VI. Kolping Kupa és D Nyolctánc OB - eredmények
2013. április 21-én rendezték meg a VI. Kolping Kupa táncversenyt Mohácson. A március közepéről elhalasztott versenyen rendezték meg a Nyolctánc országos bajnokságot valamennyi korcsoportban, emellett klubközi versenyekre is sor került. Az egyes kategóriák döntőjének eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt Nyolctánc Országos bajnokság (7 induló):
1. Auvalszki András Márk, Fejes Mónika
2. Földi Attila, Beinschródt Alexa
3. Fekete Ádám Csaba, Medvecz Enikő
4. Keresztes László, Bartha Lilla
5. Pohli Gergely , Angyal Fanni
6. Szikora Balázs, Pogoszov Natália
7. Horváth Zoltán, Molvay Katalin
Ifjúsági Nyolctánc Országos bajnokság (13):
1. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
2. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
3. Wirth Bence, Gorosics Csenge
4. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
5. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
6. Miliás Gábor, Szemeti Dóra
Junior II. Nyolctánc Országos bajnokság (17):
1. Pandur Péter, Keller Odett
2. Vígh Roland, Fügedi Laura
3. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
4. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
5. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
6. Bazsik István, Králik Kamilla
Junior I. Nyolctánc Országos bajnokság (8):
1. Rischák Balázs, Dajka Csenge
2. Gál Krisztián, Putzke Melanie Sascia
3. Mitlasóczki Endre, Pindur Cintia Réka
4. Szabó Ákos, Szinger Eszter
5. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
Gyerek II. Nyolctánc Országos bajnokság (3):
1. Józsa Márk, Szép Hanna
2. Szabó Robin László, Czakó Rebeka
3. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
Felnőtt B Latin (2):
1. Szuper Gábor, Somogyi Mercedesz
2. Oroszlán Krisztián, Papp Anna Krisztina
Felnőtt B Standard (2):
1. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
2. Buséter Gábor, Bodnár Emese
Felnőtt C Latin (7):
1. Witzl Dániel, Tóth Vivien
2. Kollár Bence, Királyi Noémi
3. Jóbi Ákos, Salamon Sára
4. Mécs Gábor, Brozovics Adél
5. Müller Walter, Béres Luca
6. Guzsvány Tamás, Solti Zsófia
7. Radnai Zoltán, Szőke Fanni
Felnőtt C Standard (5):
1. Panka Dániel, Panka Dorottya
2. Müller Gyula, Boros Ágnes
3. Kiss Csanád, Juhász Vivien
4. Jóbi Ákos, Salamon Sára
5. Müller Walter, Béres Luca
Felnőtt E Latin (6):
1. Müller Norbert, Grósz Anett
2. Kátai László, Lantos Carmen
3. Kalla Béla, Török Anna
4. Bodnár Attila, Partics Réka
5. Farkas Zoltán, Farkasné André Anett
6. Huszár Sándor László, Oláh Alexandra Miléna
Felnőtt E Standard (5):
1. Kalla Béla, Török Anna
2. Kiss Olivér, Szalay Blandina
3. Kiss Gergely, Koprivecz Tímea
4. Varga Péter, Ivók Yvette
5. Huszár Sándor László, Oláh Alexandra Miléna
Senior E Standard (3):
1. Farkas Zoltán, Farkasné André Anett
2. Baranyai Szilárd, Dr. Kovács Emese Edit
3. Benczes Gábor, Benczes Gáborné
Ifjúsági C Latin (6):
1. Kiefer Valentin, Péntek Nóra
2. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
3. Józsa Máté, Szabó Barbara
4. Szabados Patrik, Liszkai Fruzsina
5. Kaszás Levente, Regán Liliána
6. Háner Dávid, Lakatos Tamara
Ifjúsági C Standard (3):
1. Kaszás Levente, Regán Liliána
2. Mihályi Dávid, Hang Fatime
3. Háner Dávid, Lakatos Tamara
Ifjúsági E Latin (4):
1. Télessy Ádám, Gelb Eszter
2. Podlipnik Márkó, Csókás Leila Rebeka
3. Kiss Olivér, Szalay Blandina Hanna
4. Bartalos Márió, Schneider Anna
Junior II. E Latin (8):
1. Varga Miklós, Lévai Luca
2. Erdélyi Dániel, Jaksa Éva
3. Váli Benedek, Kertész Laura
4. Podlovics Tamás, Erdei Kamilla
5. Ponty Gábor, Békési Dorottya
Junior II. E Standard (6):
1. Kajla Zsolt, Tóth Mónika
2. Varga Miklós, Lévai Luca
3. Váli Benedek, Kertész Laura
4. Podlovics Tamás, Erdei Kamilla
5. Krem Attila Máté, Szántó Regina
6. Tigyi Ádám, Kovács Tímea
Junior I. E Latin (10):
1. Dohy Dominik, Fazekas Fanni
2. Németh Bálint, Hottó Lili
3. Rumszauer Balázs, Dobra Viktória
4. Váli Domokos, Vígh Vanessza
5. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
6. Simon Soma Csaba, Varga Virág
Junior I. E Standard (3):
1. Németh Bálint, Hottó Lili
2. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
3. Veress Gábor, Sebestyén Dorka
Gyerek II. E Latin (2):
1. Ercsi Dániel, Kiss Luca
2. Papp Gergely, Patai Vanessza
(Forrás: MTáSZ)