VIII. Fekete Sas Kupa - eredmények
2013. november 16-án rendezték meg a VIII. Fekete Sas Kupa klubközi táncversenyt Hódmezővásárhelyen. A döntők eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (3):
1. Márki Norbert, Balogh Nikolett Evelin
2. Korponai Attila Patrich, Molnár Gabriella
3. Kristyóri Dezső, Sódar Brigitta
Felnőtt C Latin (13):
1. Czeglédi Tamás, Tóth Fruzsina
2. Pölyhe Máté, Szenti Regina
3. Csomós Tamás, Nikora Noémi
4. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
5. Csókási Zsolt, Barka Fanni
6. Szőke János, Drahos Fanni
Felnőtt C Standard (8):
1. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
2. Vadon Barnabás, Törőcsik Tímea
3. Kovács Győző, Ancsin Viktória Edit
4. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
5. Földi Attila, Beinschródt Alexa
Felnőtt D Latin (11):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Kalla Béla, Török Anna
3. Oláh Levente, Varga Adrienn
4. Pohli Gergely, Angyal Fanni
5. Bartek János, Gajdos Míra
6. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő
Felnőtt D Standard (8):
1. Pohli Gergely, Angyal Fanni
2. Oláh Levente, Varga Adrienn
3. Kollár Bence, Királyi Noémi
4. Halász Barna, Weidinger Ágnes
5. Póta Gergő, Hajducsák Annamária
Ifjúsági B Latin (3):
1. Nagy Máté, Szőke Vivien
2. Oroszlán Krisztián, Papp Anna Krisztina
3. Dulai György, Juhász Kitti
Ifjúsági B Standard (3):
1. Dulai György, Juhász Kitti
2. Mészáros János, Bagóczki Ramóna
3. Kőműves Miklós, Kőműves Orsolya
Ifjúsági C Latin (11):
1. Mészáros János, Bagóczki Ramóna
2.Börzöli Dávid, Hirt Szofi
3. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
4. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
5. Kovács Győző, Ancsin Viktória Edit
6. Horváth Gergely, Németh Laura
Ifjúsági C Standard (9):
1. Nagy Máté, Szőke Vivien
2. Bárándi Attila, Lapu Fanni
3. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
4. Kiss Tamás Bence, Lucz Laura
5. Varga László Károly, Benkő Zsuzsanna
6. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
Ifjúsági D Latin (8):
1. Szabó Péter, Pesti Petra
2. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
3. Váli Benedek, Kertész Laura
4. yeste Dávid, Kékesi Tifani
5. Sánta Márk, Cseh Lili
Ifjúsági D Standard (8):
1. Ruskó Gergő, Bacsó Henriette
2. Száraz Barnabás, Vyviora Adrienn Anett
3. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
4. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
5. Váli Benedek, Kertész Laura
Junior II. C Latin (8):
1. Mészáros János, Bagóczki Ramóna
2. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
3. Rischák Balázs, Dajka Csenge
4. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
5. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
Junior II. C Standard (7):
1. Rischák Balázs, Dajka Csenge
2. Kiss Tamás Bence, Lucz Laura
3. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
4. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
5. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
6. Zawadka Denis, Muzsai Anna
7. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
Junior II. D Latin (5):
1. Váli Benedek, Kertész Laura
2. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
3. Bagonyi Áron, Csala Rebeka
4. Németh Bálint, Hottó Lili
5. Judik János, Vozár Mónika
Junior II. D Standard (9):
1. Száraz Barnabás, Vyviora Adrienn Anett
2. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
3. Váli Benedek, Kertész Laura
4. Bagonyi Áron, Csala Rebeka
5. Rózsa Árpád, Csepregi Noémi
6. Podlovics Tamás, Erdei Kamilla
Junior II. E Latin (11):
1. Szigethy Norbert, Simon Judit
2. Lepp Tamás Márk, Csorba Klára
3. Erdélyi Dániel, Jaksa Éva
4. Márkó Fülöp Viktor, Mező Sopia Flóra
5. Rózsa Árpád, Csepregi Noémi Éva
6. Melich Krisztián, Petrás Kíra
Junior II. E Standard (5):
1. Kajla Zsolt, Tóth Mónika
2. Judik János, Vozár Mónika
3. Márkó Fülöp Viktor, Mező Sopia Flóra
4. Szigethy Norbert, Simon Judit
5. Lepp Tamás Márk, Csorba Klára
Junior I. D Latin (6):
1. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
2. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
3. Németh Bálint, Hottó Lili
4. Bátori Imre, Tóth Gérta Janka
5. Szegfű Kornél Norbert, Földi Anita
6. Bereznyai Martin, Juhász Jázmin
Junior I. D Standard (8):
1. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
2. Bereznyai Martin, Juhász Jázmin
3. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
4. Szegfű Kornél Norbert, Földi Anita
5. Melich Krisztián, Petrás Kíra
Junior I. E Latin (9):
1. Holló Patrik, Holka Jázmin
2. Botos Zsolt Armand, Bernáth Odett
3. Hammes Christopher Dániel, Albert Rea
4. Melich Krisztián, Petrás Kíra
5. Erős András Ferenc, Szilágyi Rebeka
6. Keresztesi Márk, Rakovics Vanessza Mariann
Junior I. E Standard (3):
1. Iványi Dávid, Peták Magdolna
2. Bátori Imre, Tóth Gréta Janka
3. Bokor Kevin, Bozsányi Jenni
(Forrás: MTáSZ)