IX. Hatvan Kupa - eredmények
2017. május 6-án rendezték meg Hatvanban a IX. Hatvan Kupa klubközi táncversenyt, amelyen a gyerek korcsoporttól a felnőtt korosztályig 23 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt C Latin (5 induló):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Horváth Tamás, Hornyák Verona
3. Drahos Gergő, Geiger Zsanett
4. Török Gábor, László Dóra
5. Tóth Ádám, Rusznyák Nikolett
Felnőtt C Standard (3):
1. Drahos Gergő, Geiger Zsanett
2. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
3. Szabó Zsolt, György Marcella
Felnőtt D Latin (10):
1. Csizmadia Márk, Kollár Dóra
2. Lakatos Ármin, Vencel Krisztina
3. Varga Balázs, Varga Alexandra Cintia
4. Igaz Alex, Igaz Ivett
5. Nagy Ákos Bálint, Szűcs Viktória
6. Sebestyén Péter, Salgó Anna Réka
Felnőtt E Latin (5):
1. Tóth Viktor Donát, Forgács Dorina
2. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
3. Gödri Csaba Zsolt, Ferenczi-Bognár Annamária
4. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
5. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Felnőtt E Standard (6):
1. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
2. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
3. Tóth Viktor Donát, Forgács Dorina
4. Rédl László, Fekete Bettina Eszter
5. Meizner István, Meiznerné Fáy Zsuzsanna
6. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Ifjúsági C Latin (4):
1. Varga Sándor, Szeles Andrea
2. Salabert Márton, Denke Réka
3. Bitó Zsolt, Forgács Anna Mónika
4. Váradi Balázs, Berendi Klaudia Szilvia
Ifjúsági C Standard (3):
1. Salabert Márton, Denke Réka
2. Bitó Zsolt, Forgács Anna Mónika
3. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
Ifjúsági D Latin (4):
1. Gubányi Patrick, Kacsák Brigitta
2. Nyilas Dániel, Benczur Fanni
3. Mihályfi Csaba, Csenki Rebeka
4. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
Ifjúsági E Latin (12):
1. Nagy Márk Károly, Domak Nikolett
2. Korita István, Vincze Alíz
3. Nagy Kristóf, Kovács Lili Klaudia
4. Kovács Dávid, Virga Veronika
5. Farkas Péter, Nagy Szonja
6. Lakatos Ábel Benjámin, Papp Angelika Lilla
Ifjúsági E Standard (8):
1. Nagy Kristóf, Kovács Lili Klaudia
2. Forgács Róbert Zsolt, Boldoczki Fanny Francesca
3. Lakatos Ábel Benjámin, Papp Angelika Lilla
4. Béres János, Lencsés Bianka
5. Varga Kristóf, Aszalos Andrea
Junior II. C Latin (7):
1. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
2. Botos Zsolt Armand, Rabóczki Zsanett
3. Kalapács Bence, Prágai Szimonetta
4. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
5. Varga Nándor, Szántó Luca
6. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
7. Vandornyik Máté, Lólé Ninetta
Junior II. C Standard (5):
1. Kalapács Bence, Prágai Szimonetta
2. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
3. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
4. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
5. Varga Nándor, Szántó Luca
Junior II. D Latin (10):
1. Ács Máté, Molnár Petra
2. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
3. Nagy Zalán Zsolt, Torják Gerda
4. Major Jácint, Papacsek Flóra
5. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
6. Fódi Norbert, Stoye Vivien
Junior II. D Standard (6):
1. Dóczi Zsilák László, Bottyán Blanka
2. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
3. Nagy Zalán Zsolt, Torják Gerda
4. Korcsok Roland József, Szabó Vivien
5. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
6. Lakatos Ádám Károly, Tömösközi Kata Berta
Junior II. E Latin (6):
1. Lekly Dominik, Balogh Rebeka
2. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
3. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
4. Jankovics Attila, Sándor Panna
5. Bakos Máté, Bazsó Anna Orsolya
6. Varga András, Bulyáki Lili
Junior II. E Standard (5):
1. Varga András, Bulyáki Lili
2. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
3. Fódi Norbert, Stoye Vivien
4. Scheffer Bence, Őrsi Csenge
5. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
Junior I. D Latin (9):
1. Havas Márk, Karsza Panna
2. Fodor Bence, Fodor Luca
3. Pál Péter, Pál Katalin
4. Horváth András Máté, Szilágyi Maja Regina
5. Tóth Szabolcs Ignác, Annus Luca
6. Karkus András, Schmölcz Enikő
Junior I. D Standard (5):
1. Fodor Bence, Fodor Luca
2. Tóth Szabolcs Ignác, Annus Luca
3. Havas Márk, Karsza Panna
4. Karkus András, Schmölcz Enikő
5. Szabó László, Kovács Szabina
Junior I. E Latin (9):
1. Melecsek Imre, Horváth Flóra Kamilla
2. Bella Bence, László Dorina
3. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
4. Kovács Brúnó, Juhász Jázmin
5. Ivánczi Benedek József, Ujcz-Méri Sára
6. Hrustinszki Ádám, Balogh Daniella
Junior I. - Gyerek II. E Standard (5):
1. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
2. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
3. Kakó Bence Dániel, Tasi Nóra Nádja
4. Pál Péter, Pál Katalin
5. Jakab Barnabás, Paál Viktória Anna
Gyerek II. D Latin (3):
1. Fésűs Ákos, Botos Mercédes Melinda
2. Jakab Barnabás, Paál Viktória Anna
3. Kosztolányi Elek, Bottyán Boglárka
Gyerek II. D Standard (2):
1. Kosztolányi Elek, Bottyán Boglárka
2. Fésűs Ákos, Botos Mercédes Melinda
Gyerek II. E Latin (2):
1. Apró Marcell, Farkas Gréta Zsuzsanna
2. Oltai Dániel László, Marozsán Mira Lilla
(Forrás: MTáSZ)