LVI. Budapest bajnokság - eredmények
2014. február 22-én rendezték meg a Budapest bajnokságot Budapesten. A versenyen nem volt túl sok induló, a legnépesebb mezőny a Felnőtt B és az Ifjúsági C Latin kategóriában volt, ahol 7-7 pár lépett parkettre. Több kategóriában is egy páros nevezett és indult el. A döntők végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt A Latin (1 induló):
1. Forgách György, Sipos Viktória
Felnőtt A Standard (1):
1. Petar Marjanovic, Kuti Kamilla
Felnőtt B Latin (7):
1. Fonyó Sebastian, Guttengéber Marietta
2. Kálló Balázs István, Lévai Dóra
3. Karikó-Tóth Tamás, Száraz Evelyn
4. Petar Marjanovic, Kuti Kamilla
5. Puskás Dániel, Kersák Dóra
6. Czinege Norbert, Bauer Kata Rebeka
7. Nádor József Ferenc, Tóth-Urbán Szilvia
Felnőtt B Standard (1):
1. Karikó-Tóth Tamás, Száraz Evelyn
Felnőtt C Latin (6):
1. Németh Adrián, Tárnok Imola
2. Tóth-Bucsek Bence, Fülöp Zsuzsanna
3. Sinkó Máté, Rigó Adél
4. Maros Gergely, Dancsó Mária
5. Barkóczi Balázs, Bencze Kata
6. Szabó Bence, Folmeg Barbara
Felnőtt C Standard (1):
1. Ébend András, Horváth Angéla
Felnőtt D Latin (4):
1. Kiss Richárd, Szkala Györgyi
2. Balázs Miklós, Burda Brigitta
3. Barócsi József, Kaló Tímea
4. Kozma Zsolt, Román Barbara
Felnőtt D Standard (4):
1. Kalla Béla, Török Anna
2. Gál András, Krahling Tünde
3. Szabó Bence, Folmeg Barbara
4. Varga Péter, Ivók Yvette
Felnőtt E Latin (6):
1. Tóth Tamás, Pásztor Anita
2. Kalla Béla, Török Anna
3. Soós Gábor, Atanasziu Alexandra Laura
4. Varga Péter, Ivók Yvette
5. Nagy Gábor, Horváth Andrea
6. Tánczos Zoltán, Spuriga Brigitta
Felnőtt E Standard (3):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Szabó Árpád, Kiss Nikolett
3. Tánczos Zoltán, Spuriga Brigitta
Senior Open Standard (5):
1. Horti Árpád, Fekete Krisztina
2. Kránicz József, Dobó Erika
3. Orosz László, Király Marianna
4. Szabó Zsolt, Ónodi Szabó Valéria
5. Somogyi Péter, Hirháger Méda
Senior C Latin (3):
1. Szabó Zsolt, Ónódi Szabó Valéria
2. Márton Róbert, Debreczeni Tünde
3. Somogyi Péter, Hirháger Méda
Senior C Standard (1):
1. Felméri István, Vajai Rita
Senior D Latin (2):
1. Trombitás Bálint, Szigeti Noémi
2. Nagy István, dr. Magyar Márta
Senior D Standard (1):
1. Nagy István, dr. Magyar Márta
Senior E Latin (2):
1. Misnyovszki Béla, Halász Bernadett
2. Bábosik Bertram, Kaposvári Ágnes
Ifjúsági A Latin (1):
1. Koren Dániel, Matyóka Nikolett
Ifjúsági B Latin (1):
1. Szabó Hornos Norbert, Vasas Viktória
Ifjúsági C Latin (7):
1. Könczey Gábor Márk, Lévai Doroti
2. Bazsik István, Králik Kamilla
3. Farkas Alex, Takács Mercédesz
4. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
5. Burcsa Balázs, Komenda Dorottya
6. Lőrincz Sándor, Illés Laura Lilla
7. Zatykó Roland, Molnár Fanni Odett
Ifjúsági C Standard (5):
1. Száraz Barnabás, Vyviora Adrienn Anett
2. Könczey Gábor Márk, Lévai Doroti
3. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
4. Pittlik Mátyás, Szabó Dóra
5. Zatykó Roland, Molnár Fanni Odett
Ifjúsági D Latin (4):
1. Dorogi Olivér, Demeter Csilla
2. Veréb Dániel, Kovács Tímea
3. Reiter Renátó, Schweitzer Lili
4. Podlovics Tamás, Erdei Kamilla
Ifjúsági D Standard (2):
1. Veréb Dániel, Kovács Tímea
2. Podlovics Tamás, Erdei Kamilla
Ifjúsági E Latin (4):
1. Lakatos György, Jordán Laura
2. Krasznai Tamás, Iszlatyi Kinga Annamária
3. Fekete Márk, Tóth Boglárka
4. Kemény Imre, Kökényes Melinda
Ifjúsági E Standard (4):
1. Kemény Imre , Kökényes Melinda
2. Krasznai Tamás, Iszlatyi Kinga Annamária
3. Fekete Márk, Tóth Boglárka
4. Trauznitz Márk, Iszajkina Anna
Junior II. C Latin (4):
1. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
2. Balikó Gergely, Babay Viktória Beatrix
3. Gulyás Áron, Auer Csenge Daniella
4. Farkas Ronald, Mráz Jázmin
Junior II. C Standard (1):
1. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
Junior II. D Latin (6):
1. Sulyán Bálint Pál, Farkas Romina Anna
2. Kákonyi Marcell, Kántor Kata
3. Martienssen Benjámin, Németh Gréta
4. Somogyi Viktor, Bokodi Panna
5. Hammes Christopher Dániel, Albert Rea
6. Miskolczi Renátó, Pál Petra Franciska
Junior II. E Latin (6):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Czabányi Robin Zsolt, Fekete Zsófia
3. Csányi Bálint Tibor, Kaszás Orsolya
4. Győrfi László, Csernus Fanni Krisztina
5. Kelemen András, Zink Zsófia
6. Ilyés Ádám, Sulyán Lilla Katalin
Junior I. D Latin (1):
1. Dohy Dominik, Rabóczki Zsanett
Junior I. E Latin (4):
1. Botos Zsolt Armand, Bernáth Odett
2. Galambos Ádám, Skiba Noémi
3. Szinovál István, Szigeti Emese
4. Lukács Olivér , Lukács Petra
Junior I. E Standard (2):
1. Lukács Olivér, Lukács Petra
2. Szinovál István, Szigeti Emese
Gyerek II. D Latin (1):
1. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag
Gyerek II. E Latin (3):
1. Lengyel Dániel, Denke Réka
2. Belucz Levente Zoltán, Szabó Kincső
3. Nemes Barnabás, Ilyés Bernadett
Gyerek II. E Standard (2):
1. Lengyel Dániel, Denke Réka
2. Belucz Levente Zoltán, Szabó Kincső
(Forrás: MTáSZ)