IV. C&M Kupa - eredmények
2019. november 9-én rendezték meg Siófokon a IV. C&M Kupa klubközi táncversenyt, amelyen huszonkilenc kategóriában hirdettek győztest a gyerek korcsoporttól a felnőtt korosztályig.
Felnőtt B Latin (6 induló):
1. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
2. Németh Zsolt, Babay Viktória
3. Nyilas Dániel, Szabó Karolina Veronika
4. Tóth Ádám, Tari Alexandra Mária
5. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
6. Schiller-Tamás László, Szennyesi Blanka
Felnőtt B Standard (2):
1. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
Felnőtt C Latin (9):
1. Meidlinger Tamás, Huber Petra Ildikó
2. Jahni Bálint, Kárász Júlia
3. Jánka István, Juhász Adrienn
4. Szabó Gergő, Tóth Evelin
5. Geleta Alex Dávid, Bende Cintia
Felnőtt C Standard (3):
1. Gépész Zoltán, Simon Júlia Rita
2. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
3. Gáti Krisztián, Kótai Eszter
Felnőtt D Latin (4):
1. Pál Kristóf, Sötét Janka
2. Bujtor Barnabás, Koma Nikol Míra
3. Lenkey Gábor Károly, Bari Tifani Zsófia
4. Gödri Levente, Kreutz Réka
Felnőtt D Standard (2):
1. Pál Kristóf, Sötét Janka
2. Bujtor Barnabás, Koma Nikol Míra
Felnőtt E Latin (4):
1. Noé Dominik, Szalai Virág Rita
2. Práger Mátyás, Vámosi Fanni
3. Kovács Andor, Szökrön Júlia
4. Lobisev László, Kiss Ildikó
Ifjúsági B Latin (2):
1. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
2. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
Ifjúsági C Latin (7):
1. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
2. Meidlinger Tamás, Huber Petra Ildikó
3. Jánka István, Juhász Adrienn
4. Szabó Gergő, Tóth Evelin
5. Jahni Bálint, Kárász Júlia
6. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
7. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
Ifjúsági C Standard (3):
1. Varga Nándor, Rezsabek Eszter
2. Fedelin Márk, Kaáli Anna
3. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
Ifjúsági D Latin (8):
1. Major Jácint, Ilyés Bernadett
2. Kása Csaba Sándor, Mezei Boglárka
3. Bujtor Barnabás, Koma Nikol Míra
4. Pál Kristóf, Sötét Janka
5. Pala Martin, Marsai Nóra Ibolya
Ifjúsági D Standard (3):
1. Szép Dominik, Kovács Fanni
2. Pál Kristóf, Sötét Janka
3. Bujtor Barnabás, Koma Nikol Míra
Ifjúsági E Latin (4):
1. Noé Dominik, Szalai Virág Rita
2. Lendvai Dániel, Till Anna Natália
3. Práger Mátyás, Vámosi Fanni
4. Orosz Gergely Xavér, Szita Emese
Junior II. C Latin (11):
1. Fedelin Márk, Kaáli Anna
2. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
3. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
4. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
5. Nagy Bence, Dudás Lili Enikő
6. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
Junior II. C Standard (7):
1. Fedelin Márk, Kaáli Anna
2. Sebők Gergő, Kvala Vivien
3. Czéh Barnabás, Bednarik Bianka
4. Faludi Bálint, Paksa Luca
5. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
6. Lantos Marcell Attila, Révész Karina
7. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
Junior II. D Latin (7):
1. Kása Csaba Sándor, Mezei Boglárka
2. Preszter Márk, Ruprecht Luca
3. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
4. Agárdi Márk Dávid, Vajda Fanni
5. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
6. Pala Martin, Marsai Nóra Ibolya
7. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
Junior II. D Standard (4):
1. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
2. Preszter Márk, Ruprecht Luca
3. Szép Dominik, Kovács Fanni
4. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
Junior II. E Latin (8):
1. Valicsek Milán, Rabi Gréta
2. Kis Roland, Együd Luca
3. Galambos Dániel, Csányi-Dienes Alíz
4. Lendvai Dániel, Till Anna Natália
5. Futó Ábel, Szabó Csenge
Junior II. E Standard (2):
1. Kazy Zsigmond, Kubatov Viktória
2. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
Junior I. C Latin (9):
1. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
2. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
3. Faludi Bálint, Paksa Luca
4. Fehér Dominik, Fehér Violett
5. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
6. Péntek Ádám, Máté Zsóka
Junior I. C Standard (6):
1. Kiss Zsombor Gábor, Albert Emma
2. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
3. Faludi Bálint, Paksa Luca
4. Pillmann Szabolcs, Szekeres Lilla Sára
5. Lantos Marcell Attila, Révész Karina
6. Fehér Dominik, Fehér Violett
Junior I. D Latin (15):
1. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
2. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
3. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
4. Pintér Benedek, Dányi Vivien Zsófia
5. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
6. Balázs Vince, Liang Melina
Junior I. D Standard (5):
1. Andrucsák Krisztián József, Molnár Petra
2. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
3. Perjési Milán, Kiss Flamina Hanna
4. Pintér Benedek, Dányi Vivien Zsófia
5. Almási Bence, Almási Réka
Junior I. E Latin (9):
1. Galambos Dániel, Csányi-Dienes Alíz
2. Kis Roland, Együd Luca
3. Futó Ábel, Szabó Csenge
4. Molnár Ádám József, Sass Kincső
5. Horváth Szilárd, Bodor Gréta Luca
6. Jakab Péter, Hegedűs Panka
Junior I. - Gyerek II. E Standard (3):
1. Kazy Zsigmond, Kubatov Viktória
2. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
3. Zahradnik Richárd, Perényi Zsófia Sára
Gyerek II. D Latin (7):
1. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
2. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
3. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
4. Kiss Dominik, Mettner Léna Míra
5. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
6. Bocsor Levente, Dienes Borbála
7. Mészáros Dávid Lajos, Reiter Léna
Gyerek II. D Standard (3):
1. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
2. Teremi Roland, Pitonya Liza Mira
3. Gyalai Oszkár Noel, Békési Csenge
Gyerek II. E Latin (8):
1. Holló-Zsadányi Norman, Matuska Lotti Luca
2. Molnár Ádám József, Sass Kincső
3. Széles-Hlagyvik Levente, Tüttő Roxána
4. Ács Bence, Dienes Regina
5. Szabó Csongor, Kocsis Nóra
Gyerek I. E Latin (2):
1. Holló-Zsadányi Norman, Matuska Lotti Luca
2. Széles-Hlagyvik Levente, Tüttő Roxána
(Forrás: MTáSZ)