Hajdú Kupa 2015 - klubközi eredmények
2015. június 6-án rendezték meg Hajdúböszörményben a Hajdú Kupa táncversenyt. A ranglisták mellett 30 kategóriában hirdettek győztest a klubközi versenyen, a döntők végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (2 induló):
1. Telek Máté, Horváth Orsolya
2. Matyi Máté, Tóth Fruzsina
Felnőtt C Latin (8):
1. Kerekes Krisztián, Mártha Mercédesz Laura
2. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
3. Szabó János, Nagy Brigitta
4. Katona Szabolcs, Nagy Noémi
5. Viszlai Márk, Schultz Vera Magdolna
Felnőtt C Standard (8):
1. Kerekes Krisztián, Mártha Mercédesz Laura
2. Popovics Richárd, Dénes Edina
3. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
4. Tollár Gergő, Deményi Boglárka
5. Török László, Budnychenko Mariana
6. Nagy Antal, Vécsi Hédi
Felnőtt D Latin (7):
1. Tóth Zoltán, Spéder Evelin
2. Farkas Ádám Sándor, Rusznyák Nikolett
3. Márián Gergő, Ördög Petra Fruzsina
4. Loncsák Dániel, Iván Regina
5. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
6. Doka Balázs Tibor, Simon Júlia
7. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin
Felnőtt D Standard (6):
1. Szegi Márk István, Szegi Andrea
2. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
3. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
4. Doka Balázs Tibor, Simon Júlia
5. Farkas Ádám Sándor, Rusznyák Nikolett
6. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin
Felnőtt E Latin (6):
1. Kovács Lajos, Kovács Vivien
2. Szombathelyi Márton, Cseri Auguszta
3. Urbán Attila, Tihanyi Bettina
4. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
5. Ossik Béla, Tamási Tímea Szilvia
6. Felföldi Péter, Kiss Erika
Felnőtt E Standard (4):
1. Tóth Zoltán, Spéder Evelin
2. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
3. Felföldi Péter, Kiss Erika
4. Láng István, Rónaszéki Éva
Senior I. D Standard (3):
1. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
2. Hawrlant Sándor, Hawrlantné Kiss Emese
3. Lehoczky Miklós Márton, Lehoczkyné Idei Viola Katalin
Senior II-III. D Standard (3):
1. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
2. Molnár György, Molnárné Varga Irén
3. Kovács Károly, Kovácsné Ember Katalin
Senior E Latin (4):
1. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
2. Molnár György, Molnárné Varga Irén
3. Zsila László, Zsiláné André Anikó
4. Dr. Varga Miklós, Dr. Varga Miklósné
Senior E Standard (2):
1. Pálinkás András, Pálinkás Andrásné
2. Láng István, Rónaszéki Éva
Ifjúsági B Latin (3):
1. Gáspár Patrik, Szabó Patrícia Gréta
2. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
3. Lazók Viktor, Papa Ines
Ifjúsági C Latin (5):
1. Somoskői László, Pós Polett
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
3. Kakuk Milán, Szabó Tamara
4. Bazsik István, Králik Kamilla
5. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
Ifjúsági C Standard (6):
1. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
3. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
4. Tollár Gergő, Deményi Boglárka
5. Rózsa Árpád, Csepregi Noémi Éva
6. Bazsik István, Králik Kamilla
Ifjúsági D Latin (4):
1. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
2. Szabó Bertalan Jusztinián, Kovács Lili Klaudia
3. Loncsák Dániel, Iván Regina
4. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
Ifjúsági D Standard (3):
1. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
2. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
3. Szabó Bertalan Jusztinián, Kovács Lili Klaudia
Ifjúsági E Latin (4):
1. Szombathelyi Márton, Cseri Auguszta
2. Ossik Béla, Tamási Tímea Szilvia
3. Kunkli Kadosa, Balog Zsanett
4. Kunkli Botond, Várkonyi Beáta
Junior II. C Latin (5):
1. Somoskői László, Pós Polett
2. Urbán István, Urbán Lilla
3. Bacsik Bence, Hári Nikolett
4. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
5. Dézsi Csaba István, Rabóczki Zsanett
Junior II. C Standard (4):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Urbán István, Urbán Lilla
3. Somoskői László, Pós Polett
4. Dézsi Csaba István, Rabóczki Zsanett
Junior II. D Latin (2):
1. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
2. Szabó Bertalan Jusztinián, Kovács Lili Klaudia
Junior II. D Standard (4):
1. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
2. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
3. Szabó Bertalan Jusztinián, Kovács Lili Klaudia
4. Flekács László, Csorba Viktória
Junior II. E Latin (4):
1. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
2. Kunkli Botond, Várkonyi Beáta
3. Kunkli Kadosa, Balog Zsanett
4. Bándy Kevin, Salamon Anita Csenge
Junior II. E Standard (4):
1. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
2. Bándy Kevin, Salamon Anita Csenge
3. Kunkli Botond, Várkonyi Beáta
4. Kunkli Kadosa, Balog Zsanett
Junior I. D Latin (4):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
3. Flekács László, Csorba Viktória
4. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
Junior I. D Standard (4):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
3. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
4. Flekács László, Csorba Viktória
Junior I. E Latin (3):
1. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
2. Bándy Kevin, Salamon Anita Csenge
Labancz Gábor, Dedics Regina - kizárva
Junior I.-Gyerek II. E Standard (3):
1. Dudás Barnabás, Szilágyi Dóra
2. Bándy Kevin, Salamon Anita Csenge
3. Szabó László, Kovács Szabina
Gyerek II. D Latin (3):
1. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
3. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
Gyerek II. D Standard (3):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Belucz Levente Zoltán, Koczó Florina Kiara
3. Kiss Zoltán, Pinka Ramóna Franciska
Gyerek II. E Latin (2):
1. Havas Márk, Karsza Panna
2. Szabó László, Kovács Szabina