Akrobatikus rock'n'roll: a Fortuna Kupa eredményei
2014. május 17-én és 18-án rendezték meg a Fortuna Kupa országos pontszerző akrobatikus rock'n'roll táncversenyt Gyöngyösön. Az egyes kategóriák eredménye lentebb olvasható.
Május 18-ai eredmények:
Children páros (17 induló):
1 Kovács Kornél, Korpás Petra
2 Bíró Sebestyén, Nagy Kincső
3 Göncző-Dutkay Dániel, Tóth Nikol
4 Papp Dávid, Szőke Kitti
5 Ekler Kristóf, Bihari Luca
6 Rizán Zsombor, Szabó Flóra
7 Deák Hunor, Léber Hanna
Serdülő páros (20):
1. Czanik László, Dobay Dóra
2. Lénárt János, Ács Vivienn
3. Barabás Dániel, Béres Dorina
4. Szarvas Ferenc, Pénzes Viktória
5. Tibold Márton, Tibold Eszter
6. Toma Patrik, Apró Lili
7. Meskó Patrik, Poncz Zsófia
Junior páros (15):
1. Király Ádám, Czetl Fanni
2. Ilcsik Márk, Novák Dorottya
3. Keszi Benjamin, Tóth Sára
4. Tóth Renátó, Visnyei Lili
5. Baumgartner Dániel, Magyar Rebeka
6. Karácsony Krisztián, Kundrát Fanni
7. Balla Balázs, Andri Szabina
Felnőtt nemzeti kisformáció (7):
1 Truváj - Rockin Board, Budapest
2 Ala Cool - Négy Muskétás, Budapest
3 THE CORE - Dinamik, Ajka
4 Red Cats - Kenguru, Debrecen
5 Pirosszkák - Masters, Budapest
6 Elysium - Dirty Dancers Company, Budapest
7 Dívák - Pepper, Tiszaújváros
Felnőtt kisformáció (13):
1 Diamonds - Fortuna, Gyöngyös
2 Hajrázók - Rockin Board, Budapest
3 LIPSTICK - Főnix, Székesfehérvár
4 DUMÁS-TEAM - Rocky-Dilly-Galaxy
5 Flower Power Girls - Rock And Magic, Budapest
6 Quantum - Fortuna, Gyöngyös
7 P-Rók - RÓK And Roll, Budapest
Felnőtt nemzeti nagyformáció (3):
1 Tuto - Rockin Board, Budapest
2 Militans - Tornádó, Budapest
3 Six(o)teens - Pepper, Tiszaújváros
Felnőtt nemzetközi nagyformáció (8):
1. Invictus - Musztáng-Tornádó
2. Szupergirls - Rock And Magic, Budapest
3. Forti - Fortuna, Gyöngyös
4. Ladies - Rockin Board, Budapest
5. Fighters - Rock And Magic, Budapest
Május 17-ei eredmények:
Felnőtt 'B' páros (9):
1. Bánhidi Dániel, Révész Panna
2. Balázs Ágoston, Balázs Helga
3. Ábrahám Dániel, Harangozó Boglárka
4. Ambrus Attila, Hlinka Vivien
5. Deli Alex, Varga Alexandra
6. Horváth András, Farkas Viktória
7. Manulek Krisztián, Hargitai Petra
Felnőtt 'C' páros (9):
1. Visnyovszky Gergő, Hegedűs Fanni
2. Lakics Zoltán, Poór Melánia
3. Brezóczki Mihály, Brezóczki Bernadett
4. Tálas Marcell, Koleszár Viktória
5. Alaksza Attila, Csényi Fanni
6. Balázs Bálint Bendegúz, Lampert Mira
7. Répási Bálint, Horváth Dominika
Children kisformáció (14):
1. Jolly Joker - Masters, Budapest
2. Magi-X - Rock And Magic, Budapest
3. Jégkirálynők - Kenguru, Debrecen
4. Shake-R - Masters, Budapest
5. CANDY GIRLS - Dinamik, Ajka
6. POPCORN - Főnix, Székesfehérvár
7. SPIRIT - Acro Dance, Balatonfüred
Serdülő kisformáció (8):
1. VIP! - Négy Muskétás, Budapest
2. Groovy Girls - Musztáng, Budapest
3. Honey Girls - Rock And Magic, Budapest
4. CELLI MANÓK - Rocky-Dilly, Celldömölk
5. Bueno - DancEarth, Szigetszentmiklós
6. Gumibabák - Rock And Magic, Budapest
Junior kisformáció (13):
1. Rakéták - Masters, Budapest
2. Gengszterek - Holiday, Budapest
3. Bonbonok - Rockin Board, Budapest
4. Infinity - Rock And Magic, Budapest
5. JOY - Acro Dance, Balatonfüred
6. PÁRDUC ROCK - Acro Dance, Balatonfüred
7. ANGEL SMILE - Főnix, Székesfehérvár
Children nagyformáció (14):
1. Chirio - Rock And Magic, Budapest
2. Zűrmanók - Masters, Budapest
3. RNR Children - Fortuna, Gyöngyös
4. Speed Up Girls - Rock And Magic, Budapest
5. Gold Girls - Rock And Magic, Budapest
6. Minimiss - Musztáng, Budapest
7. Royal - Meteor Dance, Budapest
Serdülő nagyformáció (5):
1. Superock - Musztáng, Budapest
2. MEGAROCK - Acro Dance, Balatonfüred
3. Mylady - Rock And Magic, Budapest
4. Nutty Girls - DancEarth, Szigetszentmiklós
5. La Fiesta - Pásztorvölgy, Eger
Junior nagyformáció (12):
1. Party Girls - Rock And Magic, Budapest
2. Dolce Vita - Masters, Budapest
3. Fifth Avenue - Masters, Budapest
4. HIGH FIVE - Acro Dance, Balatonfüred
5. Syluette - Rockin Board-Négy Muskétás
6. BABY DOLLS - Kid, Veszprém
7. DRAGON GIRLS - Főnix, Székesfehérvár
(Forrás: MTáSZ)