XVI. Gála Kupa - eredmények
2015. szeptember 13-án Zalaegerszegen rendezték meg a XVI. Gála Kupa klubközi táncversenyt. A döntők eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt C Latin (6 induló):
1. Szőnyi Balázs Bence, Iszlatyi Kinga
2. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
3. Kovács Levente, Puskás Tamara
4. Horváth Roland, Soós Helga
5. Kovács Levente Áron, Nagy Dorottya
6. Katona Szabolcs, Nagy Noémi
Felnőtt D Latin (8):
1. Bangó Milán, Herczeg Dóra
2. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
3. Kalla Máté, Lévai Luca
4. Tóth Bence Máté, Samu Barbara
5. Bozsoki Viktor, Almáshegyi Szabina
Felnőtt D Standard (6):
1. Szabó Zsolt, György Marcella
2. Kovács Levente, Puskás Tamara
3. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
4. Magyar Sándor, Samu Zsófia Abigél
5. Bozsoki Viktor, Almáshegyi Szabina
6. Kalla Máté, Lévai Luca
Felnőtt E Latin (9):
1. Oszlánszki László, Bencsik Andrea
2. Tarnai Tamás, Tóth Klaudia
3. Végh Tamás, Peresztegi Dóra
4. Ruschel Krisztián, Pető Viktória
5. Földvári Ádám, Orbán Virág Ildikó
6. Papadopulosz Dávid, Béres Cintia Vanessza
Felnőtt E Standard (4):
1. Bajzek Patrik, Zelevics Fruzsina
2. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
3. Tarnai Tamás, Tóth Klaudia
4. Végh Tamás, Peresztegi Dóra
Ifjúsági C Latin (5):
1. Szőnyi Balázs Bence, Iszlatyi Kinga
2. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
3. Kovács Levente, Puskás Tamara
4. Kovács Levente Áron, Nagy Dorottya
5. Szilner Konrád, Jánosi Lilla
Ifjúsági C Standard (2):
1. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
2. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
Ifjúsági D Latin (11):
1. Bognár Balázs, Háklár Adél
2. Bangó Milán, Herczeg Dóra
3. Tóth Bence Máté, Samu Barbara
4. Kocsmár Martin, Békési Luca
5. Kalla Máté, Lévai Luca
6. Kálmán Bálint, Moór Olívia Anna
7. Bajzek Patrik, Zelevics Fruzsina
Ifjúsági D Standard (3):
1. Kovács Levente, Puskás Tamara
2. Kalla Máté, Lévai Luca
3. Molnár Dominik, Kovács Viktória Kitti
Ifjúsági E Latin (11):
1. Nagy Márk Károly, Papp Éva Dorina
2. Tarnai Tamás, Tóth Klaudia
3. Földvári Ádám, Orbán Virág Ildikó
4. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
5. Ruschel Krisztián, Pető Viktória
6. Draskovics Dániel, Varga Bianka
7. Sandó Ádám István, Szabó Anna Kata
Ifjúsági E Standard (8):
1. Bajzek Patrik, Zelevics Fruzsina
2. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
3. Draskovics Dániel, Varga Bianka
4. Tarnai Tamás, Tóth Klaudia
5. Kocsmár Martin, Békési Luca
Junior II. C Standard (2):
1. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
2. Gáspár György, Müller Petra
Junior II. D Latin (12):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Oláh Kristóf, Novák Csenge
3. Bognár Balázs, Háklár Adél
4. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
5. Kocsmár Martin, Békési Luca
6. Gyura Levente Mátyás, Bőhl Emese
Junior II. D Standard (4):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Oláh Kristóf, Novák Csenge
3. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
4. Molnár Dominik, Kovács Viktória Kitti
Junior II. E Latin (16):
1. Nagy Márk Károly, Papp Éva Dorina
2. Török Tamás, Dömötör Dorka Fruzsina
3. Horváth Ádám, Leposa Dóra
4. Pintér Martin, Tóth Melinda
5. Laki Gergely Bernát, Laki Anna Sára
6. Pozsonyi Márkó István, Molnár Kitti
Junior II. E Standard (12):
1. Draskovics Dániel, Varga Bianka
2. Kocsmár Martin, Békési Luca
3. Horváth Ádám, Leposa Dóra
4. Kovács Ádám, Szalay Sára
5. Buda Levente, Ruschel Petra
6. Csizmadia Máté, Tóth Evelin
Junior I. D Latin (11):
1. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
2. Gyura Levente Mátyás, Bőhl Emese
3. Benkő Dániel István, Bognár Alexandra
4. Spiegel Marcell, Tóth Eszter
5. Szvoboda Gergő János, Hodi Jessica Abigél
6. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Junior I. D Standard (5):
1. Draskovics Gergő, Fock Dorottya Éva
2. Benkő Dániel István, Bognár Alexandra
3. Spiegel Marcell, Tóth Eszter
4. Szvoboda Gergő János, Hodi Jessica Abigél
5. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
Junior I. E Latin (15):
1. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
2. Horváth Ádám, Leposa Dóra
3. Pálföldi Roland, Paál Viktória Anna
4. Sabján Ádám Donát, Miszori Laura
5. Pintér Martin, Tóth Melinda
6. Pozsonyi Márkó István, Molnár Kitti
Junior I. E Standard (13):
1. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
2. Mészáros Zsombor Máté, Gángó Nina Viktória
3. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
4. Horváth Ádám, Leposa Dóra
5. Csizmadia Máté, Tóth Evelin
6. Gyura Levente Mátyás, Bőhl Emese
7. Szekér Ticián, Kovács Sára
Gyerek II. D Latin (4):
1. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
2. Petrényi Marcell László, Illés Bettina
3. Szabó Lóránt, Bakonyi Lara
4. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
Gyerek II. E Latin (4):
1. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
2. Pálföldi Roland, Paál Viktória Anna
3. Sabján Ádám Donát, Miszori Laura
4. Kovács Levente, Fogas Liza Anna
Gyerek II. E Standard (6):
1. Serényi Barnabás Áron, Varga Liza
2. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
3. Mészáros Zsombor Máté, Gángó Nina Viktória
4. Petrényi Marcell László, Illés Bettina
5. Szabó Lóránt, Bakonyi Lara
6. Kovács Levente, Fogas Liza Anna
(Forrás: MTáSZ)