VIII. Eraklin Kupa - eredmények
2018. november 11-én rendezték meg Nagykanizsán a VIII. Eraklin Kupa klubközi táncversenyt, amelyen harmincegy kategóriában hirdettek győztest a gyerek korcsoporttól a senior korosztályig.
Felnőtt C Latin (8 induló):
1. Burcsa Balázs, Szalay Petra
2. Tóth Tamás, Hegedűs Fruzsina
3. Perjési Patrik, Kuti Petra Gabriella
4. Iván Barnabás, Vincze Anikó
5. Tóth Kornél, Ávár Júlia
Felnőtt C Standard (4):
1. Szabó Bence, Keresztes Petra
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
3. Iván Barnabás, Vincze Anikó
4. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
Felnőtt-Senior I. D Latin (8):
1. Szijjártó Csaba, Pakuts Ágnes
2. Szabó Gergő, Szalay Sára
3. Benkő Dániel István, Szabó Kata Fanni
4. Lenkey Gábor Károly, Robitschek Hanna
5. Kocsmár Martin, Hári Anett
Felnőtt D Standard (2):
1. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
2. Antal Dávid, Váradi Réka Gitta
Felnőtt E Latin (6):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
3. Tóth Dániel, Marozsán Veronika Zsófia
4. Szomi Tamás, Birkás Emese
5. Zalavári Csaba, Ács Enikő Judit
6. Bíró Balázs, Miklósa Kinga
Felnőtt-Senior I. E Standard (6):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Zalavári Csaba, Ács Enikő Judit
3. Ámon Márk, Hetényi Adél
4. Bíró Balázs, Miklósa Kinga
5. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
6. Szomi Tamás, Birkás Emese
Senior I. C Latin (3):
1. Faragó Sándor, Ringhoffer Nóra
2. Sebestyén Péter, Bencsik Andrea
3. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
Senior I. D Standard (2):
1. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
2. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Ifjúsági B Latin (2):
1. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
2. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
Ifjúsági C Latin (6):
1. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
2. Iván Barnabás, Vincze Anikó
3. Szabó Bence, Keresztes Petra
4. Tóth Kornél, Ávár Júlia
5. Cziráki Bálint, Balogh Anna
6. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
Ifjúsági C Standard (6):
1. Szabó Bence, Keresztes Petra
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
3. Iván Barnabás, Vincze Anikó
4. Cziráki Bálint, Balogh Anna
5. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
6. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
Ifjúsági D Latin (8):
1. Szijjártó Csaba, Pakuts Ágnes
2. Szabó Gergő, Szalay Sára
3. Benkő Dániel István, Szabó Kata Fanni
4. Kocsmár Martin, Hári Anett
5. Palásthy Csaba, Pammer Lea
Ifjúsági D Standard (6):
1. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
2. Antal Dávid, Váradi Réka Gitta
3. Fekete András Albert, Baráti Ditta Katalin
4. Benkő Dániel István, Szabó Kata Fanni
5. Müller Balázs, Jáger Laura
6. Sárffy Benedek, Kovács Lili
Ifjúsági E Latin (6):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
3. Kovács András, Batyi Enikő
4. Ámon Márk, Hetényi Adél
5. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
6. Bíró Balázs, Miklósa Kinga
Ifjúsági E Standard (5):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
3. Bíró Balázs, Miklósa Kinga
4. Ámon Márk, Hetényi Adél
5. Kovács András, Batyi Enikő
Junior II. C Latin (5):
1. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
2. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
3. Cziráki Bálint, Balogh Anna
4. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
5. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
Junior II. C Standard (3):
1. Cziráki Bálint, Balogh Anna
2. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
3. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
Junior II. D Latin (4):
1. Palásthy Csaba, Pammer Lea
2. Sárffy Benedek, Kovács Lili
3. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
4. Müller Balázs, Jáger Laura
Junior II. D Standard (5):
1. Fehér Dominik, Fehér Violett
2. Fekete András Albert, Baráti Ditta Katalin
3. Müller Balázs, Jáger Laura
4. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
5. Sárffy Benedek, Kovács Lili
Junior II. E Latin (8):
1. Horváth Gergő, Birkás Sára
2. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
3. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
4. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
5. Porpáczy Marcell Péter, Kovács Ramóna Gerda
Junior II. E Standard (10):
1. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
2. Horváth Gergő, Birkás Sára
3. Almási Bence, Almási Réka
4. Kovács András, Batyi Enikő
5. Vámos Benedek, Varga Natasa
6. Porpáczy Marcell Péter, Kovács Ramóna Gerda
7. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
Junior I. C Latin (6):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Fehér Dominik, Fehér Violett
3. Péntek Ádám, Máté Zsóka
4. Faludi Bálint, Paksa Luca
5. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
6. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior I. C Standard (3):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Beke Mátyás, Darabos Emma
3. Faludi Bálint, Paksa Luca
Junior I. D Latin (7):
1. Preszter Márk, Ruprecht Luca
2. Rácz Norbert, Marozsán Mira Lilla
3. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
4. Tóth András, Ávár Kornélia
5. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
6. Kiss Dominik, Mettner Léna Míra
7. Simon Dávid, Eke Flóra
Junior I. D Standard (7):
1. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
2. Fehér Dominik, Fehér Violett
3. Preszter Márk, Ruprecht Luca
4. Tóth András, Ávár Kornélia
5. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
6. Péntek Ádám, Máté Zsóka
7. Simon Dávid, Eke Flóra
Junior I. E Latin (8):
1. Fejes Botond, Movik Imola
2. Horváth Gergő, Birkás Sára
3. Koroknai Roland, Pék Kata Dóra
4. Benke Barnabás László, Novák Nóra
5. Porpáczy Marcell Péter, Kovács Ramóna Gerda
Junior I. E Standard (8):
1. Horváth Gergő, Birkás Sára
2. Almási Bence, Almási Réka
3. Vámos Benedek, Varga Natasa
4. Horváth Máté, Szekér Johanna Erika
5. Porpáczy Marcell Péter, Kovács Ramóna Gerda
Gyerek II. D Latin (7):
1. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
2. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
3. Tóth András, Ávár Kornélia
4. Froner Bendegúz, Nikolics Nikoletta
5. Froner Dominik, Őss Nikolett
6. Kiss Dominik, Mettner Léna Míra
7. Simon Dávid, Eke Flóra
Gyerek II. D Standard (3):
1. Polónyi Kevin, Dorogi Edina Anna
2. Tóth András, Ávár Kornélia
3. Simon Dávid, Eke Flóra
Gyerek II. E Latin (2):
1. Benke Barnabás László, Novák Nóra
2. Györe János Csanád, Németh Gréta
Gyerek II. E Standard (3):
1. Froner Dominik, Őss Nikolett
2. Froner Bendegúz, Nikolics Nikoletta
3. Benke Barnabás László, Novák Nóra
(Forrás: MTáSZ)