V. Danza Kupa - eredmények
2016. május 8-án rendezték meg az V. Danza Kupa klubközi táncversenyt Budapesten, amelyen 33 kategóriában mérhették össze tudásukat a párosok a parketten.
Felnőtt A Latin (2 induló):
1. Nagy Dávid, Németh Barbara
2. Sági István Balázs, Bántó Bernadett
Felnőtt B Latin (16):
1. Börzöli Dávid, Kersák Dóra
2. Bartek János, Mezősi Daniella
3. Tóth Árpád, Lengyel Claudia
4. Mizsér Tamás, Fülöp Zsuzsanna
5. Szántó Károly Attila, Szakál Evelin Noémi
6. Kakuk Milán, Szabó Tamara
Felnőtt B Standard (2):
1. Sági István Balázs, Bántó Bernadett
2. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
Felnőtt C Latin (17):
1. Németh Gábor, Szurcsik Szonja
2. Eszter Ákos Endre, Sütő Csilla
3. Dorogi Olivér, Szalay Petra
4. Viszlai Márk, Schultz Vera Magdolna
5. Szabó Patrik, Udvari Nelli
6. Mosdóczi Balázs, Kabai Fruzsina
Felnőtt C Standard (15):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Pintér Tibor, Bertalan Réka
3. Szántó Károly Attila, Szakál Evelin Noémi
4. Rózsa Patrik, Bistey Beáta
5. Nagy Antal, Vécsi Hédi
Felnőtt D Latin (21):
1. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
2. Sós Ádám, Csernák Alexandra
3. Burcsa Balázs, Szlepák Andrea Zsuzsanna
4. Lázi Gergő, Pánczél Cintia
5. Éder Barnabás András, Kovács Anita
6. Tóth-Markos Szabolcs, Mező Sophia Flóra
Felnőtt D Standard (12):
1. Réthelyi Botond, Réthelyi Virág
2. Bitó Zsolt, Forgács Anna Mónika
3. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
4. Vajda András István, Tatár Bianka
5. Lázi Gergő, Pánczél Cintia
6. Keresztes László, Bartha Lilla
Felnőtt E Latin (18):
1. Mészáros Krisztián Máté, Kacskovics Anna
2. Varga Sándor, Szeles Andrea
3. Ossik Béla, Tamási Tímea Szilvia
4. Andrejszki Alex Levente, Ceglédi Eszter Bernadett
5. Förhécz Ádám, Maár Emese
6. Cseri Gábor, Borbély Diána
Felnőtt E Standard (12):
1. Andrejszki Alex Levente, Ceglédi Eszter Bernadett
2. Enyedi Bálint Zsolt, Molnár Tünde-Timea
3. Friesz Levente, Haraszti Zsuzsanna
4. Maráczi Rodrigó Dávid, Zátrok Dorottya Júlia
5. Ossik Béla, Tamási Tímea Szilvia
6. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
Senior I. D Latin (5):
1. Varga Péter, Kádas Elena
2. Meizner István, Meiznerné Fáy Zsuzsanna
3. Molnár György, Molnárné Varga Irén
4. Táczi László, Tácziné Bartos Barbara
5. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
Senior I. D Standard (5):
1. Varga Péter, Kádas Elena
2. Meizner István, Meiznerné Fáy Zsuzsanna
3. Molnár György, Molnárné Varga Irén
4. Táczi László, Tácziné Bartos Barbara
5. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
Senior I. E Latin (6):
1. Kónya Péter, Szabó Georgina
2. Varga Attila Zsolt, Madari Éva
3. Meizner István, Meiznerné Fáy Zsuzsanna
4. Faragó Sándor, Ringhoffer Nóra
5. Király Gyula, Tóth Andrea
6. Hell István, Enger Felícia
Senior I. E Standard (3):
1. Kónya Péter, Szabó Georgina
2. Hell István, Enger Felícia
3. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
Ifjúsági B Latin (5):
1. Somoskői László, Pós Polett
2. Kátai Lóránt Krisztián, Bandi Johanna
3. Szabó Robin László, Tóth Enikő
4. Bacsik Bence, Tóth Melitta
5. Kakuk Milán, Szabó Tamara
Ifjúsági C Latin (19):
1. Holló Patrik, Holka Jázmin
2. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
3. Eszter Ákos Endre, Sütő Csilla
4. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
5. Deák Szabolcs, Mező Iris Renáta
6. Szabó Márk, Csofcsics Csenge
Ifjúsági C Standard (12):
1. Rácz Alex, Nagy Fanni Orsi
2. Guba Marcell, Fruzsa Kata Hajnalka
3. Rózsa Patrik, Bistey Beáta
4. Kraszkó Tamás, Kraszkó Zsanett
5. Kajla Zsolt, Fábián Anna
6. Győrfi László, Ardai Adrienn
7. Eszter Ákos Endre, Sütő Csilla
Ifjúsági D Latin (16):
1. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
2. Márton Péter, Viczina Kincső
3. Karkus Kevin, Gellér Dorottya Szilvia
4. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
5. Majer Márk, Hadnagy Patrícia
