Pest-megyei régió Területi bajnokság - eredmények
2018. március 3-án rendezték meg Csömörön a Pest-megyei régió Területi bajnokságát, amelyen 47 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt S Latin (1 induló):
1. Tóth Árpád, Lengyel Claudia
Felnőtt A Latin (3):
1. Reck Tibor, Szlepák Andrea Zsuzsanna
2. Reiter Renátó, Kersák Dóra
3. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
Felnőtt B Latin (6):
1. Kézsmárki János, Juhász Kitti
2. Tóth Barnabás, Turkevics Bogdana
3. Lóczi Gergely, Molnár Fanni Odett
4. Schiller-Tamás László, Szennyesi Blanka
5. Kovács Kristóf, Loch Jázmin
6. Horváth Roland, Behek Dorottya
Felnőtt B Standard (2):
1. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
2. Rozsnyai Márton, Tóth Boglárka
Felnőtt C Latin (9):
1. Tóth Tamás, Hegedűs Fruzsina
2. Éder Barnabás András, Turschl Tímea Katalin
3. Lakatos Ármin, Qinan Lulah
4. Rozsnyai Márton, Tóth Boglárka
5. Váncza Bence, Csumán Csenge
6. Varga Balázs, Varga Alexandra Cintia
Felnőtt C Standard (4):
1. Kajati Gábor, Török Kata
2. Szabó Zsolt, György Marcella
3. Horváth András, Bundzik Alíz
4. Gépész Zoltán, Simon Júlia Rita
Felnőtt D Latin (10):
1. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
2. Nagy Bálint, Moss Kinga
3. Skornyák Dániel, Topor Vanda
4. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
5. Wolf Dániel, Fődi Kitti
6. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
Felnőtt D Standard (7):
1. Fekete Balázs, Haraszti Zsuzsanna
2. Wolf Dániel, Fődi Kitti
3. Loránt Gábor Dániel, Ceglédi Eszter Bernadett
4. Andrejszki Alex Levente, Borbély Diána
5. Zóna Viktor, Szabó Tímea
6. Pálfalvi József, Tóth Eszter
7. Rosenberger Márk Edmond, Balázs Brigitta Melinda
Felnőtt E Latin (7):
1. Tusják Gábor, Koroknai Noémi Kamilla
2. Balya András, Uresch Viola
3. Galács Gergely, Béres Cintia Vanessza
4. Zentai Dániel, Mazula Krisztina
5. Lukács József, Kis Fanni
6. Tóth Balázs, Botka Zsuzsanna
7. Juhász Norbert, Sándor Katalin Ágnes
Felnőtt E Standard (6):
1. Tusják Gábor, Koroknai Noémi Kamilla
2. Tóth Balázs, Botka Zsuzsanna
3. Tóth György, Tóth-Horváth Gyöngyi
4. Macher Ákos Dr, Marjanek Katalin dr.
5. Csarnai Máté, Szentléleki Nóra
6. Bősze László, Halák Éva Gizella
Senior I. Open Latin (2):
1. Nagy Péter, Kaposvári Ágnes
2. Csomor Csaba, Zum Edit
Senior I. C Latin (1):
1. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
Senior I. D Latin (1):
1. Oszlánszki László, Madari Éva
Senior I. D Standard (1):
1. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
Senior II. E Latin (1):
1. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
Senior II. E Standard (1):
1. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
Senior III. Open Standard (1):
1. Kránicz József, Dobó Erika
Senior III. D Latin (2):
1. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
2. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Senior III. D Standard (3):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
2. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
3. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
Senior III. E Latin (1):
1. Göcz István, Sonn Valéria
Senior III. E Standard (3):
1. Bősze László, Halák Éva Gizella
2. Göcz István, Sonn Valéria
3. Pál Gábor, Pál Márta
Senior IV. C Standard (1):
1. Láng István, Rónaszéki Éva
Senior IV. E Standard (5):
