XII. Eraklin kupa - eredmények
2023. október 7-én rendezték meg Nagykanizsán a XII. Eraklin kupa táncversenyt, amelyen tizenkilenc páros és hat szóló országos bajnokot avattak D osztályban standard és latin táncokban, valamint húsz klubközi kategóriában is győztest hirdettek.
Országos bajnokság:
Felnőtt D Latin Országos bajnokság (11):
1. Regős Ádám Tamás, Berta Virág
2. Szomi Tamás, Darabos Anna Virág
3. Balla Attila, Porok Hanna
4. Holli Mátyás László, Hatházi Szilvia Rea
5. Marton Zoltán István, Gera Dorottya
6. Lázár Gábor, Végh Alexandra
Felnőtt D Standard Országos bajnokság (9):
1. Marton Zoltán István, Gera Dorottya
2. Szivós Gergő, Tergalecz Dóra
3. Bencs Ádám, Better Barbara Alma
4. Nagy Antal, Zádori Boglárka
5. Bálint Balázs László, Boer Enikő
6. Szilvási Patrik, Cseh Zamira Vivien
Senior I. D Latin Országos bajnokság (2):
1. Csarnai Máté, Török Nóra
2. Bálint Balázs László, Boer Enikő
Senior I. D Standard Országos bajnokság (1):
1. Bálint Balázs László, Boer Enikő
Senior II. D Latin Országos bajnokság (2):
1. Jáger József, Jáger Krisztina
2. Regős Péter, Regősné Jancsovics Julianna
Senior II. D Standard Országos bajnokság (3):
1. Regős Péter, Regősné Jancsovics Julianna
2. Jakab Péter, Jakabné Dósa Szilvia
3. Jáger József, Jáger Krisztina
Senior III. D Latin Országos bajnokság (3):
1. Zsila László, Zsiláné André Anikó
2. Tóth Béla, Tóth Béláné
3. Sütő Gergely, Radics Mónika
Senior III. D Standard Országos bajnokság (2):
1. Zsila László, Zsiláné André Anikó
2. Sütő Gergely, Radics Mónika
Senior IV. D Standard Országos bajnokság (2):
1. Riborics György Antal, Riborics György Antalné
2. Nattán Péter, Nattánné Szamosi Mária
Ifjúsági D Latin Országos bajnokság (14):
1. Kókai Krisztián, Szvoboda Fanni
2. Csiszárik Dominik, Janusch Viktória
3. Torma Dániel, Végh Laura Hanna
4. Juhász Gábor, Kenéz Alma
5. Balatonyi Krisztián, Szabó Laura
6. Horváth Bálint, Szabó Dorka Luca
Ifjúsági D Standard Országos bajnokság (7):
1. Balatonyi Krisztián, Szabó Laura
2. Torma Dániel, Végh Laura Hanna
3. Sovány Zsombor, Pintér Dóra Rebeka
4. Metzl Milán, Szabó Lili
5. Gombár Dániel, Repáruk Ildikó
6. Csonka István, Szabó Virág Ilona
7. Koncz Botond, Kismárton Jázmin
Junior II. D Latin Országos bajnokság (18):
1. Sipter Márk, Tóth-Zádeczki Laura
2. Csató Erik Dániel, Csató Lara
3. Nagy Attila, Margita Flóra
4. Tóth Kornél, Kubatov Viktória
5. Gál Barnabás, Fűzy Hanna
6. Zsebők Lőrinc, Csóka Imola Zorica
Junior II. D Standard Országos bajnokság (15):
1. Sikó-Barabási Örs Sándor, Schuller Eszter
2. Antal Péter, Rotar Sara-Maria
