XXI. Gála Kupa - eredmények
2019. október 27-én rendezték Zalaegerszegen a XXI. Gála Kupa klubközi táncversenyt, amelyen harminchárom kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt B Latin (4 induló):
1. Lehóczki Zsolt, Bernáth Odett
2. Labancz Gábor, Horváth Flóra Kamilla
3. Cziráki Bálint, Balogh Anna
4. Wölfling Raphael, Heinzmann Kim (Ausztria)
Felnőtt B Standard (2):
1. Cziráki Bálint, Balogh Anna
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
Felnőtt C Latin (8):
1. Szabó Gergő, Tóth Evelin
2. Párizs Richárd Dominik, Koós Enikő
3. Dominik Seitz, Rubina Roubik (Ausztria)
4. Spari Bastian, Spari Fabienne (Ausztria)
5. Benkõ Dániel István, Szabó Kata Fanni
6. Bársony Csongor, Pénzes Sára
Felnőtt D Latin (10):
1. Tóth Dominik, Tánczos Gréta
2. Bujtor Barnabás, Koma Nikol Míra
3. Vécsey Zalán, Fraissler Anna (Ausztria)
4. Kökényesy Dominik, Szurma Dorina
5. Seres Mátyás, Závecz Gabriella
6. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
Felnőtt D Standard (5):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Spari Bastian, Spari Fabienne (Ausztria)
3. Benkõ Dániel István, Szabó Kata Fanni
4. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes
5. Bujtor Barnabás, Koma Nikol Míra
Felnőtt E Latin (3):
1. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
2. Kovács Andor, Szökrön Júlia
3. Kapitány Kristóf, Pej Cintia
Felnőtt E Standard (3):
1. Szomi Tamás, Birkás Emese
2. Németh Álmos, Szabó Flóra
3. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
Ifjúsági B Latin (9):
1. Lehóczki Zsolt, Bernáth Odett
2. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
3. Labancz Gábor, Horváth Flóra Kamilla
4. Házas Ádám, Paluska Emese
5. Sunko Luca, Eckhart Leonie (Ausztria)
6. Wölfling Raphael, Heinzmann Kim (Ausztria)
Ifjúsági B Standard (4):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Cziráki Bálint, Balogh Anna
3. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
4. Tóth Kornél, Ávár Júlia
Ifjúsági C Latin (9):
1. Szabó Gergő, Tóth Evelin
2. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
3. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
4. Jahni Bálint, Kárász Júlia
5. Petõ-Szõllõsi Dominik, Petõ-Szõllõsi Mirtill
6. Bársony Csongor, Pénzes Sára
Ifjúsági C Standard (7):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
3. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
4. Fedelin Márk, Kaáli Anna
5. Kántor Zsombor Imre, Bohn Lorin
6. Tarcsay Tamás, Paál Viktória Anna
7. Sebõk Gergő, Kvala Vivien
Ifjúsági D Latin (8):
1. Tóth Dominik, Tánczos Gréta
2. Bujtor Barnabás, Koma Nikol Míra
3. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
4. Kökényesy Dominik, Szurma Dorina
5. Kormos Kristóf Tamás, Szász Barbara
6. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
Ifjúsági D Standard (6):
1. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
2. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
3. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes
4. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
5. Tihanyi Barnabás, Sümegi Anett Júlia
6. Bujtor Barnabás, Koma Nikol Míra
Ifjúsági E Latin (6):
1. Fajt-Ujj Flórián, Parrag-Hauzer Jázmin
2. Valicsek Milán, Rabi Gréta
3. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
4. Lendvai Dániel, Till Anna Natália
5. Koroknai Roland, Batyi Enikő
6. Kapitány Kristóf, Pej Cintia
Ifjúsági E Standard (5):
1. Fajt-Ujj Flórián, Parrag-Hauzer Jázmin
2. Valicsek Milán, Rabi Gréta
3. Németh Álmos, Szabó Flóra
4. Koroknai Roland, Batyi Enikő
5. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
Junior II. B Latin (7):
1. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
2. Házas Ádám, Paluska Emese
3. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
4. Kovács Péter Benedek, Vida Kamilla
5. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
6. Sunko Luca, Eckhart Leonie (Ausztria)
7. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior II. B Standard (4):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Cziráki Bálint, Balogh Anna
3. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
4. Tóth Kornél, Ávár Júlia
Junior II. C Latin (11):
1. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
2. Fedelin Márk, Kaáli Anna
3. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
4. Tóth András, Ávár Kornélia
5. Nagy Bence, Dudás Lili Enikõ
6. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
Junior II. C Standard (8):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
3. Fedelin Márk, Kaáli Anna
4. Tóth András, Ávár Kornélia
5. Beke Mátyás, Darabos Emma
Junior II. D Latin (13):
1. Bálint Péter Imre, Rozmán Vivien
2. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
3. Takács Tamás István, Kovács Dóra
4. Simon Áron, Korn Vivien
5. Bene Nándor, Móritz Borbála Anna
6. Simon Dávid, Eke Flóra
7. Kormos Kristóf Tamás, Szász Barbara
Junior II. D Standard (8):
1. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
2. Bálint Péter Imre, Rozmán Vivien
3. Simon Áron, Korn Vivien
4. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
5. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
Junior II. E Latin (9):
1. Fajt-Ujj Flórián, Parrag-Hauzer Jázmin
2. Szõke Marcell Benedek, Szabó Anna Sára
3. Udvardi Gergely Balázs, Kánya Beáta Hanna
4. Kopácsi Attila, Sipos Blanka
5. Lendvai Dániel, Till Anna Natália
6. Valicsek Milán, Rabi Gréta
7. Vámos Benedek, Varga Natasa
Junior II. E Standard (7):
1. Kopácsi Attila, Sipos Blanka
2. Fajt-Ujj Flórián, Parrag-Hauzer Jázmin
3. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
4. Valicsek Milán, Rabi Gréta
5. Koroknai Roland, Batyi Enikõ
6. Szõke Marcell Benedek, Szabó Anna Sára
7. Udvardi Gergely Balázs, Kánya Beáta Hanna
Junior I. C Latin (7):
1. Beke Mátyás, Darabos Emma
2. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
3. Tóth András, Ávár Kornélia
4. Lantos Marcell Attila, Révész Karina
5. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
6. Faludi Bálint, Paksa Luca
7. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
Junior I. C Standard (5):
1. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
2. Tóth András, Ávár Kornélia
3. Beke Mátyás, Darabos Emma
4. Faludi Bálint, Paksa Luca
5. Lantos Marcell Attila, Révész Karina
Junior I. D Latin (13):
1. Ábrám Dominik, Szilvágyi Alexandra
2. Takács Tamás István, Kovács Dóra
3. Simon Dávid, Eke Flóra
4. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
5. Bene Nándor, Móritz Borbála Anna
6. Novák Marcell, Szekér Johanna Erika
7. Jahni Ákos, Hegedûs Hanna
Junior I. D Standard (8):
1. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
2. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
3. Póli Kristóf, Szabó Laura
4. Bene Nándor, Móritz Borbála Anna
5. Takács Tamás István, Kovács Dóra
Junior I. E Latin (10):
1. Szőke Marcell Benedek, Szabó Anna Sára
2. Sovány Zsombor, Dömény Lili
3. Udvardi Gergely Balázs, Kánya Beáta Hanna
4. Horváth Szilárd, Bodor Gréta Luca
5. Száraz Zalán, Kuzma Panna Laura
6. Gorza Milán, Bödő Liána
Junior I. E Standard (7):
1. Joó Csenger, Rába Rebeka
2. Gorza Milán, Bödő Liána
3. Bárányos Márton, Földi Lilla Sugárka
4. Szõke Marcell Benedek, Szabó Anna Sára
5. Udvardi Gergely Balázs, Kánya Beáta Hanna
6. Sovány Zsombor, Dömény Lili
7. Gargya Dorián, Eredits Luca
Gyerek II. D Latin (2):
1. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
2. Jahni Ákos, Hegedûs Hanna
Gyerek II. D Standard (2):
1. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
2. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
Gyerek II. E Latin (8):
1. Ács Bence, Dienes Regina
2. Horváth Szilárd, Bodor Gréta Luca
3. Száraz Zalán, Kuzma Panna Laura
4. Joó Csenger, Rába Rebeka
5. Gorza Milán, Bödő Liána
6. Gaider Gergely Csanád, Horváth Alíz
Gyerek II. E Standard (4):
1. Joó Csenger, Rába Rebeka
2. Gorza Milán, Bödő Liána
3. Gaider Gergely Csanád, Horváth Alíz
4. Gargya Dorián, Eredits Luca
(Forrás: Gála TE)