iDance Kupa 2014 - eredmények
2014. november 8-án rendezték meg Pécsen az iDance Kupa 2014 táncversenyt, a klubközi kategóriák döntőinek eredménye lentebb olvasható, míg a ranglistaversenyek végeredménye ide kattintva tekinthető meg.
Felnőtt C Latin (9 induló):
1. Bartek János, Gajdos Míra
2. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
3. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő
4. Nyers Dominik, Fejes Mónika
5. Török Dániel Viktor, Popovics Fanni
6. Kiss Csanád, Juhász Vivien
Felnőtt C Standard (8):
1. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
2. Török László, Budnychenko Mariana
3. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő
4. Nyers Dominik, Fejes Mónika
5. Józsa Máté, Béres Luca
Felnőtt D Latin (9):
1. Farkas Zsolt, Szilágyi Noémi
2. Szeőke Bálint, Cserkúti Dóra
3. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
4. Orsós Tamás, Bite Lilla Imola
5. Horváth Márk, Illés Dominika
Felnőtt D Standard (6):
1. Horváth Márk, Illés Dominika
2. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
3. Kollár Bence, Királyi Noémi
4. Bartek János, Gajdos Míra
5. Baranyai Szilárd, Illés Enikő
6. Magyar Sándor, Samu Zsófia Abigél
Ifjúsági B Latin (2):
1. Pölyhe Máté, Nagy Evelin
2. Horváth Dániel, Lőrincz Nikolett
Ifjúsági C Latin (3):
1. Sziklai Dominik, Szabó Barbara
2. Bazsik István, Králik Kamilla
3. Sziklai Richárd, Keller Petra
Ifjúsági C Standard (5):
1. Wirth Bence, Gorosics Csenge
2. Pölyhe Máté, Nagy Evelin
3. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
4. Sziklai Richárd, Keller Petra
5. Bazsik István, Králik Kamilla
Ifjúsági D Latin (5):
1. Szabó Ákos, Skrut Britney
2. Varga Miklós József, Bartha Yvette
3. Kovács Levente, Puskás Tamara
4. Kalla Máté, Lévai Luca
5. Böröcz Tamás, Maretics Fruzsina
Ifjúsági D Standard (6):
1. Szabó Ákos, Skrut Britney
2. Szilner Konrád, Jánosi Lilla
3. Sziklai Dominik, Szabó Barbara
4. Varga Miklós József, Bartha Yvette
5. Kalla Máté, Lévai Luca
6. Kovács Levente, Puskás Tamara
Ifjúsági E Standard (2):
1. Somogyi Richárd, Horváth Andrea
2. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
Junior II. C Latin (4):
1. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
2. Domián Bálint Márk, Kilner Panna
3. Szabó Robin László, Hottó Lili
4. Nyers Adrián, Katona Rozina
Junior II. C Standard (2):
1. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna
2. Nyers Adrián, Katona Rozina
Junior II. D Latin (9):
1. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
2. Al-Hakim Kerim, Unger Fanni
3. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
4. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
5. Rumszauer Balázs, Dobra Viktória
6. Werner Viktor, Godó Anna
Junior II. D Standard (6):
1. Al-Hakim Kerim, Unger Fanni
2. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
3. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
4. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
5. Szabó Robin László, Hottó Lili
6. Kántor Zsombor, Takács Babett Fanni
Junior II. E Latin (5):
1. Ortnel Máté, Farnas Viktória
2. Sandó Ádám, Szabó Anna Kata
3. Imre Ákos, Pál Blanka
4. Simon Soma Csaba, Horváth Dzsenifer
5. Loboda Gergely, Varga Virág
Junior II. E Standard (3):
1. Ferencz Attila Levente, Sebestyén Dorka
2. Imre Ákos, Pál Blanka
3. Rumszauer Balázs, Dobra Viktória
Junior I. C Latin (4):
1. Józsa Márk, Szép Hanna
2. Szabó Robin László, Hottó Lili
3. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
4. Nyers Adrián, Katona Rozina
Junior I. C Standard (4):
1. Krizsán Dominik, Nagy Réka Anna
2. Józsa Márk, Szép Hanna
3. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
4. Nyers Adrián, Katona Rozina
Junior I. D Latin (8):
1. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
2. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag
3. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
4. Ferencz Attila Levente, Sebestyén Dorka
5. Werner Viktor, Godó Anna
Junior I. D Standard (6):
1. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
2. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
3. Szabó Robin László, Hottó Lili
4. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
5. Pusch Kevin, Harmati Lorina
6. Kántor Zsombor, Takács Babett Fanni
Junior I. E Latin (3):
1. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
2. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
3. Simon Soma Csaba, Horváth Dzsenifer
Junior I. E Standard (5):
1. Ferencz Attila Levente, Sebestyén Dorka
2. Rumszauer Balázs, Dobra Viktória
3. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
4. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag
5. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
Gyerek II. D Latin (3):
1. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag
2. Pusch Kevin, Harmati Lorina
3. Bánáti Barnabás, Bohn Lorin
(Forrás: xek.hu)