter, Hegedűs Panka
5. Kis Máté, Matuska Viola Villő
Gyerek II. D Latin (2):
1. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
2. Farkas Bernát Jakab, Németh-Szabados Abigél
Gyerek II. D Standard (2):
1. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
2. Farkas Bernát Jakab, Németh-Szabados Abigél
Gyerek II. E Latin (5):
1. Holló-Zsadányi Norman, Matuska Lotti Luca
2. Szuhi Levente, Karakó Viktória
3. Molnár Ádám József, Sass Kincső
4. Nagy Bence, Karcagi Luca
5. Kis Máté, Matuska Viola Villő
(Forrás: MTáSZ)