Lászlóvill Kupa - eredmények
2016- május 7-én Székesfehérváron a Lászlóvill Kupa táncversenyen 24 kategóriában klubközi versenyen mérhették össze tudásukat a párosok.
Felnőtt B Latin (14 induló):
1. Tóth Árpád, Lengyel Claudia
2. Börzöli Dávid, Kersák Dóra
3. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
4. Péter Krisztián, Milus Alida
5. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
6. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
7. Bartek János, Mezősi Daniella
Felnőtt C Latin (15):
1. Veréb Dániel, Sölét Brigitta
2. Németh Gábor, Szurcsik Szonja
3. Hosztafi Gergely, Nagy Flóra
4. Raul Szabolcs János, Oroszlán Dóra
5. Viszlai Márk, Schultz Vera Magdolna
6. Al-Hakim Kerim, Vass Virág
Felnőtt C Standard (16):
1. Veréb Dániel, Sölét Brigitta
2. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
3. Váli Benedek, Tabatabai Nejad Petra
4. Péter Krisztián, Milus Alida
5. Podlovics Tamás, Tóth Eszter Noémi
6. Loga Lóránt, Ary Dalma (Románia)
Felnőtt D Latin (20):
1. Burcsa Balázs, Szlepák Andrea Zsuzsanna
2. Sós Ádám, Csernák Alexandra
3. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edna
4. Lázi Gergő, Pánczél Cintia
5. Kübler Gábor, Stanyó Réka
6. Horváth Péter, Bauer Dorottya
7. Réthelyi Botond, Réthelyi Virág
Felnőtt D Standard (10):
1. Réthelyi Botond, Réthelyi Virág
2. Füredi Bálint, Orosz Flóra Anna
3. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edna
4. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
5. Lázi Gergő, Pánczél Cintia
6. Draskovics Dániel, Varga Bianka
Felnőtt E Latin (12):
1. Mészáros Krisztián Máté, Kacskovics Anna
2. Selyem László, Farkas Réka
3. Förhécz Ádám, Maár Emese
4. Maráczi Rodrigó Dávid, Zátrok Dorottya Júlia
5. Préger Balázs, Fonnyadt Rebeka
6. Faragó Sándor, Ringhoffer Nóra
7. Krasz Márton Emil, Gizella Hajnalka
Felnőtt E Standard (8):
1. Selyem László, Farkas Réka
2. Enyedi Bálint Zsolt, Molnár Tünde-Timea
3. Maráczi Rodrigó Dávid, Zátrok Dorottya Júlia
4. Förhécz Ádám, Maár Emese
5. Zelenka Mátyás, Biró Andrea
6. Rédl László, Fekete Bettina Eszter
7. Podt Tamás, Róth Réka Eszter
Senior D Latin (2):
1. Táczi László, Tácziné Bartos Barbara
2. Molnár György, Molnárné Varga Irén
Senior II. D Standard (2):
1. Molnár György, Molnárné Varga Irén
2. Táczi László, Tácziné Bartos Barbara
Ifjúsági B Latin (6):
1. Sulyán Bálint Pál, Bálint Nikoletta
2. Szabó Robin László, Tóth Enikő
3. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
4. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
5. Kakuk Milán, Szabó Tamara
6. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
Ifjúsági C Latin (11):
1. Raul Szabolcs János, Oroszlán Dóra
2. Hosztafi Gergely, Nagy Flóra
3. Váli Benedek, Tabatabai Nejad Petra
4. Al-Hakim Kerim, Vass Virág
5. Kovács Levente, Puskás Tamara
6. Podlovics Tamás, Tóth Eszter Noémi
7. Szigethy Norbert, Simon Judit
Ifjúsági C Standard (6):
1. Podlovics Tamás, Tóth Eszter Noémi
2. Váli Benedek, Tabatabai Nejad Petra
3. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
4. Al-Hakim Kerim, Vass Virág
5. Kelemen András, Zink Zsófia
6. Kovács Levente, Puskás Tamara
Ifjúsági D Latin (18):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
3. Peresztegi Patrik Csaba, Szeőke Ágota
