Isis Dance Open - klubközi eredmények
2016. november 26-án rendezték meg Szombathelyen az Isis Dance Open táncversenyt, amelyen a ranglisták mellett 24 klubközi kategóriában is győztest hirdettek.
Felnőtt B Latin (7 induló):
1. Péter Krisztián, Milus Alida
2. Novák István, Sebesi Daniella
3. Bartek János, Mezősi Daniella
4. Lóczi Gergely, Molnár Fanni Odett
5. Al-Hakim Kerim, Vass Virág
6. Bacsik Bence, Tóth Melitta
7. Kővári Dominik, Artner Petra
Felnőtt C Latin (3):
1. Varga Martin Dorián, Hende Zsófia
2. Karkus Kevin, Gellér Dorottya Szilvia
3. Gehl Szabolcs, Szabó Karolina Veronika
Ifjúsági B Latin (3):
1. Novák István, Sebesi Daniella
2. Al-Hakim Kerim, Vass Virág
3. Bacsik Bence, Tóth Melitta
Ifjúsági B Standard (3):
1. Al-Hakim Kerim, Vass Virág
2. Bacsik Bence, Tóth Melitta
3. Varga Martin Dorián, Hende Zsófia
Ifjúsági C Latin (6):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Oláh Kristóf, Novák Csenge
3. Varga Martin Dorián, Hende Zsófia
4. Karkus Kevin, Gellér Dorottya Szilvia
5. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
6. Gehl Szabolcs, Szabó Karolina Veronika
Ifjúsági C Standard (3):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Oláh Kristóf, Novák Csenge
3. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
Ifjúsági D Latin (2):
1-2. Bársony Csongor, Oláh Emese
1-2. Iván Barnabás, Vincze Anikó
Ifjúsági D Standard (2):
1. Iván Barnabás, Vincze Anikó
2. Princzinger Márton, Princzinger Sára
Ifjúsági E Latin (5):
1. Nyilas Dániel, Benczur Fanni
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
3. Buda Levente, Berner Léna
4. Major Antal, Kaáli Anna
5. Bodovics Máté László, Orsai Milla
Ifjúsági E Standard (4):
1. Tóth Kornél, Ávár Júlia
2. Bársony Csongor, Oláh Emese
3. Bodovics Máté László, Orsai Milla
4. Buda Levente, Berner Léna
Junior II. C Latin (5):
1. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
2. Oláh Kristóf, Novák Csenge
3. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
4. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
5. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
Junior II. C Standard (4):
1. Oláh Kristóf, Novák Csenge
2. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
3. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
4. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
Junior II. D Latin (10):
1. Cziráki Bálint, Balogh Anna
2. Kárner Máté, Hirt Aliza
3. Németh Zsolt, Markó Patrícia
4. Bársony Csongor, Oláh Emese
5. Benkő Dániel István, Bognár Alexandra
6. Tóth Dominik, Tóth Eszter
Junior II. D Standard (10):
1. Cziráki Bálint, Balogh Anna
2. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
3. Kárner Máté, Hirt Aliza
4. Princzinger Márton, Princzinger Sára
5. Tóth Dominik, Tóth Eszter
6. Szekér Ticián, Illés Bettina
Junior II. E Latin (6):
1. Ács Máté, Molnár Petra
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
3. Buda Levente, Berner Léna
4. Major Antal, Kaáli Anna
5. Ámon Márk, Meggyesi Bianka
6. Müller Balázs, Jáger Laura
Junior II. E Standard (5):
1. Tóth Kornél, Ávár Júlia
2. Bársony Csongor, Oláh Emese
3. Buda Levente, Berner Léna
4. Ámon Márk, Meggyesi Bianka
5. Pakuts András, Szakács Napsugár Réka
Junior I. D Latin (10):
1. Cziráki Bálint, Balogh Anna
2. Kárner Máté, Hirt Aliza
3. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
4. Benkő Dániel István, Bognár Alexandra
5. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
6. Dömötör Dávid, Bakonyi Lara
7. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior I. D Standard (10):
1. Cziráki Bálint, Balogh Anna
2. Kovács Péter Benedek, Kovács Kíra
3. Kárner Máté, Hirt Aliza
4. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
5. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
6. Müller Balázs, Jáger Laura
Junior I. E Latin (5):
1. Ács Máté, Molnár Petra
2. Novák Marcell, Ligler Emma Luca
3. Vermes Máté, Vinkó Hédi
4. Köcse Roland, Kiss Fruzsina
5. Müller Balázs, Jáger Laura
Junior I. E Standard (4):
1. Novák Marcell, Ligler Emma Luca
2. Pakuts András, Szakács Napsugár Réka
3. Kovács Levente, Fogas Liza Anna
4. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
Gyerek II. D Latin (6):
1. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
2. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
3. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
4. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
5. Horváth Gergő, Szabó Flóra
6. Kovács Levente, Fogas Liza Anna
Gyerek II. D Standard (5):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
3. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
4. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
5. Horváth Gergő, Szabó Flóra
Gyerek II. E Latin (12):
1. Vermes Máté, Vinkó Hédi
2. Novák Marcell, Ligler Emma Luca
3. Ács Gergő, Bari Tifani Zsófia
4. Köcse Roland, Kiss Fruzsina
5. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
6. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
Gyerek II. E Standard (4):
1. Novák Marcell, Ligler Emma Luca
2. Kovács Levente, Fogas Liza Anna
3. Magyar Kristóf, Németh Zsóka
4. Fajt-Ujj Flórián, G. Tóth Zoé
(Forrás: MTáSZ)