49. B-A-S és Senior Open Országos Bajnokság - eredmények
2018. december 15-én Békéscsabán rendezták meg a B-A-S és Senior Open Országos bajnokságot, amelyen huszonegy kategóriában avattak országos bajnokot, valamint két klubközi versenyszámban is győztest hirdettek.
Felnőtt S Latin (6 induló):
1. Hidi Balázs, Kis Violetta
2. Miha Zerjav, Karcagi Laura
3. Suti András Zsolt, Tóth Katalin
4. Gáspár Patrik, Szondi Fanni
5. Borbás Csaba, Tóth Emília
6. Matyi Máté, Mező Iris Renáta
Felnőtt S Standard (5):
1. Fodor Norbert Csanád, Vaszi Réka Beáta
2. Bencze István, Prozlik Anna
3. Rónyai Zoltán, Busa Dóra
4. Bődi Dénes, Fruzsa Kata Hajnalka
5. Borbás Csaba, Tóth Emília
Felnőtt A Latin (9):
1. Pölyhe Máté, Iszlatyi Kinga
2. Kurtyán Miklós, Butor Zsófia
3. Urbán Tamás, Juhász Dóra
4. Rónyai Zoltán, Busa Dóra
5. Popovics Richárd, Dénes Edina
6. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
Felnőtt A Standard (3):
1. Szabó Noel Marcell, Mártha Mercédesz Laura
2. Szajduk Szabolcs Tamás, Illés Dominika
3. Popovics Richárd, Dénes Edina
Felnőtt B Latin (13):
1. Földiák Márk, Horváth Petra Jázmin
2. Loncsák Dániel, Kecsedi Rebeka
3. Kézsmárki János, Juhász Kitti
4. Tóth Barnabás, Turkevics Bogdana
5. Szőnyi Balázs Bence, Kovács Anna
6. Németh Gábor, Váradi Csilla
7. Dajcs Triszten Sámuel, Fekete Krisztina
Felnőtt B Standard (4):
1. Czuczi Patrik, Kakas Lúcia
2. Guba Marcell, Kállai Kamilla
3. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
4. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
Senior I. Open Latin (4):
1. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia
2. Wu-Hen-Chang Antal, Surján Cecília
3. Nagy Péter, Kaposvári Ágnes
4. Csomor Csaba, Zum Edit
Senior I. Open Standard (2):
1. Szánthó Péter, Juhász-Szánthó Szilvia
2. Halász Barna, Weidinger Ágnes
Senior II. Open Standard (1):
1. Molnár György, Molnárné Varga Irén
Senior III. Open Latin (1):
1. Berta Mihály, Bertáné Nagyfejeő Gyöngyi
Senior III. Open Standard (1):
1. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
Senior IV. Open Latin (1):
1. Králik János, Králik Jánosné
Senior IV. Open Standard (3):
1. Bánfi Antal, Bellágh Mária
2. Králik János, Králik Jánosné
3. Láng István, Rónaszéki Éva
Ifjúsági A Latin (3):
1. Gál Krisztián Zsolt, Loch Jázmin
2. Rischák Balázs, Dajka Csenge
3. Sziklai Gábor, Stercz Míra Krisztina
Ifjúsági A Standard (3):
1. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
2. Arthemij Marushak, Fazekas Fanni
3. Rischák Balázs, Dajka Csenge
Ifjúsági B Latin (7):
1. Maczkó Márk Miklós, Csorba Viktória
2. Flekács László, Rákosi Zsófia
3. Szabó Robin László, Sulyán Lilla Katalin
4. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
5. Szabó Márk, Frey Tímea
6. Kővágó Dávid, Kertész Laura
7. Dóczi Zsilák László, Pindur Cintia Réka
Ifjúsági B Standard (2):
1. Kővágó Dávid, Kertész Laura
2. Dóczi Zsilák László, Pindur Cintia Réka
Junior II. B Latin (10):
1. Urbán István, Urbán Lilla Andrea
2. Kohon Patrik, Gál Dalma
3. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
4. Pusch Kevin, Albert Emma
5. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
6. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
Junior II. B Standard (9):
1. Urbán István, Urbán Lilla Andrea
2. Kohon Patrik, Gál Dalma
3. Härtlein Ákos, Farkas Gréta
4. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
5. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
6. Tóth Alex, Balogh Zsófia
7. Pusch Kevin, Albert Emma
Junior I. B Latin (3):
1. Annus László, Bényi Hanna Kamilla
2. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
3. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior I. B Standard (3):
1. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
2. Annus László, Bényi Hanna Kamilla
3. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Klubközi versenyek:
Felnőtt D Latin (3):
1. Reszelő Dániel, Tömösközi Kata Berta
2. Nagy Bálint, Moss Kinga
3. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
Junior II. D Standard (2):
1-2. Korcsok Roland József, Szabó Vivien
1-2. Molnár Ákos, Kiss Petra
(Forrás: MTáSZ)