3. Nagy Bence, Czencz Nóra
4. Antal Márk Dániel, Horváth-Zsikó Szofi
5. Tóth Kornél, Kubatov Viktória
6. Kis Máté, Tantó Hanna
Junior I. D Latin Országos bajnokság (12):
1. Takács Ákos, Szekeres Anna
2. Somogyi Levente, Hajdu Hanna
3. Tóth Milán Tegze, Czakó Liza
4. Szántó Ádám, Bicsák Nóra
5. Dul Dominik András, Schilling Kamilla
6. Csáki Ábris Benedek, Nagy Petra
7. Lukács Márton, Pintér Dorina
Junior I. D Standard Országos bajnokság (10):
1. Kapronczai Ádám Tamás, Villányi Dorka
2. Tóth Milán Tegze, Czakó Liza
3. Rîschitor Matei, Sikó Barabási Iringó
4. Polányi Koppány Balázs, Polgár Sára Lili
5. Mayer Gábor, Baráth Enikő
6. Szántó Ádám, Bicsák Nóra
Gyerek II. D Latin Országos bajnokság (9):
1. Palotai Patrik, Illés Dorka
2. Vigh Áron, Czakó Molli
3. Házas Gergő, Kéri Angéla
4. Geréb Lóránt , Ménes Liza Léna
5. Pető Dávid, Dorogi Noémi Kitti
6. Oszlánczi Mihály Péter, László Léna
Gyerek II. D Standard Országos bajnokság (7):
1. Oszlánczi Mihály Péter, László Léna
2. Pető Dávid, Dorogi Noémi Kitti
3. Vigh Áron, Czakó Molli
4. Hevesi Péter, Kikillai Anna Boglárka
5. Csató Magor, Békésy-Varga Borbála
6. Palotai Patrik, Illés Dorka
7. Szabó Valentin Nimród, Szerecz Emese
Gyerek I. D Latin Országos bajnokság (2):
1. Radics Attila Noel, Jónás Georgina Jázmin
2. Pintér Roland, Barkaszi Kata
Gyerek I. D Standard Országos bajnokság (1):
1. Radics Attila Noel, Jónás Georgina Jázmin
Szóló Felnőtt D Latin Országos bajnokság (1):
1. Bresnitz Lídia Anna
Szóló Ifjúsági D Latin Országos bajnokság (5):
1. Garas Jázmin Fiorella
2. Vinai Vivien
3. Vincze Klaudia
4. Jagyugya Andrea
5. Pásztor Imola Zsófia
Szóló Junior D Latin Országos bajnokság (21):
1. Mácsi Boglárka
2. Halkó Panka
3. Kalászi Rebeka Andrea
4. Vértesi Kiara
5. Rákosa Izabella
6. Podmaniczki Lotti
Szóló Junior D Standard Országos bajnokság (3):
1. Szabó Boglárka
2. Fehér Gréta
3. Beke Kata
Szóló Gyerek D Latin Országos bajnokság (3):
1. Tóth Elizabet
2. Rózsai Barbara
3. Kulcsár Zoé
Szóló Gyerek D Standard Országos bajnokság (1):
1. Rózsai Barbara
Klubközi versenyek:
Felnőtt C Latin (8):
1. Kiss Krisztofer, Somogyi Adél
2. Ilonka Zoltán, Jagyugya Dóra
3. Simon Dávid, Monostori Luca
4. Deresi Vajk István, Mór-Baranyai Anna
5. Koroknai Roland, Tóth Júlia
Felnőtt C Standard (7):
1. Kincses Barnabás, Dávid Dóra
2. Simon Áron, Batyi Enikő
3. Szőke Gábor Sándor, Keresztes Petra
4. Deresi Vajk István, Mór-Baranyai Anna
5. Gombos Dávid, Gombos Kata
6. Koroknai Roland, Tóth Júlia
7. Kero Damir, Balić Andrea Eleonora (Horvátország)
Felnőtt E Standard (2):
1. Lázár Gábor, Végh Alexandra
