Kelet-Magyarország Területi bajnokság 2019 - eredmények
2019. március 2-án rendezték meg Kunszentmártonban a Kelet-Magyarország Területi bajnokságot, amelyen 56 kategóriában hirdettek győztest a gyerek korcsoporttól a senior korosztályig.
Felnőtt S Latin (3 induló):
1. Rónyai Zoltán, Busa Dóra
2. Bencsik Gergő, Sándor Szilvia
3. Matyi Máté, Mező Iris Renáta
Felnőtt S Standard (2):
1. Rónyai Zoltán, Busa Dóra
2. Schwartz Péter, Lengyel Helga
Felnőtt A Latin (7):
1. Nagy Márk, Unger Fanni
2. Szabó Ádám, Csofcsics Csenge
3. Schwartz Péter, Lengyel Helga
4. Loncsák Dániel, Kecsedi Rebeka
5. Flekács László, Rákosi Zsófia
6. Keresztes László, Bartha Lilla
7. Bakos Benjámin, Markó Margit Virág
Felnőtt A Standard (3):
1. Nagy Márk, Unger Fanni
2. Guba Marcell, Kállai Kamilla
3. Czuczi Patrik, Kakas Lúcia
Felnőtt B Latin (8):
1. Németh Gábor, Váradi Csilla
2. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
3. Dajcs Triszten Sámuel, Fekete Krisztina
4. Fedics Richárd, Bencsik Noémi
5. Kővágó Dávid, Kertész Laura
Felnőtt B Standard (8):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Kővágó Dávid, Kertész Laura
3. Fedics Richárd, Bencsik Noémi
4. Matyi Máté, Mező Iris Renáta
5. Drahos Gergő, Geiger Zsanett
Felnőtt C Latin (11):
1. Ossik Béla, Szabó Dóra Zsófia
2. Nagy Ákos Bálint, Szűcs Viktória
3. Vajda András István, Tatár Bianka
4. Koszta Marcell, Radnai Nóra
5. Oberna Károly Gábor, Buránszki Andrea
6. Preszl Dániel, Pipicz Ágnes
Felnőtt C Standard (5):
1. Bencsik Gergő, Sándor Szilvia
2. Nagy Norbert Zsolt, Mátó-Székely Tamara
3. Vajda András István, Tatár Bianka
4. Sisák Tamás, Óvári Kinga
5. Kispál Gergely Tas, Kristó Noémi
Felnőtt D Latin (8):
1. Reszelő Dániel, Tömösközi Kata Berta
2. Rácz Ádám, Kovács Leila
3. Sarkadi Kristóf, Szőke Dalma
4. Selyem László, Andrási Diána
5. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
Felnőtt D Standard (8):
1. Rácz Ádám, Kovács Leila
2. Preszl Dániel, Pipicz Ágnes
3. Hevesi Dániel, Frittman Fanni
4. Koszta Marcell, Radnai Nóra
5. Selyem László, Andrási Diána
Felnőtt E Latin (5):
1. Szmolka Tamás, Kiss Bernadett
2. Ágoston Lénárd, Miskov Éva
3. Enyedi Bálint Zsolt, Komlódi Kinga Mária
4. Lobisev László, Kiss Ildikó
5. Szőke Ákos, Bán Csilla Tímea
Felnőtt E Standard (4):
1. Enyedi Bálint Zsolt, Komlódi Kinga Mária
2. Sarkadi Kristóf, Szőke Dalma
3. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
4. Ágoston Lénárd, Miskov Éva
Senior I. Open Standard (1):
1. Szegi Márk István, Szegi Andrea
Senior I. D Latin (1):
1. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Senior I. E Standard (1):
1. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Senior II. Open Standard (1):
1. Molnár György, Molnárné Varga Irén
Senior II. E Latin (1):
1. Kovács Zoltán, Kovács Anna
Senior II. E Standard (1):
1. Kovács Zoltán, Kovács Anna
Senior III. Open Latin (3):
1. Berta Mihály, Bertáné Nagyfejeő Gyöngyi
Senior III. C Latin (2):
1. Kovács Károly, Kovácsné Ember Katalin
2. Savanya László, Savanyáné Árvai Margit
Senior III. C Standard (3):
1. Kovács Károly, Kovácsné Ember Katalin
2. Berta Mihály, Bertáné Nagyfejeő Gyöngyi
3. Savanya László, Savanyáné Árvai Margit
Senior IV. Open Standard (2):
