Hungarian Open Dancesport Championship - eredmények
2019. október 12-én rendezték meg Budapesten a Hungarian Open Dancesport Championship klubközi táncversenyt, amelyen harminchárom kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt A Latin (2 induló):
1. Kézsmárki János, Auer Csenge Daniella
2. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
Felnőtt B Latin (11):
1. Holló Patrik, Sulyán Lilla Katalin
2. Bánáti Barnabás, Varga Liza
3. Varga Sándor, Laurencsik Liliána
4. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
5. Csizmadia Márk, Szikszai Szonja
6. Fülep Péter Ernő, Huszáros Fanni
Felnőtt B Standard (2):
1. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
2. Matyi Máté, Mező Iris Renáta
Felnőtt C Latin (9):
1. Kántor Zsombor Imre, Bohn Lorin
2. Párizs Richárd Dominik, Koós Enikő
3. Boros Gergő, Oszlánszki Ágnes
4. Váradi Balázs, Berendi Klaudia Szilvia
5. Borbély Zsolt, Kerek Anikó Edina
6. Nagy Ákos Bálint, Szűcs Viktória
Felnőtt C Standard (4):
1. Tóth Kornél, Ávár Júlia
2. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
3. Keresztes Gergő, Kocsis Zsanett
4. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
Felnőtt D Latin (12):
1. Vécsey Zalán, Fraissler Anna (Ausztria)
2. Pál Kristóf, Sötét Janka
3. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
4. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
5. Farkas Péter, Nagy Szonja
6. Seres Mátyás, Závecz Gabriella
Felnőtt D Standard (4):
1. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edna
2. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
3. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes
4. Pál Kristóf, Sötét Janka
Felnőtt E Latin (7):
1. Noé Dominik, Szalai Virág Rita
2. Szűcs Máté, Bertalan Anna Lili
3. Tusják Gábor, Tivadar Réka Erzsébet
4. Szeehofner Márk, Kovács Kitti Boglárka
5. Horváth László, Balla Bernadett
6. Herczeg Zsolt, Gorovené Tóth Erika
7. Perjés Zoltán, Posta Dorottya
Felnőtt E Standard (6):
1. Erős Ábel József, Sebők Mercédesz
2. Csuka László, Csuka-Bíró Hajnalka
3. Herczeg Zsolt, Gorovené Tóth Erika
4. Németh Álmos, Szabó Flóra
5. Tomolák Sándor, Némethné Szelle Krisztina
6. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Senior I. C Latin (5):
1. Sebestyén Péter, Bencsik Andrea
2. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
3. Üveges Marcel, Üveges Henrieta
4. Király Gyula, Tóth Andrea
5. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Senior I. C Standard (5):
1. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
2. Gáti Krisztián, Kótai Eszter
3. Üveges Marcel, Üveges Henrieta
4. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
5. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
Senior I. D Latin (2):
1. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
2. Dóka Tamás Zoltán, Nemesné Csáki Mária Ilona
Senior I. D Standard (3):
1. Batka István, Erdélyiné Kovács Judit
2. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
3. Dóka Tamás Zoltán, Nemesné Csáki Mária Ilona
Senior III. Open Standard (3):
1. Králik János, Králik Jánosné
2. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
3. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
Ifjúsági B Latin (6):
1. Holló Patrik, Sulyán Lilla Katalin
2. Bánáti Barnabás, Varga Liza
3. Paizs Ármin Gábor, Jeges Jázmin Mirjam
4. Havas Márk, Juhász Jázmin
5. Lekly Dominik, Szőllősy Blanka
6. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
Ifjúsági C Latin (6):
1. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
2. Kántor Zsombor Imre, Bohn Lorin
3. Vécsey Zalán, Fraissler Anna (Ausztria)
4. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
5. Szijjártó Csaba, Pakuts Ágnes
6. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
Ifjúsági C Standard (3):
1. Tóth Kornél, Ávár Júlia
2. Duró Dominik, Tassi Laura Jázmin
3. Kántor Zsombor Imre, Bohn Lorin
Ifjúsági D Latin (10):
1. Pál Kristóf, Sötét Janka
2. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
3. Farkas Péter, Nagy Szonja
4. Kása Csaba Sándor, Mezei Boglárka
5. Varga András, Lipcsei Laura
Ifjúsági D Standard (5):
1. Havas Márk, Juhász Jázmin
2. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
3. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes
4. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
5. Pál Kristóf, Sötét Janka
Ifjúsági E Latin (4):
1. Noé Dominik, Szalai Virág Rita
2. Práger Mátyás, Vámosi Fanni
3. Szeehofner Márk, Kovács Kitti Boglárka
4. Horváth László, Balla Bernadett
Ifjúsági E Standard (2):
1. Práger Mátyás, Vámosi Fanni
2. Németh Álmos, Szabó Flóra
Junior II. B Latin (2):
1. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
2. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
Junior II. C Latin (7):
1. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
2. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
3. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
4. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
5. Ács Gergő, Markos Nikol
6. Péntek Ádám, Máté Zsóka
7. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior II. C Standard (3):
1. Czéh Barnabás, Bednarik Bianka
2. Beke Mátyás, Darabos Emma
3. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
Junior II. D Latin (9):
1. Lekly Olivér, Mélykúti Lara
2. Simovic Dominik, Dórák Lara Jázmin
3. Kása Csaba Sándor, Mezei Boglárka
4. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
5. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
6. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
Junior II. D Standard (4):
1. Havas Márk, Juhász Jázmin
2. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
3. Marton László, Gál Viktória
4. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
Junior II. E Latin (2):
1. Futó Ábel, Szabó Csenge
2. Jakab Péter, Hegedűs Panka
Junior I. B Latin (3):
1. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
2. Péntek Ádám, Máté Zsóka
3. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior I. D Latin (7):
1. Simovic Dominik, Dórák Lara Jázmin
2. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
3. Marton László, Gál Viktória
4. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
5. Futó Ábel, Szabó Csenge
6. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
7. Balázs Vince, Liang Melina
Junior I. D Standard (4):
1. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
2. Marton László, Gál Viktória
3. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
4. Szuhi Dániel, Kulimár Zsófi
Junior I. E Latin (5):
1. Szuhi Levente, Karakó Viktória
2. Futó Ábel, Szabó Csenge
3. Jakab Péter, Hegedűs Panka
4. Molnár Ádám József, Sass Kincső
5. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
Junior I. E Standard (2):
1. Bekiarisz Márkosz, Polyák Panna
2. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
Gyerek I-II. E Latin (4):
1. Szuhi Levente, Karakó Viktória
2. Molnár Ádám József, Sass Kincső
3. Ács Bence, Dienes Regina
4. Széles-Hlagyvik Levente, Tüttő Roxána
(Forrás: MTáSZ)