1. Macher Ákos Dr, Marjanek Katalin dr.
2. Riborics György Antal, Riborics György Antalné
3. Fazekas Árpád Dr., Kurys Erzsébet
4. Butor Zoltán, Butor Zoltánné
5. Nattán Péter, Nattánné Szamosi Mária
Ifjúsági A Latin (2):
1. Szűcs Dávid, Kilner Panna
2. Balikó Gergely, Hári Nikolett
Ifjúsági A Standard (1):
1. Balikó Gergely, Hári Nikolett
Ifjúsági B Latin (4):
1. Holló Patrik, Perendi Dorottya
2. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
3. Botos Zsolt Armand, Horváth Petra Jázmin
4. Salabert Márton, Denke Réka
Ifjúsági B Standard (2):
1. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
2. Salabert Márton, Denke Réka
Ifjúsági C Latin (9):
1. Fórizs Marcell, Bernáth Odett
2. Lekly Dominik, Balogh Rebeka
3. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
4. Szőke Gábor Sándor, Papp Éva Dorina
5. Nyilas Dániel, Benczur Fanni
6. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
Ifjúsági C Standard (2):
1. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
2. Salánki Miklós Bence, Szőllősy Blanka
Ifjúsági D Latin (8):
1. Mészáros Máté Imre, Friedrich Franciska
2. Kovács Dávid, Virga Veronika
3. Nagy Márk Károly, Domak Nikolett
4. Korita István, Vincze Alíz
5. Varga Kristóf, Rózsa Regina Anna
Ifjúsági D Standard (4):
1. Jánka István, Juhász Adrienn
2. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
3. Fódi Norbert, Stoye Vivien
4. Kenéz Bence Kende, Együd Izabella
Ifjúsági E Latin (6):
1. Mészáros Marcell Miksa, Boros Réka Judit
2. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
3. Sós Balázs, Kőműves Janka
4. Cseresznye Kristóf, Rezsabek Eszter
5. Füzessy Armand Márk, Monori Lilla
6. Lévai Zalán Bálint, Pétercsák Krisztina
Ifjúsági E Standard (3):
1. Varga Kristóf, Rózsa Regina Anna
2. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
3. Lévai Zalán Bálint, Pétercsák Krisztina
Junior II. B Latin (2):
1. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag Virág
2. Varga Nándor, Szántó Luca
Junior II. B Standard (1):
1. Varga Nándor, Szántó Luca
Junior II. C Latin (3):
1. Ács Máté, Molnár Petra
2. Major Jácint, Papacsek Flóra
3. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
Junior II. D Latin (3):
1. Nagy Bence, Horváth Flóra Kamilla
2. Jankovics Attila, Sándor Panna
3. Rappi Attila, Antal Szófia
Junior II. E Latin (4):
1. Varga Zoltán, Magyar Zsófia Letícia
2. Schöberl Miklós, Illés Írisz
3. Turschl Tamás Gusztáv, Mezei Boglárka
4. Lilik Gergő, Kasznár Lúcia
Junior II. E Standard (2):
1. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
2. Rappi Attila, Antal Szófia
Junior I. C Latin (2):
1. Czéh Barnabás, Pitonya Fruzsina Anikó
2. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
Junior I. D Latin (4):
1. Oltai Dániel László, Marozsán Mira Lilla
2. Ács Gergő, Drevenka Annamária
3. Geicsnek Ádám, Vida Kamilla
4. Kása Csaba Sándor, Szász Barbara
Junior I. D Standard (1):
1. Czéh Barnabás, Pitonya Fruzsina Anikó
Junior I. E Latin (7):
1. Ábrám Erik, Liang Melina
2. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
3. Fejes Botond, Halász Tímea Réka
4. Lekly Olivér, Szabó-Gyerák Maja
5. Rácz Norbert, Srej Lara
6. Kormos Kristóf Tamás, Imre Dóra
7. Hrustinszki Ádám, Barabás Rebeka
Junior I. E Standard (1):
1. Sebők Roland Krisztián, Sebők Nilla Viktória
Gyerek II. D Latin (2):
1. Farkas Ferenc, Börcsök Sarlott
2. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
Gyerek II. D Standard (1):
1. Balázs Vince, Pitonya Liza Mira
Gyerek II. E Standard (1):
1. Farkas Ferenc, Börcsök Sarlott
(MTáSZ)