1. Bánfi Antal, Salgó Mariann Ágnes Dr.
2. Králik János, Králik Jánosné
Senior IV. Open Latin (1):
1. Králik János, Králik Jánosné
Senior IV. C Latin (1):
1. Lukács Aladár, Kincses Csilla
Ifjúsági A Latin (3):
1. Urbán István, Urbán Lilla Andrea
2. Kovács-Kalic Károly Péter, Balogh Zsófia
3. Maczkó Márk Miklós, Csorba Viktória
Ifjúsági A Standard (2):
1. Urbán István, Urbán Lilla Andrea
2. Kovács-Kalic Károly Péter, Balogh Zsófia
Ifjúsági B Latin (8):
1. Holló Patrik, Szeőke Ágota
2. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
3. Szabó Márk, Frey Tímea
4. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
5. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
6. Patkós Máté, Juhász Dóra
Ifjúsági B Standard (4):
1. Kalapács Bence, Miskolczi Nóra
2. Patkós Máté, Juhász Dóra
3. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
4. Dóczi Zsilák László, Pindur Cintia Réka
Ifjúsági C Latin (7):
1. Nagy Zalán Zsolt, Torják Gerda
2. Benkő Erik, Petrás Kíra
3. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
4. Papp Gergely, Horváth Liza
5. Hajdú Viktor, Prágai Szimonetta
6. Prohászka Tamás, Gendur Kíra Anna
7. Sántha Norbert, Juhász Veronika
Ifjúsági C Standard (9):
1. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
2. Jakab Ádám Gergő, Bánffy Zsófia
3. Berkeczi Áron, Kis Brigitta
4. Sántha Norbert, Juhász Veronika
5. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
6. Sántha Roland, Sass Júlia Zita
Ifjúsági D Latin (8):
1. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
2. Futó Flórián, Polák Panna
3. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
4. Varga András, Lipcsei Laura
5. Komáromi Miklós Erik, Papp Vivien
Ifjúsági D Standard (9):
1. Besenyi Norbert, Besenyi Adél
2. Ötvös Árpád András, Istenes Renáta
3. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
4. Szabó Márk, Frey Tímea
5. Komáromi Miklós Erik, Papp Vivien
6. Forczek Barnabás, Patocskai Petra Panna
Ifjúsági E Latin (3):
1. Dankó Tamás József, Karacs Anna Erzsébet
2. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
3. Nagy Lajos, Juhász Kinga
Ifjúsági E Standard (4):
1. Borodi Márk Roland, Mudure Evelin
2. Nagy Lajos, Juhász Kinga
3. Dankó Tamás József, Karacs Anna Erzsébet
4. Nagy Ferenc, Szabó Ninetta Dorina
Junior II. B Latin (6):
1. Kohon Patrik, Gál Dalma
2. Lőrincz Marc Andrei, Luncan Roxana Carina
3. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
4. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
5. Papp Ádám István, Máté Virág
6. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior II. B Standard (6):
1. Kohon Patrik, Gál Dalma
2. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
3. Lőrincz Marc Andrei, Luncan Roxana Carina
4. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
5. Papp Ádám István, Máté Virág
6. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Junior II. C Latin (8):
1. Fedelin Márk, Kaáli Anna
2. Havas Márk, Juhász Jázmin
3. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
4. Molnár Ákos, Kiss Petra
5. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
Junior II. C Standard (4):
1. Petrás Bene, Baráth Luca
2. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
3. Fedelin Márk, Kaáli Anna
4. Fodor Bence, Fodor Luca
Junior II. D Latin (9):
1. Vajjon Bence, Bulyáki Lili
2. Mokánszki Bálint, Gáspár Gréta
3. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
