Kelet-Magyarország Területi Bajnokság - eredmények
2013. február 23-án rendezte meg a Valcer Táncstúdió Nyíradonyban a Kelet-Magyarország Területi Bajnokságot. A táncverseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt A Latin (7 induló):
1. Mészáros Mihály, Szatmári Dorottya
2. Suti Andras Zsolt, Deminger Korinna
3. Nicola Leprai, Balázs Anita
4. Kurtyán Miklós, Tóth Katalin
5. Horváth Kende Soma, Karcagi Laura
6. Török Árpád, Búrány Anikó
7. Antal Gergő, Lükő Dalma
Felnőtt A Standard (1):
1. Schwartz Péter, Makan Zsuzsanna
Felnőtt B Latin (7):
1. Szőke János, Józsa Gyöngyi
2. Borbás Csaba, Zónai Zsanett
3. Korponai Attila Patrich, Molnár Gabriella
4. Csipkés Csaba, Fehér Zsanett
5. Szabó Máté, Nagy Alexandra
6. Vékony Viktor, Loga Hajnalka-Csilla
7. Magyar Dávid, Terebesi Marianna
Felnőtt B Standard (8):
1. Schwartz Péter, Makan Zsuzsanna
2. Vékony Viktor, Loga Hajnalka-Csilla
3. Szabó Gábor Ádám, Bense Krisztina
4. Borbás Csaba, Zónai Zsanett
5. Korponai Attila Patrich, Molnár Gabriella
6. Tutrai István, Forrai Lujza
7. Szabó Máté, Nagy Alexandra
8. Buséter Gábor, Bodnár Emese
Felnőtt C Latin (20):
1. Czeglédi Tamás, Tóth Fruzsina
2. Szentjobbi Endre, Molnár Barbara
3. Horváth Kolos Zoltán, Nagy Evelin
4. Jaksa László, Koch Pálma
5. Szendrődi József, Pestality Bianka
6. Szőke János, Drahos Fanni
Felnőtt C Standard (10):
1. Szőke János, Józsa Gyöngyi
2. Baráth János, Beviz Bernadett
3. Bárándi János, Demény Dóra
4. Vadon Barnabás, Törőcsik Timea
5. Szilvássy Ádám, Sándor Szilvia
6. Csipkés Csaba, Fehér Zsanett
Felnőtt D Latin (13):
1. Keresztes László, Bartha Lilla
2. Simon Zoltán, Szeghő Melinda
3. Tóth-Bucsek Bence Gábor, Fülöp Zsuzsanna
4. Szikora Balázs, Pogoszov Natália
5. Lévai Bendegúz Dániel, Nagy Brigitta
6. Földi Attila, Beinschródt Alexa
Felnőtt D Standard (9):
1. Keresztes László, Bartha Lilla
2. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő
3. Nagy Antal, Kovács Emese
4. Földi Attila, Beinschródt Alexa
5. Sisák Tamás, Kabai Ágnes
6. Kövér Csaba, Varga Fruzsina
Felnőtt E Latin (7):
1. Simon János, Lefor Kamilla Annamária
2. Szűcs Róbert, Csizmár Annabella
3. Nagy Ákos Bálint, Kovács Ágnes
4. Kovács Lajos, Buda Enikő
5. Kovács Dániel Róbert, Csapó Arabella
6. Csutorás Robin, Sipos Alexandra
7. Csőke Martin, Hegedűs Erika
Felnőtt E Standard (5):
1. Farkas Zoltán, Farkasné André Anett
2. Kovács Dániel Róbert, Csapó Arabella
3. Kovács Lajos, Buda Enikő
4. Csőke Martin, Hegedűs Erika
5. Csutorás Robin, Sipos Alexandra
Senior C Standard (1):
1. Dr. Asztalos Zoltán, Kissné Szegedi Zsuzsanna
Senior E Latin (2):
1. Farkas Zoltán, Farkasné André Anett
2. Zsila László, Zsiláné André Anikó
Senior E Standard (1):
1. Farkas Zoltán, Farkasné André Anett
Ifjúsági A Latin (1):
1. Horváth Kende Soma, Karcagi Laura
Ifjúsági B Latin (3):
1. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
2. Szabó Noel Marcell, Szabó Patrícia Gréta
3. Beinschródt Tibor Márk, Dávid Adrienn
Ifjúsági B Standard (4):
1. Horváth Kende Soma, Karcagi Laura
2. Szabó Noel Marcell, Szabó Patrícia Gréta
3. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia
4. Ádám Kornél, Ádám Enikő
Ifjúsági C Latin (21):
1. Tóth Bence Ákos, Bondár Dóra
2. Matyi Máté, Bandi Johanna
3. Szerencsés Szabolcs, Péterfi Anna
4. Járja Tamás, Takács Dorottya
5. Szántó Károly, Szabó Réka Rebeka
6. Lázók Viktor, Józsa Anna
7. Kabdebó András Dénes, Keresztszegi Ramóna Maja
Ifjúsági C Standard (17):
1. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
2. Bárándi Attila, Lapu Fanni
3. Dulai György, Sólyom Fanni
4. Dunai Rudolf István, Geiger Vivien
5. Krucsai Attila, Vozár Virág
6. Döbrei Zoltán, Tóth Fruzsina Gabriella
Ifjúsági D Latin (18):
1. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
2. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
3. Bakos Benjámin, Fodor Dominika
4. Drahos Gergő, Tihanics Fanni
5. Tatár Sándor, Prozlik Diána
6. Gál Krisztián, Papa Ines
Ifjúsági D Standard (10):
1. Tóth Bence Ákos, Bondár Dóra
2. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
3. Drahos Gergő, Tihanics Fanni
4. Oláh Levente, Varga Adrienn
