III. Fulldance Kupa - eredmények
2016. április 16-án rendezték meg Tápiószentmártonban a III. Fulldance Kupa táncversenyt, amelyen a formációk ranglista, a párosok klubközi és rising star versenyen mérték össze a tudásukat.
Formációs ranglista:
Felnőtt Latin formáció (4 induló):
1. Gála TE A csapat - Tribute to Diana Ross
2. Savaria TSE Felnőtt Csapat - Burlesque
3. Valcer Táncstúdió Latin formá - Gipsy Kings
4. Gála TE Brilliant - Frank Sinatra
Felnőtt Standard formáció (2):
1. Adria Szigo - Viva Elvis
2. Valcer Táncstúdió Standard formáció - A Nagy Gatsby
Junior Latin formáció (1):
1. Gála TE Diamonds - Made in Classic
Társasági táncok Junior Open (2):
1. Gála TE Future - Gála Airline
2. Valcer Táncstúdió B csapat - In the mood
Klubközi verseny:
Rising Star Latin (19 induló):
1. Gáspár Patrik, Mátyus Maja
2. Fonyó Sebastian Attila, Törőcsik Tímea
3. Szabó Ádám, Kaszás Orsolya
4. Antal Gergő, Hercsik Zsuzsanna
5. Gedovics Balázs, Tóth Emília
6. Szabó Ábel Zsombor, Schweitzer Lili
Rising Star Standard (4):
1. Sulyán Bálint Pál, Bálint Nikoletta
2. Gedovics Balázs, Tóth Emília
3. Kovács István Zoltán, Bakó Barbara
4. Kőszegi Gergely, Kiss Dorottya
Felnőtt B Latin (14):
1. Fonyó Sebastian Attila, Törőcsik Tímea
2. Gedovics Balázs, Tóth Emília
3. Csömör Marcell Krisztián, Demeter Csilla
4. Börzöli Dávid, Kersák Dóra
5. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
6. Polgár Sándor János, Élő Franciska
Felnőtt B Standard (3):
1. Kovács István Zoltán, Bakó Barbara
2. Kőszegi Gergely, Kiss Dorottya
3. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
Felnőtt C Latin (11):
1. Veréb Dániel, Sölét Brigitta
2. Szabó Patrik, Udvari Nelli
3. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
4. Eszter Ákos Endre, Sütő Csilla
5. Dorogi Olivér, Szalay Petra
6. Váli Benedek, Tabatabai Nejad Petra
Felnőtt C Standard (14):
1. Veréb Dániel, Sölét Brigitta
2. Könczey Gábor Márk, Horváth Angéla
3. Tiralla Bonifác, Bacsó Henrietta
4. Szántó Károly Attila, Szakál Evelin Noémi
5. Nagy Antal, Vécsi Hédi
6. Rózsa Patrik, Bistey Beáta
7. Tóth-Markos Szabolcs, Mező Sophia Flóra
Felnőtt D Latin (27):
1. Karkus Kevin, Gellér Dorottya Szilvia
2. Loncsák Dániel, Iván Regina
3. Gubányi Patrick, Laurencsik Liliána
4. Éder Barnabás András, Kovács Anita
5. Sós Ádám, Csernák Alexandra
6. Kovács Lajos, Kovács Vivien
Felnőtt D Standard (10):
1. Pohli Gergely, Kajos Luca Fanni
2. Loncsák Dániel, Iván Regina
3. Bitó Zsolt, Forgács Anna Mónika
4. Horváth András, Szarvas Dóra
5. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
6. Márton Viktor András, Páble Nóra
Felnőtt E Latin (17):
1. Mészáros Krisztián Máté, Kacskovics Anna
2. Förhécz Ádám, Maár Emese
3. Krem Attila Máté, Gajda Loretta
4. Soponyai Dávid, Benedek Bori Eszter
5. Nagy Gábor, Oláh Petra Orsolya
6. Seres Mátyás, Balog Orsolya Ágnes
Felnőtt E Standard (9):
1. Krem Attila Máté, Gajda Loretta
2. Andrejszki Alex Levente, Ceglédi Eszter Bernadett
3. Förhécz Ádám, Maár Emese
4. Rosenberger Márk Edmond, Lucsánszky Ágnes
5. Matkovics Gorán, Tácsik Zsófia
6. Ambrus Márk Milán, Ábrahám Bettina Mária
Ifjúsági B Latin (10):
1. Gáspár Patrik, Mátyus Maja
2. Bátor Tamás, Fügedi Laura
3. Sulyán Bálint Pál, Bálint Nikoletta
4. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
5. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
6. Polgár Sándor János, Élő Franciska
Ifjúsági B Standard (4):
1. Sulyán Bálint Pál, Bálint Nikoletta
2. Bátor Tamás, Fügedi Laura
3. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
4. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
Ifjúsági C Latin (14):
1. Ludchen Levente, Horváth Petra Vanda
2. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
3. Szabó Márk, Csofcsics Csenge
4. Váli Benedek, Tabatabai Nejad Petra
5. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
6. Melich Krisztián, Petrás Kíra
Ifjúsági C Standard (14):
1. Podlovics Tamás, Tóth Eszter Noémi
2. Sinkó Péter, Busa Dóra
3. Rózsa Patrik, Bistey Beáta
4. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
5. Marton Dávid, Dékány Anna
6. Váli Benedek, Tabatabai Nejad Petra
Ifjúsági D Latin (21):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
3. Karkus Kevin, Gellér Dorottya Szilvia
4. Tóth Bence Máté, Samu Barbara
5. Majer Márk, Hadnagy Patrícia
6. Oberna Károly Gábor, Váczi Bettina
Ifjúsági D Standard (11):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Márton Viktor András, Páble Nóra
3. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
4. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
5. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
6. Bitó Zsolt, Forgács Anna Mónika
Ifjúsági E Latin (13):
1. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
2. Csatlós Csaba Endre, Lehóczki Zsuzsanna
3. Soponyai Dávid, Benedek Bori Eszter
4. Förhécz Ádám, Maár Emese
5. Krem Attila Máté, Gajda Loretta
6. Ignéczi András Márk, Hermann Réka
7. Kunkli Kadosa, Balog Zsanett
Ifjúsági E Standard (11):
1. Krem Attila Máté, Gajda Loretta
2. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
3. Jakab Ádám Gergő, Mátó-Székely Tamara
4. Förhécz Ádám, Maár Emese
5. Csányi Bálint Tibor, Gulyás Dalma
Junior II. C Latin (6):
1. Ludchen Levente, Horváth Petra Vanda
2. Holló Patrik, Holka Jázmin
3. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
4. Szabó Márk, Csofcsics Csenge
5. Patkós Máté, Pszota Eszter
6. Sinkó Péter, Busa Dóra
Junior II. C Standard (4):
1. Sinkó Péter, Busa Dóra
2. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
3. Ludchen Levente, Horváth Petra Vanda
4. Patkós Máté, Pszota Eszter
Junior II. D Latin (19):
1. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
2. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
3. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
4. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
5. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
6. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
Junior II. D Standard (13):
1. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
2. Holló Patrik, Holka Jázmin
3. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
4. Varga Nándor, Szántó Luca
5. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
6. Princzinger Márton, Princzinger Sára
7. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
Junior II. E Latin (15):
1. Mayer Dávid Gergő, Tóth Fanni Dominika
2. Nagy Balázs Hunor, Kiss Jázmin Virág
3. Zsizsik Máté Tibor, Nemes Alexa
4. Mészáros Máté Imre, Székely Cintia
5. Csatlós Csaba Endre, Lehóczki Zsuzsanna
6. Dömötör Dávid, Bakonyi Lara
Junior II. E Standard (10):
1. Mayer Dávid Gergő, Tóth Fanni Dominika
2. Bencsis István Csaba, Bencsis Anna Lívia
3. Bándy Kevin, Salamon Anita Csenge
4. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
5. Jakab Ádám Gergő, Mátó-Székely Tamara
6. Mészáros Máté Imre, Székely Cintia
Junior I. D Latin (15):
1. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
2. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
3. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
4. Varga Nándor, Szántó Luca
5. Havas Márk, Karsza Panna
6. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
Junior I. D Standard (10):
1. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
2. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
3. Varga Nándor, Szántó Luca
4. Antal Krisztián, Bulyáki Lili
5. Lengyel Dániel, Denke Réka
6. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
Junior I. E Latin (19):
1. Fedelin Márk, Kiss Júlia
2. Nagy Balázs Hunor, Kiss Jázmin Virág
3. Nagy Bence, Horn-Braun Johanna
4. Mayer Dávid Gergő, Tóth Fanni Dominika
5. Dömötör Dávid, Bakonyi Lara
6. Pakuts András, Szakács Napsugár Réka
Junior I. E Standard (10):
1. Mayer Dávid Gergő, Tóth Fanni Dominika
2. Bencsis István Csaba, Bencsis Anna Lívia
3. Szabó Tamás Áron, Karasi Zoé Hanga
4. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta
5. Karkus András, Schmölcz Enikő
6. Beszédes Balázs, Takács Panni Fruzsina
Gyerek II. D Latin (4):
1. Sütő Zalán, Markos Nikol
2. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
3. Milkovics Péter, Révész Karina
4. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
Gyerek II. D Standard (2):
1. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
2. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
Gyerek II. E Latin (9):
1. Karkus András, Schmölcz Enikő
2. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
3. Oltai Dániel László, Gazdik Szófia
4. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta
5. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
6. Beszédes Balázs, Takács Panni Fruzsina
Gyerek II. E Standard (8):
1. Karkus András, Schmölcz Enikő
2. Szuromi Roland, Varga Vivien Szimonetta
3. Rappi Attila, Csík Noémi Fruzsina
4. Beszédes Balázs, Takács Panni Fruzsina
5. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
(Forrás: MTáSZ)