4. Majer Tamás Roland, Farkas Enikő
5. Tóth Szabolcs Ignác, Annus Luca
6. Lukács Levente Bence, Lukács Lara Dorka
Junior II. D Standard (12):
1. Raffai Róbert Balázs, Csányi Vivien
2. Debreczeni Csongor, Debreczeni Karola
3. Hideg Márk Alex, Tóth-Verestói Hanna
4. Vajjon Bence, Bulyáki Lili
5. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
6. Csatlós Erik, Gál Elza
Junior II. E Latin (10):
1. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
2. Mihók Tibor Bendegúz, Tóth Liza Laura
3. Orbán Vilmos, Máté Eszter
4. Csepregi Gergő, Lakatos Zsófia
5. Örkényi Bátor Zétény, Marincsák Janka Luca
6. Várkonyi István, Lavicska Noémi
7. Hegedűs Bálint Ervin, Vas Angelina
Junior II. E Standard (11):
1. Mihók Tibor Bendegúz, Tóth Liza Laura
2. Majer Tamás Roland, Farkas Enikő
3. Pótár-Bóta Zalán, Csörghe Boglárka
4. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
5. Várkonyi István, Lavicska Noémi
6. Orbán Vilmos, Máté Eszter
Junior I. B Latin (1):
1. Annus László, Bényi Hanna Kamilla
Junior I. B Standard (1):
1. Annus László, Bényi Hanna Kamilla
Junior I. C Latin (4):
1. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
2. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
3. Kállai Ádám István, Komlós Lilian
4. Köllő Balázs, Bottyán Boglárka
Junior I. C Standard (3):
1. Kosztolányi Elek, Bartók Laura
2. Juhász Gábor Krisztián, Kocsis Johanna
3. Köllő Balázs, Bottyán Boglárka
Junior I. D Latin (9):
1. Apró Marcell, Farkas Gréta Zsuzsanna
2. Süle Zsombor, Tiringer Lili
3. Mihályfi Máté, Kőmives Lara
4. Kohári Bence Olivér, Verdes Jázmin Ildikó
5. Farkas Bernát Jakab, Fürj Anikó
6. Pintér Benedek, Dányi Vivien Zsófia
Junior I. D Standard (8):
1. Kállai Ádám István, Komlós Lilian
2. Süle Zsombor, Tiringer Lili
3. Farkas Bernát Jakab, Fürj Anikó
4. Lantos Marcell Attila, Gál Viktória
5. Kohári Bence Olivér, Verdes Jázmin Ildikó
Junior I. E Latin (8):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
3. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
4. Marton László, Pindur Míra Felícia
5. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
Junior I. E Standard (9):
1. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
2. Marton László, Pindur Míra Felícia
3. Várbíró Dániel, Nagy Zsófia
4. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
5. Mihályfi Máté, Kőmives Lara
6. Csontos Levente, Terdik Tímea
7. Szőke Dániel, Bata Indira Zoé
Gyerek II. D Latin (2):
1. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
2. Gyaraki Viktor, Takács Viviána
Gyerek II. D Standard (1):
1. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
Gyerek II. E Latin (7):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
3. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
4. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
5. Pető Dániel, Kocsis Liliána
6. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
7. Zahradnik Richárd, Perényi Zsófia Sára
Gyerek II. E Standard (7):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
3. Ökrös Zénó, Baráth Csenge
4. Pető Dániel, Kocsis Liliána
5. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
6. Antal Márk Dániel, Patai Loretta
7. Zahradnik Richárd, Perényi Zsófia Sára
Gyerek I. E Latin (1):
1. Pető Zoltán, Pintér Mónika Mária
Gyerek I. E Standard (1):
1. Pető Zoltán, Pintér Mónika Mária
(Forrás: MTáSZ)