5. Gál Krisztián, Papa Ines
6. Gajda Gergő, Botra Kitti
Ifjúsági E Latin (9):
1. Loncsák Dániel, Komlósi Krisztina
2. Kerekes Krisztián János, Mártha Mercédesz Laura
3. Nagy Balázs Levente, Kövesi Hanga
4. Deák Patrik, Szócsek Edina
5. Kövér Dániel, Péter Andrea
6. Hegyi Norbert, Cseh Lili
Ifjúsági E Standard (6):
1. Loncsák Dániel, Komlósi Krisztina
2. Nagy Balázs Levente, Kövesi Hanga
3. Kerekes Krisztián János, Mártha Mercédesz Laura
4. Otohal József Ottó, Otohal Beáta Dorottya
5. Kövér Dániel, Péter Andrea
6. Bencze Norbert, Horváth Dóra
Junior II. B Latin (1):
1. Beinschródt Tibor Márk, Dávid Adrienn
Junior II. C Latin (9):
1. Fedics Richárd, Lengyel Helga
2. Gáspár Patrik, Veres Emőke
3. Barcsik Márk, Czifrik Panna
4. Sárosi Róbert, Tóth Emilia
5. Kottman Zénó, Mátyus Maja
6. Szilágyi Levente, Józsa Fanni
Junior II. C Standard (10):
1. Fedics Richárd, Lengyel Helga
2. Beinschródt Tibor Márk, Dávid Adrienn
3. Kiss Tamás Bence, Lucz Laura
4. Sárosi Róbert, Tóth Emilia
5. Barcsik Márk, Czifrik Panna
6. Mészáros János, Bagóczki Ramona
Junior II. D Latin (16):
1. Vígh Roland, Fügedi Laura
2. Fülöp Péter Árpád, Muzsai Anna
3. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
4. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
5. Szőke Bálint, Szmilek Jázmin
6.Rabi József Martin, Lóczi Viktória
Junior II. D Standard (9):
1. Fülöp Péter Árpád, Muzsai Anna
2. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
3. Szabó Patrik, Monyók Anna
4. Kovács Gábor, Rajtár Jázmin
5. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
6. Vígh Roland, Fügedi Laura
7. Dobi Szabolcs, Papp Zsanett Gréta
Junior II. E Latin (9):
1. Váli Benedek, Kertész Laura
2. Márkó Fülöp Viktor, Szücs Viktória
3. Tigyi Ádám, Kovács Tímea
4. Andrásik Norbert, Nagy Lili
5. Szenka József, Somogyi Anna
6. Rózsa Árpád, Csepregi Noémi Éva
Junior II. E Standard (8):
1. Rózsa Árpád, Csepregi Noémi Éva
2. Tigyi Ádám, Kovács Tímea
3. Márkó Fülöp Viktor, Szücs Viktória
4. Váli Benedek, Kertész Laura
5. Krem Attila Máté, Szántó Regina
6. Szenka József, Somogyi Anna
Junior I. C Latin (2):
1. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
2. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
Junior I. C Standard (3):
1. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
2. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
3. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
Junior I. D Latin (12):
1. Gál Krisztián, Putzke Melanie Sascia
2. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
3. Csáki Benedek, Szucsányi Kincső
4. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
5. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
6. Mitlasóczki Endre, Pindur Cintia Réka
7. Palázsy Miklós, Tatár Bianka
Junior I. D Standard (10):
1. Gál Krisztián, Putzke Melanie Sascia
2. Mitlasóczki Endre, Pindur Cintia Réka
3. Almási György, Bodor Fanni
4. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
5. Palázsy Miklós, Tatár Bianka
6. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
7. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
Junior I. E Latin (15):
1. Gasparin Zsombor, Lapicz Anna
2. Polonkai Péter, Burai Fanni
3. Váli Domokos, Vígh Vanessza
4. Mozsár Máté, Márkus Lili
5. Bagi Ádám, Nagy Fanni
6. Szegfű Kornél Norbert, Földi Anita
Junior I. E Standard (12):
1. Mozsár Máté, Márkus Lili
2. Ratkai Márk Gergő, Kőfalvi Andrea
3. Keresztesi Márk, Rakovics Vanessza Mariann
4. Deák Szabolcs, Mező Íris Renáta
5. Szabó Péter Bence, Eötvös Zsófia
6. Bagi Ádám, Nagy Fanni
Gyerek II. D Latin (1):
1. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
Gyerek II. D Standard (1):
1. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
Gyerek II. E Latin (4):
1. Kávási Lajos, Bíró Cintia
2. Kohon Patrik, Kávási Éva
3. Erős András Ferenc, Szilágyi Rebeka
4. Bokor Kevin, Bozsányi Jenni
Gyerek II. E Standard (4):
1. Kávási Lajos, Bíró Cintia
2. Erős András Ferenc, Szilágyi Rebeka
3. Kohon Patrik, Kávási Éva
4. Bokor Kevin, Bozsányi Jenni
Gyerek I. E Latin (1):
1. Kohon Patrik, Kávási Éva
Gyerek I. E Standard (1):
1. Kohon Patrik, Kávási Éva
(Forrás: xek.hu)