III. Sundance Kupa - eredmények
2019. november 2-án Baján rendezték meg a III. Sundance Kupa táncversenyt, amelyen az ifjúsági és felnőtt, valamint a senior korosztály standard, míg a juniorok latin ranglistán mérhették össze a tudásukat, emellett huszonhét klubközi kategóriában is győztest hirdettek.
Ifjúsági-Felnőtt Standard ranglista (20 induló):
1. Fodor Norbert-Csanád, Vaszi Réka-Beáta
2. Bencze István, Prozlik Anna
3. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
4. Rónyai Zoltán, Busa Dóra
5. Bődi Dénes, Fruzsa Kata Hajnalka
6. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
Junior Latin ranglista (11):
1. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
2. Házas Ádám, Paluska Emese
3. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
4. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
5. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
6. Sütő Zalán, Molnár Petra
Senior Standard rangflista (7):
1. Váczi Márk, Váczi Noémi Katalin
2. Halász Barna, Weidinger Ágnes
3. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
4. Molnár György, Molnárné Varga Irén
5. Bánfi Antal, Salgó Mariann Ágnes Dr.
6. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
7. Láng István, Rónaszéki Éva
Klubközi eredmények:
Felnőtt-Ifjúsági B Standard (2 induló):
1. Kalapács Bence, Miskolczi Nóra
2. Matyi Máté, Mező Iris Renáta
Felnőtt C Latin (7):
1. Dzsupin Ádám, Solymos Ildikó
2. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
3. Rácz Ádám, Kovács Leila
4. Mészáros Máté Imre, Friedrich Franciska
5. Keresztes Gergő, Kocsis Zsanett
6. Preszl Dániel, Pipicz Ágnes
7. Geleta Alex Dávid, Bende Cintia
Felnőtt C Standard (3):
1. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
2. Pohli Gergely, Kajos Luca Fanni
3. Keresztes Gergő, Kocsis Zsanett
Felnőtt D Standard (4):
1. Rácz Ádám, Kovács Leila
2. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edna
3. Preszl Dániel, Pipicz Ágnes
4. Kollár Bence, Tóth Kinga
Ifjúsági C Latin (8):
1. Jankovics Attila, Sándor Panna
2. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
3. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
4. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
5. Meidlinger Tamás, Huber Petra Ildikó
Ifjúsági C Standard (5):
1. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
2. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
3. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
4. Tarcsay Tamás, Paál Viktória Anna
5. Varga András, Lipcsei Laura
Ifjúsági D Latin (5):
1. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
2. Varga András, Lipcsei Laura
3. Pálföldi Roland, Szabó Lili Petra
4. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
5. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
Ifjúsági D Standard (3):
1. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
2. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
3. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
Ifjúsági E Latin (3):
1. Noé Dominik, Szalai Virág Rita
2. Tóth Marcell, Lakatos Zsófia
3. Tóthmihály Bálint, Harkányi Réka
Junior II. B Latin (3):
1. Sütő Zalán, Molnár Petra
2. Havas Márk, Juhász Jázmin
3. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
Junior II. C Latin (6):
1. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
2. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
3. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
4. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
5. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
6. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior II. C Standard (4):
1. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
2. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
3. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
4. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior II. D Latin (7):
1. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
2. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
3. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
4. Csepregi Gergő, Petter Alexa
5. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
6. Gebhardt Bence Erik, Dávid Dóra
7. Pálföldi Roland, Szabó Lili Petra
Junior II. D Standard (4):
1. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
2. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
3. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
4. Csepregi Gergő, Petter Alexa
Junior II. E Latin (6):
1. Susánszky Richárd, Patzer Noémi Lilla
2. Tóth Marcell, Lakatos Zsófia
3. Kis Roland, Együd Luca
4. Kazy Zsigmond, Kubatov Viktória
5. Tóthmihály Bálint, Harkányi Réka
6. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
Junior II. E Standard (5):
1. Tóth Marcell, Lakatos Zsófia
2. Kazy Zsigmond, Kubatov Viktória
3. Susánszky Richárd, Patzer Noémi Lilla
4. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
5. Tóthmihály Bálint, Harkányi Réka
Junior I. C Latin (7):
1. Süle Zsombor, Tiringer Lili
2. Szegfű Balázs, Német Ena
3. Beke Mátyás, Darabos Emma
4. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
5. Fehér Dominik, Fehér Violett
6. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
7. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
Junior I. C Standard (5):
1. Süle Zsombor, Tiringer Lili
2. Beke Mátyás, Darabos Emma
3. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
4. Fehér Dominik, Fehér Violett
5. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
Junior I. D Latin (9):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
3. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
4. Jakab Barnabás, Horváth Szofi
5. Pozsonyi Patrik, Heimüller Virág
6. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
Junior I. D Standard (6):
1. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
2. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
3. Pető Dániel, Kocsis Liliána
4. Szegfű Balázs, Német Ena
5. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
6. Jakab Barnabás, Horváth Szofi
Junior I. E Latin (5):
1. Susánszky Richárd, Patzer Noémi Lilla
2. Kis Roland, Együd Luca
3. Kazy Zsigmond, Kubatov Viktória
4. Tóth Kornél, Keresztes Bianka
5. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
Junior I. E Standard (4):
1. Kazy Zsigmond, Kubatov Viktória
2. Susánszky Richárd, Patzer Noémi Lilla
3. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
4. Tóth Kornél, Keresztes Bianka
Gyerek II. D Latin (5):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
3. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
4. Pető Dániel, Kocsis Liliána
5. Mészáros Dávid Lajos, Reiter Léna
Gyerek II. D Standard (4):
1. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
2. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
3. Pető Dániel, Kocsis Liliána
4. Szegfű Balázs, Német Ena
Gyerek II. E Latin (4):
1. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
2. Pető Zoltán, Pintér Mónika Mária
3. Kis Máté, Matuska Viola Villő
4. Tóth Kornél, Keresztes Bianka
Gyerek II. E Standard (3):
1. Pető Zoltán, Pintér Mónika Mária
2. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
3. Tóth Kornél, Keresztes Bianka
Gyerek I. E Latin (2):
1. Holló-Zsadányi Norman, Matuska Lotti Luca
2. Pető Zoltán, Pintér Mónika Mária
(Forrás: MTáSZ)