XIX. Zánkai Gyermek és Ifjúsági és II. Zánkai Felnőtt Táncfesztivál - eredmények, 3. nap
2013. augusztus 8-11. között rendezte meg a Modern SE Zánkán a XIX. Zánkai Gyermek és Ifjúsági és II. Zánkai Felnőtt Táncfesztivál táncversenyt. A harmadik napon az Ifjúsági és a Felnőtt korosztály C és B osztályos versenyzői, valamint a Senior Open Standard kategória párosai táncoltak a helyezésekért. Az egyes kategóriák döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (13 induló):
1. Bandi Ferenc, Szabó Patrícia Gréta
2. Korponai Attila Patrich, Molnár Gabriella
3. Márki Norbert, Balogh Nikolett Evelin
4. Farkas Ádám, Laskovics Petra
5. Iancu Richard , Nagy Ingrid (Románia)
6. Cibulka Alex, Hajdú Andrea
Felnőtt B Standard (5):
1. Korponai Attila Patrich, Molnár Gabriella
2. Horváth Zoltán, Hevesi Henriett
3. Trofimenkó Vitalij, Horváth Eszter
4. Cibulka Alex, Hajdú Andrea
5. Hadlaczki Gergely, Ferenczi Anikó
Felnőtt C Latin (16):
1. Pölyhe Máté, Szenti Regina
2. Csókási Zsolt, Barka Fanni
3. Csomós Tamás, Nikora Noémi
4. Lévai Bendegúz Dániel, Nagy Brigitta
5. Szabó Bence, Folmeg Barbara
6. Auvalszki András Márk, Fejes Mónika
Felnőtt C Standard (6):
1. Pölyhe Máté, Szenti Regina
2. Auvalszki András Márk, Fejes Mónika
3. Jóbi Ákos, Salamon Sára
4. Kiss Csanád, Juhász Vivien
5. Vajda Ádám, Vajda Dóra
6. Földi Attila, Beinschródt Alexa
Ifjúsági B Latin (16):
1. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
2. Nagy Máté, Szőke Vivien
3. Katona András, Kovács Klára Nikoletta
4. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
5. Balga Kristóf, Palásti Sára Anna
6. Zsolnai Tamás, Sólyom Fanni
Ifjúsági B Standard (8):
1. Balga Kristóf, Palásti Sára Anna
2. Sági István Balázs, Forgó Éva Patrícia
3. Plósz Bence, Fejes Dalma
4. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
5. Dulai György, Juhász Kitti
Ifjúsági C Latin (28):
1. Tóth Bence Ákos, Bondár Dóra
2. Popovics Richárd, Dénes Edina
3. Sárosi Róbert, Tóth Emília
4. Mészáros János, Bagóczki Ramóna
5. Járja Tamás, Takács Dorottya
6. Ballók Bence, Fekete Dorina Anna
Ifjúsági C Standard (28):
1. Barcsik Márk, Várdai Lilla
2. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
3. Tőke Péter Márk, Molnár Renáta
4. Sárosi Róbert, Tóth Emília
5. Dunai Rudolf István, Geiger Vivien
6. Baranya Tibor Dániel, Sándor Szilvia
Senior Open Standard (3):
1. Kránicz József, Dobó Erika
2. Orosz László, Király Marianna
3. Felméri István, Vajai Rita
(Forrás: MTáSZ)