4. Vandornyik Máté, Lólé Ninetta
5. Márton Viktor András, Páble Nóra
Majer Márk, Hadnagy Patrícia - kizárva
Ifjúsági D Standard (15):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Márton Viktor András, Páble Nóra
3. Füredi Bálint, Orosz Flóra Anna
4. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
5. Keresztes Szabolcs, Than Anna
6. Werner Viktor, Godó Anna
Ifjúsági E Latin (9):
1. Maráczi Rodrigó Dávid, Zátrok Dorottya Júlia
2. Förhécz Ádám, Maár Emese
3. Krasz Márton Emil, Gizella Hajnalka
4. Prohászka Tamás, Szenczi Petra
5. Teichtinger Márton, Hirschler Júlia
6. Ignéczi András Márk, Hermann Réka
Ifjúsági E Standard (8):
1. Zsizsik Máté Tibor, Nemes Alexa
2. Maráczi Rodrigó Dávid, Zátrok Dorottya Júlia
3. Förhécz Ádám, Maár Emese
4. Teichtinger Márton, Hirschler Júlia
5. Grúber Balázs, Gendur Kíra Anna
Junior II. D Latin (24):
1. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
2. Raffai Róbert Balázs, Pataki Noémi
3. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
4. Salabert Márton, Szőke Fanni
5. Varga Nándor, Szántó Luca
6. Szobol Zsolt, Csüri Fanni Noa
Junior II. D Standard (24):
1. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
2. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
3. Varga Nándor, Szántó Luca
4. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
5. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
6. Keresztes Szabolcs, Than Anna
7. Princzinger Márton, Princzinger Sára
Junior II. E Latin (16):
1. Mayer Dávid Gergő, Tóth Fanni Dominika
2. Mészáros Máté Imre, Székely Cintia
3. Fórizs Marcell, Horváth Petra Jázmin
4. Zsizsik Máté Tibor, Nemes Alexa
5. Pakuts András, Szakács Napsugár
6. Patucz Péter, Kaukál Hanna Míra
7. Dömötör Dávid, Bakonyi Lara
Junior II. E Standard (7):
1. Zsizsik Máté Tibor, Nemes Alexa
2. Mayer Dávid Gergő, Tóth Fanni Dominika
3. Oláh Zsombor, Makovecz Virág
4. Mészáros Máté Imre, Székely Cintia
5. Grúber Balázs, Gendur Kíra Anna
6. Prohászka Tamás, Szenczi Petra
7. Jenei Martin, Horváth Petra Edina
Junior I. D Latin (11):
1. Härtlein Ákos, Holik Nina Jasmine
2. Raffai Róbert Balázs, Pataki Noémi
3. Barkaszi Bálint, Jeges Jázmin Mirjam
4. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
5. Kárner Máté, Hirt Aliza
6. Varga Nándor, Szántó Luca
Junior I. D Standard (12):
1. Varga Nándor, Szántó Luca
2. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
3. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
4. Härtlein Ákos, Holik Nina Jasmine
5. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
6. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Junior I. E Latin (12):
1. Mayer Dávid Gergő, Tóth Fanni Dominika
2. Pakuts András, Szakács Napsugár Réka
3. Sebestyén Dániel Máté, Gazdik Dorina
4. Bencsis István Csaba, Bencsis Anna Lívia
5. Cziráki Bálint, Balogh Anna
6. Dömötör Dávid, Bakonyi Lara
7. Fésüs Ákos, Szalai Réka
Junior I. E Standard (7):
1. Mayer Dávid Gergő, Tóth Fanni Dominika
2. Cziráki Bálint, Balogh Anna
3. Lontay Olivér Márk, Darabos Júlia
4. Dömötör Dávid, Bakonyi Lara
5. Rappi Attila, Csík Noémi Fruzsina
6. Kovács Levente, Fogas Liza Anna
7. Fésüs Ákos, Szalai Réka
Kerekesszékes országos kvalifikáló verseny (1):
1. Mester Csiki László, Ferenczi Tünde
(Forrás: MTáSZ)