C OB és U21 Standard, Latin MB - eredmények
2015. november 14-én Nyíradonyban rendezték meg a 21 éven aluliak Latin és Standard Magyar bajnokságát és a C osztályos országos bajnokságot, valamint klubközi versenyek is voltak.
Az U21 Latin Magyar bajnokságot a 21 fős mezőnyben Hidi Balázs és Karcagi Laura, az U21 Standard Magyar bajnokságot a 10 fős mezőnyben Sorin Neagu és Elek Réka nyerte meg.
U21 Latin Magyar bajnokság (21 induló):
1. Hidi Balázs, Karcagi Laura
2. Csorba Máté, Haddad Sabrina
3. Kiraly Márk, Lissák Laura
4. Sorin Andrei Neagu, Elek Réka
5. Balázs Márk, Keresztszegi Ramóna Maja
6. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
U21 Standard Magyar bajnokság (10):
1. Sorin Andrei Neagu, Elek Réka
2. Rónyai Zoltán, Farkas Boglárka
3. Petar Marjanovic, Kuti Kamilla
4. Balga Kristóf, Molnár Renáta
5. Mészáros János, Bagóczki Ramóna Mária
6. Kiss Olivér, Laskovics Réka
Felnőtt C Latin Országos bajnokság (18):
1. Kerekes Krisztián, Mártha Mercédesz Laura
2. Szerencsés Szabolcs, Kertész Laura
3. Hegedűs Dávid, László Kata
4. Kozma József, Vincze Kitti
5. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
6. Bárándi János, Demény Dóra
7. Viszlai Márk, Schultz Vera Magdolna
Felnőtt C Standard Országos bajnokság (12):
1. Kotymán Arnold László, Muzsai Anna Roberta
2. Popovics Richárd, Dénes Edina
3. Kerekes Krisztián, Mártha Mercédesz Laura
4. Pölyhe Máté, Nagy Evelin
5. Pintér Tibor, Bertalan Réka
6. Szántó Károly Attila, Szakál Evelin Noémi
Senior I. C Latin Országos bajnokság (2):
1. Nagy Péter, Pásztor Anita
2. Trombitás Bálint, Szigeti Noémi
Senior I. C Standard Országos bajnokság (1):
1. Gáti Krisztián, Mohácsi Erika
Senior II. C Latin Országos bajnokság (1):
1. Veres Gábor, Zum Edit
Senior II. C Standard Országos bajnokság (1):
1. Veres Gábor, Zum Edit
Ifjúsági C Latin Országos bajnokság (19):
1. Szőnyi Balázs Bence, Iszlatyi Kinga
2. Sulyán Bálint Pál, Sebesi Daniella
3. Szabó Levente, Szkala Györgyi
4. Veréb Dániel, Sölét Brigitta
5. Szabó Barnabás, Geiger Vivien
6. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
Ifjúsági C Standard Országos bajnokság (13):
1. Sulyán Bálint Pál, Sebesi Daniella
2. Tiralla Bonifác, Bacsó Henrietta
3. Horváth Patrik, Skrut Birtney
4. Pék Máté, Nagy Edit Lilla
5. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
6. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
7. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
Junior II. C Latin Országos bajnokság (9):
1. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
3. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
4. Holló Patrik, Holka Jázmin
5. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
6. Maczkó Márk Miklós, Bakos Rebeka
Junior II. C Standard Országos bajnokság (12):
1. Rischák Balázs, Gálfi Petra
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
3. Szabó Ábel Zsombor, Schweitzer Lili
4. Iványi Dávid Alex, Peták Magdolna
5. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
6. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
Junior I. C Latin Országos bajnokság (3):
1. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag Virág
2. Sziklai Gábor, Stercz Míra Krisztina
3. Ludchen Levente, Horváth Petra Vanda
Junior I. C Standard Országos bajnokság (1):
1. Sziklai Gábor, Stercz Míra Krisztina
Gyerek II. C Latin Országos bajnokság (4):
1. Belucz Levente Zoltán, Farkas Gréta
2. Kohon Patrik, Kávási Éva
3. Józsa Márk, Kozma Zorka
4. Papp Ádám István, Gál Dalma
Gyerek II. C Standard Országos bajnokság (4):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Belucz Levente Zoltán, Farkas Gréta
3. Kohon Patrik, Kávási Éva
4. Józsa Márk, Kozma Zorka
Klubközi versenyek:
Senior III. D Standard (3):
1. Kovács Károly, Kovácsné Ember Katalin
2. Láng István, Rónaszéki Éva
3. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
Senior III. E Latin (3):
1. Molnár György, Molnárné Varga Irén
2. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
3. Dr. Varga Miklós, Dr. Varga Miklósné
Ifjúsági E Latin (4):
1. Ossik Béla, Tamási Tímea Szilvia
2. Nemes Márk, Kiss Dorka
3. Kunkli Kadosa, Balog Zsanett
4. Kunkli Botond, Várkonyi Beáta
Ifjúsági E Standard (3):
1. Nemes Márk, Kiss Dorka
2. Kunkli Botond, Várkonyi Beáta
3. Kunkli Kadosa, Balog Zsanett
Junior II. E Latin (3):
1. Kunkli Kadosa, Balog Zsanett
2. Kunkli Botond, Várkonyi Beáta
3. Bándy Kevin, Salamon Anita Csenge
Junior II. E Standard (3):
1. Bándy Kevin, Salamon Anita Csenge
2. Kunkli Botond, Várkonyi Beáta
3. Kunkli Kadosa, Balog Zsanett
Junior I. E Latin (3):
1. Havas Márk, Karsza Panna
2. Bándy Kevin, Salamon Anita Csenge
3. Lukács Levente Bence, Vályi Blanka
Gyerek II. D Latin (3):
1. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
2. Bokor Milán, Kiss Petra
3. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Gyerek II. D Standard (3):
1. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
2. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
3. Bokor Milán, Kiss Petra
Gyerek II. E Latin (3):
1. Havas Márk, Karsza Panna
2. Annus László, Bényi Hanna Kamilla
3. Balázs Vince, Kubányi Dóra
Gyerek I. E Latin (3):
1. Annus László, Bényi Hanna Kamilla
2. Balázs Vince, Kubányi Dóra
3. Gebhardt Bence Erik, Keszthelyi Zora
(Forrás: MTáSZ)