XXIV. Zánkai Táncfesztivál - eredmények, 2. nap
2018. augusztus 19-én rendezték meg Zánkán a XXIV. Zánkai Táncfesztivál második versenynapját, amelyen 32 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt A Latin (2 induló):
1. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
2. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
Felnőtt B Latin (4):
1. Szőnyi Balázs Bence, Kovács Anna
2. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
3. Németh Gábor, Váradi Csilla
4. Tóth Ádám, Rusznyák Nikolett
Ifjúsági - Felnőtt B Standard (3):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
3. Salabert Márton, Denke Réka
Felnőtt C Latin (4):
1. Koszta Marcell, Radnai Nóra
2. Tóth Tamás, Hegedűs Fruzsina
3. Nagy Ákos Bálint, Szűcs Viktória
4. Márián Gergő, Hermann Réka
Felnőtt C Standard (2):
1. Zahorán Zoltán, Csepregi Noémi Éva
2. Jurák Marcel, Cvengrosová Adriana (Szlovákia)
Felnőtt D Latin (6):
1. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
2. Drab Tibor, Földesi Zita
3. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
4. Iván Vilmos, Gyurkó Zsuzsanna
5. Balya András, Uresch Viola
6. Jurák Jakub, Murčová Tamara (Szlovákia)
Felnőtt D Standard (4):
1. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
2. Koszta Marcell, Radnai Nóra
3. Szőke Balázs Szabolcs, Molnár Boglárka
4. Podt Tamás, Szabó Ágnes
Felnőtt E Latin (8):
1. Ujláb Bence, Bogdán Lilla
2. Pákozdy Ádám, Ferenczi-Bognár Annamária
3. Bajzek Patrik, Závecz Gabriella
4. Lukács József, Kis Fanni
5. Tóth Zoltán, Kulcsár Henrietta
Felnőtt E Standard (5):
1. Bajzek Patrik, Závecz Gabriella
2. Iván Vilmos, Gyurkó Zsuzsanna
3. Csarnai Máté, Szentléleki Nóra
4. Tóth Zoltán, Kulcsár Henrietta
5. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
Ifjúsági B Latin (2):
1. Szabó Márk, Frey Tímea
2. Salabert Márton, Denke Réka
Ifjúsági C Latin (6):
1. Fórizs Marcell, Bernáth Odett
2. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
3. Patkós Máté, Szenczi Petra
4. Bangó Milán, Bucsi Fanni
5. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
6. Fódi Norbert, Stoye Vivien
Ifjúsági C Standard (3):
1. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
2. Patkós Máté, Szenczi Petra
3. Jurák Marcel, Cvengrosová Adriana (Szlovákia)
Ifjúsági D Latin (6):
1. Varga Kristóf, Rózsa Regina Anna
2. Oláh Zsombor, Tóth Klaudia
3. Antal Dávid, Váradi Réka Gitta
4. Lőrincz Richárd, Dominkovics Réka
5. Jurák Marcel, Cvengrosová Adriana (Szlovákia)
6. Jurák Jakub, Murčová Tamara (Szlovákia)
Ifjúsági D Standard (6):
1. Mihályfi Csaba, Forgács Anna Mónika
2. Antal Dávid, Váradi Réka Gitta
3. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
4. Jurák Jakub, Murčová Tamara (Szlovákia)
5. Fódi Norbert, Stoye Vivien
6. Oláh Zsombor, Tóth Klaudia
Ifjúsági E Latin (4):
1. Bujtor Barnabás, Sümegi Janka
2. Sarkadi Kristóf, Szőke Dalma
3. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
4. Miholics Máté Viktor, Bartalos Mendi Kiara
Ifjúsági E Standard (2):
1. Varga Kristóf, Rózsa Regina Anna
2. Fórizs Marcell, Bernáth Odett
Junior II. C Latin (7):
1. Fedelin Márk, Kaáli Anna
2. Ács Máté, Molnár Petra
3. Raffai Róbert Balázs, Papp Vivien
4. Havas Márk, Juhász Jázmin
5. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
6. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
7. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
Junior II. C Standard (2):
1. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
2. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
Junior II. D Latin (8):
1. Nagy Bence, Horváth Flóra Kamilla
2. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
3. Radits Dávid, Szilágyi Júlia
4. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
5. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
Junior II. D Standard (6):
1. Fedelin Márk, Kaáli Anna
2. Raffai Róbert Balázs, Papp Vivien
3. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
4. Kvasňovský Simon, Capková Vanesa (Szlovákia)
5. Király István Gábor, Sötét Janka
6. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
Junior II. E Latin (5):
1. Tihanyi Barnabás, Bedő Tamara Julianna
2. Farkas Gergő, Koma Nikol Míra
3. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
4. Perovics Péter, Kalló Enikő
5. Sonkoly Ákos Gábor, Baráth Luca
Junior II. E Standard (3):
1. Perovics Péter, Kalló Enikő
2. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
3. Sonkoly Ákos Gábor, Baráth Luca
Junior I. C Latin (2):
1. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
2. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
Junior I. C Standard (2):
1. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
2. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
Junior I. D Latin (6):
1. Oltai Dániel László, Srej Lara
2. Látrányi Balázs, Petter Alexa
3. Ács Gergő, Drevenka Annamária
4. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
5. Simon Dávid, Eke Flóra
6. Gombos Dávid, G. Tóth Zoé
Junior I. D Standard (5):
1. Takács Dávid, Forintos Odett Regina
2. Beke Mátyás, Darabos Emma
3. Látrányi Balázs, Petter Alexa
4. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
5. Gombos Dávid, G. Tóth Zoé
Junior I. E Latin (5):
1. Bedecs András, Sümegi Anett Júlia
2. Lukács Zétény Attila, Szabó-Kövi Kamilla
3. Tóth András, Ávár Kornélia
4. Lantos Marcell Attila, Őze Virág
5. Svajda Szabolcs, Kelemen Kitti
Junior I. E Standard (3):
1. Tóth András, Ávár Kornélia
2. Lantos Marcell Attila, Őze Virág
3. Gombos Dávid, G. Tóth Zoé
Gyerek II. D Latin (2):
1. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
2. Simon Dávid, Eke Flóra
Gyerek II. D Standard (2):
1. Beke Mátyás, Darabos Emma
2. Simon Dávid, Eke Flóra
Gyerek I-II. E Latin (8):
1. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
2. Tóth András, Ávár Kornélia
3. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
4. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
5. Őze Csanád, Szircsák Szófia
Gyerek II. E Standard (5):
1. Tóth András, Ávár Kornélia
2. Patai Patrik Ferenc, Lévai Regina Alexandra
3. Ördögh Gergő Dominik, Németh-Szabados Abigél
4. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
5. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
(Forrás: MTáSZ)