XI. Fekete Sas Kupa - eredmények
2016. november 20-án rendezték meg a XI. Fekete Sas Kupa klubközi táncversenyt Hódmezővásárhelyen, amelyen 27 kategóriban hirdettek győztest.
Felnőtt A Latin (5 induló):
1. Török Árpád, Molnár Barbara
2. Pölyhe Máté, Nagy Evelin
3. Lazók Viktor, Papa Ines
4. Csömör Marcell Krisztián, Demeter Csilla
5. Kabdebó András Dénes, Herman Abigél
Felnőtt B Latin (9):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Borbás Csaba, Tóth Emília
3. Novák István, Sebesi Daniella
4. Tóth Árpád, Lengyel Claudia
5. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
6. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
Felnőtt B Standard (5):
1. Borbás Csaba, Tóth Emília
2. Kovács Győző, Szenti Regina
3. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
4. Tiralla Bonifác, Bacsó Henrietta
5. Bárándi János, Demény Dóra
Felnőtt C Latin (16):
1. Szerencsés Szabolcs, Kertész Laura
2. Poór István, Király Berndadett
3. Kovács Győző, Szenti Regina
4. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
5. Fekete Ádám Csaba, Péter Klaudia Róza
6. Tóth Ádám, Rusznyák Nikolett
Felnőtt C Standard (12):
1. Fekete Ádám Csaba, Péter Klaudia Róza
2. Pintér Tibor, Bertalan Réka
3. Drahos Gergő, Geiger Zsanett
4. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
5. Sisák Tamás, Fábrik Zita
6. Tóth-Markos Szabolcs, Mező Sophia Flóra
Felnőtt D Latin (7):
1. Deresi Vajk István, Lehőcz Nikolett Petra
2. Márián Gergő, Szabó Petra
3. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
4. Ossik Béla, Szabó Dóra Zsófia
5. Vajda András István, Tatár Bianka
6. Krem Attila Máté, Gajda Loretta
7. Sebestyén Péter, Salgó Anna Réka
Felnőtt D Standard (3):
1. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
2. Deresi Vajk István, Lehőcz Nikolett Petra
3. Krem Attila Máté, Gajda Loretta
Ifjúsági B Latin (3):
1. Rischák Balázs, Gálfi Petra
2. Novák István, Sebesi Daniella
3. Börcsök Balázs Róbert, Németh Laura
Ifjúsági B Standard (2):
1. Rischák Balázs, Gálfi Petra
2. Börcsök Balázs Róbert, Németh Laura
Ifjúsági C Latin (12):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
3. Polyák Imre, Illés Eszter
4. Marton Dávid, Dékány Anna
5. Podlovics Tamás, Tóth Eszter Noémi
6. Raul Szabolcs János, Oroszlán Dóra
Ifjúsági C Standard (11):
1. Szilágyi Viktor András, Lévai Vanessza Andrea
2. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
3. Marton Dávid, Dékány Anna
4. Sinkó Péter, Busa Dóra
5. Halmai Dániel, Bencsik Noémi
6. Vajda András István, Tatár Bianka
Ifjúsági D Latin (5):
1. Vajda András István, Tatár Bianka
2. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
3. Kalapács Bence, Prágai Szimonetta
4. Sántha Norbert, Terbán Ágnes
5. Krem Attila Máté, Gajda Loretta
Ifjúsági D Standard (3):
1. Sántha Norbert, Terbán Ágnes
2. Imre Ákos, Oswald Hanna Lola
3. Krem Attila Máté, Gajda Loretta
Ifjúsági E Latin (5):
1. Mihályfi Csaba, Csenki Rebeka
2. Nyilas Dániel, Benczur Fanni
3. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
4. Fazekas Dávid, Gyurkó Zsuzsanna
5. Forgács Róbert Zsolt, Boldoczki Fanny Francesca
Ifjúsági E Standard (2):
1. Hegyesi Dániel Balázs, Szivós Dalma Rebeka
2. Forgács Róbert Zsolt, Boldoczki Fanny Francesca
Junior II. B Latin (2):
1. Rischák Balázs, Gálfi Petra
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
Junior II. B Standard (2):
1. Rischák Balázs, Gálfi Petra
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
Junior II. C Latin (7):
1. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
2. Szabó Márk, Csofcsics Csenge
3. Szegfű Kornél Norbert, Susánszki Éva
4. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
5. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
6. Sinkó Péter, Busa Dóra
7. Bokor Kevin, Frey Tímea
Junior II. C Standard (4):
1. Sinkó Péter, Busa Dóra
2. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
3. Cziklin Dusán Péter, Szilágyi Rebeka
4. Kalapács Bence, Prágai Szimonetta
Junior II. D Latin (7):
1. Raffai László Olivér, Németh Bella
2. Sántha Norbert, Terbán Ágnes
3. Kalapács Bence, Prágai Szimonetta
4. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
5. Fódi Norbert, Stoye Vivien
6. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
7. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
Junior II. D Standard (5):
1. Sántha Norbert, Terbán Ágnes
2. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
3. Ratkai Márk Gergő, Márkus Lili
4. Raffai László Olivér, Németh Bella
5. Bokor Kevin, Frey Tímea
Junior II. E Latin (6):
1. Mihályfi Csaba, Csenki Rebeka
2. Dóczi-Zsilák László, Bottyán Blanka
3. Szabó Tamás Áron, Karasi Zoé Hanga
4. Forgács Róbert Zsolt, Boldoczki Fanny Francesca
5. Bereczki Ádám, Nagy Laura Dóra
6. Kovács Krisztián, Oswald Gréta Jázmin
Junior II. E Standard (4):
1. Dóczi-Zsilák László, Bottyán Blanka
2. Szabó Tamás Áron, Karasi Zoé Hanga
3. Forgács Róbert Zsolt, Boldoczki Fanny Francesca
4. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
Junior I. D Latin (5):
1. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
2. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
3. Vajjon Bence, Donka Csenge
4. Szabó László, Kovács Szabina
5. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
Junior I. D Standard (3):
1. Sántha Roland, Miskolczi Nóra
2. Antal Krisztián, Prozlik Melinda Lenke
3. Vajjon Bence, Donka Csenge
Junior I. E Latin (10):
1. Nagy Gábor, Szabó Rebeka Eszter
2. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
3. Dóczi-Zsilák László, Bottyán Blanka
4. Géczi Alexander, Szűcs Nikol Hanna
5. Beszédes Balázs, Takács Panni Fruzsina
6. Szabó Tamás Áron, Karasi Zoé Hanga
Junior I. E Standard (8):
1. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
2. Dóczi-Zsilák László, Bottyán Blanka
3. Beszédes Balázs, Takács Panni Fruzsina
4. Hajdú Viktor, Sólyom Petra Veronika
5. Szabó Tamás Áron, Karasi Zoé Hanga
(Forrás: MTáSZ)