Lászlóvill Kupa - eredmények
2015. április 18-án rendezték meg a Lászlóvill Kupa táncversenyt Székesfehérváron, amelyen a ranglista előtt klubközi verseny zajlott, a döntők eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt C Latin (12 induló):
1. Bakos Benjamin, Markó Margit Virág
2. Husz Péter, Képli Vivien
3. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
4. Kozma József, Vincze Kitti
5. Radnai Zoltán, Szőke Fanni
6. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
Felnőtt C Standard (7):
1. Kotymán Arnold László, Muzsai Anna Roberta
2. Veréb Dániel, Kovács Tímea
3. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
4. Kalla Béla, Török Anna
5. Mikula Gábor, Kiss Virág
6. Gombai Levente, Czeglédi Laura Sára
7. Halász Barna, Weidinger Ágnes
Felnőtt D Latin (13):
1. Tóth Tamás, Kaló Tímea
2. Mátraházi István, Nagy Enikő
3. Kalla Béla, Török Anna
4. Erdélyi Dániel, Bencses Dóra
5. Lázi Gergő, Pánczél Cintia
6. Szeőke Bálint, Cserkuti Dóra
7. Polyák Imre, Illés Eszter
Felnőtt D Standard (10):
1. Szegi Márk István, Szegi Andrea
2. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
3. Horváth András, Szarvas Dóra
4. Szilner Konrád, Jánosi Lilla
5. Füredi Bálint, Orosz Flóra Anna
6. Németh Boldizsár, Pánczél Nóra
7. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
Felnőtt E Latin (16):
1. Bozsoki Viktor, Almáshegyi Szabina
2. Dóka Balázs, Váradi Csilla
3. Németh Csaba, Csernák Alexandra
4. Fodor Dániel, Zsédely Petra
5. Horváth Péter, Bauer Dorottya
6. Szombathelyi Márton, Cseri Auguszta
Felnőtt E Standard (12):
1. Husz Péter, Képli Vivien
2. Erdész Krisztián Roland, Kocsó Regina Vivien
3. Bozsoki Viktor, Almáshegyi Szabina
4. Tamás Márton, Tibor Szintia Dzsenifer
5. Kajati Gábor, Kelemen Kata
6. Hawrlant Sándor, Hawrlantné Kiss Emese
Senior I. E Standard (2):
1. Hawrlant Sándor, Hawrlantné Kiss Emese
2. Digner Norbert, Csóri-Néder Szilvia
Senior II-III. E Latin (5):
1. Hawrlant Sándor, Hawrlantné Kiss Emese
2. Digner Norbert, Csóri-Néder Szilvia
Senior II-III. E Standard (4):
1. Monoszlai Endre János, Monoszlainé Bors Ágnes
2. Táczi László, Tácziné Bartos Barbara
3. Láng István, Rónaszéki Éva
4. Király Gyula, Tóth Andrea
Ifjúsági C Latin (6):
1. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
2. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
3. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
4. Gombai Levente, Czeglédi Laura Sára
5. Kovács Levente, Puskás Tamara
6. Kakuk Milán, Szabó Tamara
Ifjúsági C Standard (5):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Veréb Dániel, Kovács Tímea
3. Mózer Adrián, Sebesi Daniella
4. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
5. Gombai Levente, Czeglédi Laura Sára
Ifjúsági D Latin (14):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Novák István, Jaksa Éva
3. Ortnel Máté, Farnas Viktória
4. Szigethy Norbert, Simon Judit
5. Erdélyi Dániel, Bencses Dóra
Ifjúsági D Standard (10):
1. Szilner Konrád, Jánosi Lilla
2. Németh Boldizsár, Pánczél Nóra
3. Füredi Bálint, Orosz Flóra Anna
4. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
5. Szigethy Norbert, Simon Judit
6. Kovács Levente, Puskás Tamara
Ifjúsági E Latin (16):
1. Dóka Balázs, Váradi Csilla
2. Solymos Zolta, Nagy Flóra
3. Márton Viktor András, Páble Nóra
4. Szombathelyi Márton, Cseri Auguszta
5. Módos Dávid, Koós Enikő
6. Fodor Dániel, Zsédely Petra
Ifjúsági E Standard (7):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Tamás Márton, Tibor Szintia Dzsenifer
3. Erdész Krisztián Roland, Kocsó Regina Vivien
4. Agócs Dániel, Horváth Dzsenifer
5. Förhécz Ádám, Pieber Réka
6. Molnár Dominik, Kovács Viktória Kitti
7. Draskovics Dániel, Varga Bianka
Junior II. E Latin (13):
1. Majer Márk, Hadnagy Patrícia
2. Váradi Balázs, Berendi Klaudia Szilvia
3. Solymos Zolta, Nagy Flóra
4. Szobol Zsolt, Márkus Boglárka
5. Márton Viktor András, Páble Nóra
6. Veress Gábor, Ködmön Liliána Paula
Junior II. E Standard (9):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Agócs Dániel, Horváth Dzsenifer
3. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
4. Molnár Dominik, Kovács Viktória Kitti
5. Szekér Ticián, Kovács Sára
6. Kovács Ádám, Szalay Sára
Junior I. E Latin (6):
1. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
2. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
3. Princzinger Márton, Princzinger Sára
4. Salánki Miklós Bence, Hajnal Blanka
5. Szekér Ticián, Kovács Sára
6. Király István Gábor, Szőke Fanni
Junior I. E Standard (7):
1. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
2. Salánki Miklós Bence, Hajnal Blanka
3. Princzinger Márton, Princzinger Sára
4. Szekér Ticián, Kovács Sára
5. Radits Dávid, Szakács Napsugár Réka
6. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
7. Király István Gábor, Szőke Fanni
(Forrás: xek.hu)