6. Miskolczi Renátó, Huszáros Fanni
7. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
Ifjúsági D Standard (6):
1. Márton Péter, Viczina Kincső
2. Vajda András István, Tatár Bianka
3. Bitó Zsolt, Forgács Anna Mónika
4. Márton Viktor András, Páble Nóra
5. Kispál Gergely Tas, Kakas Lúcia
6. Urbán Dominik, Gubics Nikolett
Ifjúsági E Latin (10):
1. Varga Sándor, Szeles Andrea
2. Maráczi Rodrigó Dávid, Zátrok Dorottya Júlia
3. Csobolyó Csaba, Kecsedi Rebeka
4. Förhécz Ádám, Maár Emese
5. Nyilas Dániel, Juhász Alexandra
6. Krasz Márton Emil, Gizella Hajnalka
Ifjúsági E Standard (6):
1. Maráczi Rodrigó Dávid, Zátrok Dorottya Júlia
2. Nemes Márk, Kiss Dorka
3. Förhécz Ádám, Maár Emese
4. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
5. Papp Gergely, Horváth Liza
6. Tóth László, Molnár Zsófia
Junior II. B Latin (3):
1. Somoskői László, Pós Polett
2. Szabó Robin László, Tóth Enikő
3. Ludchen Levente, Horváth Petra Vanda
Junior II. C Latin (9):
1. Kohon Patrik, Kiss Luca
2. Holló Patrik, Holka Jázmin
3. Patkós Máté, Pszota Eszter
4. Vaczláv Csaba Bercel, Markó Milda Jázmin
5. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
6. Oláh Kristóf, Novák Csenge
7. Flekács László, Csorba Viktória
Junior II. C Standard (5):
1. Kohon Patrik, Kiss Luca
2. Oláh Kristóf, Novák Csenge
3. Dézsi Csaba István, Szendrei Csilla
4. Patkós Máté, Pszota Eszter
5. Ludchen Levente, Horváth Petra Vanda
Junior II. D Latin (11):
1. Sárkány Egon, Tóth Bernadett
2. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
3. Nagy Zalán Zsolt, Botos Liliána
4. Kaduka Zoltán, Farkas Luca Kata
5. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
6. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
7. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
Junior II. D Standard (8):
1. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
2. Varga Nándor, Szántó Luca
3. Ludchen Dániel, Bódor Liliána
4. Kozák László Richárd, Juhász Dóra
5. Flekács László, Csorba Viktória
6. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
Junior II. E Latin (13):
1. Mészáros Máté Imre, Székely Cintia
2. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
3. Kiss Bence, Botos Dominika
4. Major Jácint, Papacsek Flóra
5. Patucz Péter, Kaukál Hanna Míra
6. Radits Dávid, Mravik Márta Zita
7. Fésüs Ákos, Szalai Réka
Junior II. E Standard (4):
1. Labancz Gábor, Koczó Florina Kiara
2. Mészáros Máté Imre, Székely Cintia
3. Papp Gergely, Horváth Liza
4. Szőke Dániel, Patocskai Petra Panna
Junior I. D Latin (12):
1. Czéh Barnabás, Pitonya Fruzsina Anikó
2. Varga Nándor, Szántó Luca
3. Pál Péter, Pál Katalin
4. Sebestyén Dániel Máté, Gazdik Dorina
5. Kaduka Zoltán, Farkas Luca Kata
6. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
Junior I. E Latin (16):
1. Sebestyén Dániel Máté, Gazdik Dorina
2. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
3. Kiss Bence, Botos Dominika
4. Pakuts András, Szakács Napsugár Réka
5. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
6. Keő Balázs, Zrupkó Zita
Junior I. E Standard (8):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
3. Keő Balázs, Zrupkó Zita
4. Házas Ádám, Paluska Emese
5. Beszédes Balázs, Takács Panni Fruzsina
Gyerek II. D Latin (6):
1. Sütő Zalán, Markos Nikol
2. Czéh Barnabás, Pitonya Fruzsina Anikó
3. Pál Péter, Pál Katalin
4. Milkovics Péter, Révész Karina
5. Oltai Dániel László, Gazdik Szófia
6. Pálföldi Roland, Paál Viktória Anna
Gyerek II. E Latin (8):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Oltai Dániel László, Gazdik Szófia
3. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
4. Gerhát Domonkos, Kiss Eliza
5. Házas Ádám, Paluska Emese
Gyerek II. E Standard (6):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
3. Házas Ádám, Paluska Emese
4. Milkovics Péter, Révész Karina
5. Pál Péter, Pál Katalin
6. Beszédes Balázs, Takács Panni Fruzsina
(Forrás: MTáSZ)