2. Kürti Álmos, Tallárom Borbála Kinga
Senior I. E Latin (2):
1. Jakab Péter, Jakabné Dósa Szilvia
2. Siry János, Várnai Katalin
Senior I. E Standard (2):
1. Galambos Tamás, Skáfár Katalin Zsófia
2. Zsila László, Zsiláné André Anikó
Senior II. E Standard (4):
1. Siry János, Várnai Katalin
2. Zsila László, Zsiláné André Anikó
3. Galambos Tamás, Skáfár Katalin Zsófia
4. Probst Tibor, Demény Dóra
Senior III. E Standard (2):
1. Siry János, Várnai Katalin
2. Probst Tibor, Demény Dóra
Ifjúsági B Latin (2):
1. Czéh Barnabás, Sipos Anna Hédi
2. Simon Áron, Batyi Enikő
Ifjúsági C Latin (6):
1. Simon Dávid, Monostori Luca
2. Gombos Dávid, Gombos Kata
3. Koroknai Roland, Tóth Júlia
4. Udvardi Gergely Balázs, Szabadfi Eszter
5. Kincses Barnabás, Dávid Dóra
6. Márta Gábor Márk, Halgas Nóra
Ifjúsági C Standard (9):
1. Nagy Gergő Zsolt, Bugár Zsófia
2. Kupa Norbert Krisztián, Szabó Bernadett Etelka
3. Ferenczi Norbert, Chelaru Dania Alma
4. Derzsi Zorán, Soós Vanessa
5. Kincses Barnabás, Dávid Dóra
6. Simon Áron, Batyi Enikő
Ifjúsági E Standard (2):
1. Froner Dominik, Trapp Alíz
2. Horváth Bálint, Szabó Dorka Luca
Junior II. C Latin (3):
1. Nagy Bence, Czencz Nóra
2. Tolnai Zétény Benedek, Horváth Kíra
3. Márta Gábor Márk, Halgas Nóra
Junior II. E Latin (5):
1. Grumming Benedek, Jákim Korinna Mia
2. Orbán Bence, Domokos Dóra Zsuzsanna
3. Koszorú Dominik Áron, Végh Dóra
4. Pilczer Péter Máté, Pilczer Lara
5. Süle Zsombor, Balog Léna
Junior II. E Standard (4):
1. Goidescu Paul Călin, Tóth-Verestói Yvette
2. Grumming Benedek, Jákim Korinna Mia
3. Orbán Bence, Domokos Dóra Zsuzsanna
4. Takács Dávid, Antal Viktória
Junior I. C Latin (3):
1. Takács Benedek, Nagy Jázmin
2. Polányi Koppány Balázs, Polgár Sára Lili
3. Hevesi Péter, Kikillai Anna Boglárka
Junior I. E Latin (6):
1. Grumming Benedek, Jákim Korinna Mia
2. Széles Máté, Kardos Emma Lili
3. Gaál Kristóf, Edve Klementina
4. Koszorú Dominik Áron, Végh Dóra
5. Pilczer Péter Máté, Pilczer Lara
6. Süle Zsombor, Balog Léna
Junior I. E Standard (6):
1. Goidescu Paul Călin, Tóth-Verestói Yvette
2. Széles Máté, Kardos Emma Lili
3. Somogyi Levente, Hajdu Hanna
4. Grumming Benedek, Jákim Korinna Mia
5. Dul Dominik András, Schilling Kamilla
6. Takács Dávid, Antal Viktória
Gyerek II. E Latin (4):
1. Jurás László, Jurás Liza
2. Széles Máté, Kardos Emma Lili
3. Gaál Kristóf, Edve Klementina
4. Kovács Mátyás Péter, Szendrő Zsófia
Gyerek II. E Standard (2):
1. Házas Gergő, Kéri Angéla
2. Széles Máté, Kardos Emma Lili
Gyerek I. E Latin (2):
1. Jurás László, Jurás Liza
2. Kovács Mátyás Péter, Szendrő Zsófia
(Forrás: ksis)