VII. Eraklin Kupa - eredmények
2017. december 9-én rendezték meg Nagykanizsán a VII. Eraklin Kupa klubközi táncversenyt, amelyen 33 kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt C Latin (6 induló):
1. Németh Zsolt, Babay Viktória
2. Bozsoki Viktor, Bognár Alexandra
3. Szinvai Levente, Balázs Orsolya
4. Bölöni Barna, Erdős Lilla
5. Tóth Krisztián, Lindmayer Jázmin
6. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
Felnőtt C Standard (2):
1. Szilner Konrád, Szelecki Vivien
2. Bölöni Barna, Erdős Lilla
Felnőtt D Latin (8):
1. Bangó Milán, Bucsi Fanni
2. Iván Barnabás, Vincze Anikó
3. Tóth Kornél, Ávár Júlia
4. Benkő Dániel István, Szabó Kata Fanni
5. Buda Levente, Berner Léna
Felnőtt D Standard (6):
1. Iván Barnabás, Vincze Anikó
2. Tóth Kornél, Ávár Júlia
3. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
4. Rosenberger Márk Edmond, Balázs Brigitta Melinda
5. Buda Levente, Berner Léna
6. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
Felnőtt E Latin (8):
1. Bujtor Barnabás, Sümegi Janka
2. Bodó Bálint Imre, Hábel Fruzsina
3. Balya András, Uresch Viola
4. Lenkey Gábor Károly, Robitschek Hanna
5. Tóth Balázs, Botka Zsuzsanna
Felnőtt E Standard (3):
1. Tóth Balázs, Botka Zsuzsanna
2. Zalavári Csaba, Falusi Borbála
3. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
Senior I. C Latin (2):
1. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
2. Csomor Csaba, Zum Edit
Senior I-II. D Latin (3):
1. Oszlánszki László, Madari Éva
2. Meizner István, Meiznerné Fáy Zsuzsanna
3. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
Senior I-II. D Standard (2):
1. Matkovics Gorán, Bíró Gabriella
2. Szamos Péter Tibor, Szamos Péter Tiborné
Senior I. E Latin (2):
1. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
2. Gáspár István, Gáspárné Szilágyi Szilvia
Senior II. E Standard (4):
1. Dóka Tamás Zoltán, Balázsi Edina
2. Hargitai Ferenc László, Juhász Judit Eszter
3. Gallai János, Gallainé Hunkó Magdolna
4. Pál Gábor, Pál Márta
Ifjúsági C Latin (4):
1. Németh Zsolt, Babay Viktória
2. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
3. Tóth Krisztián, Lindmayer Jázmin
4. Szabó Bence, Keresztes Petra
Ifjúsági C Standard (2):
1. Draskovics Gergő, Kanizsai Lili
2. Szabó Bence, Keresztes Petra
Ifjúsági D Latin (9):
1. Bangó Milán, Bucsi Fanni
2. Benkő Dániel István, Szabó Kata Fanni
3. Iván Barnabás, Vincze Anikó
4. Tóth Kornél, Ávár Júlia
5. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
6. Jahni Bálint, Kárász Júlia
Ifjúsági D Standard (7):
1. Tóth Kornél, Ávár Júlia
2. Iván Barnabás, Vincze Anikó
3. Bársony Csongor, Oláh Emese
4. Benkő Dániel István, Szabó Kata Fanni
5. Müller Balázs, Jáger Laura
6. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
7. Buda Levente, Berner Léna
Ifjúsági E Latin (5):
1. Tihanyi Barnabás, Bedő Tamara Julianna
2. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
3. Bujtor Barnabás, Sümegi Janka
4. Lenkey Gábor Károly, Robitschek Hanna
5. Gelencsér Soma, Posza Gréta Cintia
Ifjúsági E Standard (3):
1. Gallai Miklós, Gallai Zsuzsanna
2. Préger Balázs, Horváth Vanda Eszter
3. Sárffy Benedek, Kovács Lili
Junior II. C Latin (7):
1. Csala Bence Bendegúz, Salgói Nóra Mária
2. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
3. Varga Nándor, Szántó Luca
4. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
5. Oláh Dániel László, Pénzes Sára
6. Bársony Csongor, Oláh Emese
7. Barkaszi Bálint, Böhl Emese
Junior II. C Standard (3):
1. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
2. Draskovics Gergő, Kanizsai Lili
3. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
Junior II. D Latin (7):
1. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
2. Jahni Bálint, Kárász Júlia
3. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
4. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
5. Tabakov Dominik, Bencze Virág
6. Sárffy Benedek, Kovács Lili
7. Müller Balázs, Jáger Laura
Junior II. D Standard (7):
1. Bársony Csongor, Oláh Emese
2. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
3. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
4. Müller Balázs, Jáger Laura
5. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
6. Szabó Armand Gábor, Denk Lili Edua
7. Palásthy Csaba, Tóth Tamiza
Junior II. E Latin (5):
1. Tihanyi Barnabás, Bedő Tamara Julianna
2. Bedecs András, Sümegi Anett Júlia
3. Gelencsér Soma, Posza Gréta Cintia
4. Szabó Armand Gábor, Denk Lili Edua
5. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
Junior II. E Standard (3):
1. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
2. Bartolák Levente, Sass Júlia Zita
3. Sárffy Benedek, Kovács Lili
Junior I. C Latin (5):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Barkaszi Bálint, Böhl Emese
3. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
4. Jakopanec Fran, Vukovic Lara (Horvátország)
5. Sabolic Vinko, Krog Laura (Horvátország)
Junior I. C Standard (4):
1. Balázs Dominik, Kondacs Jázmin Bíborka
2. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
3. Sabolic Vinko, Krog Laura (Horvátország)
4. Jakopanec Fran, Vukovic Lara (Horvátország)
Junior I. D Latin (8):
1. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
2. Horváth Gergő, Szabó Flóra
3. Péntek Ádám, Máté Zsóka
4. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
5. Tabakov Dominik, Bencze Virág
Junior I. D Standard (5):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
3. Mészáros Zsombor Máté, Dömötör Dorka Fruzsina
4. Horváth Gergő, Szabó Flóra
5. Póli Kristóf, Szabó Laura
Junior I. E Latin (5):
1. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
2. Bedecs András, Sümegi Anett Júlia
3. Berényi Dénes Mihály, Szabó-Kövi Kamilla
4. Hrustinszki Ádám, Barabás Rebeka
5. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
Junior I. E Standard (5):
1. Birkás Mihály, Darabos Anna Virág
2. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
3. Bartolák Levente, Sass Júlia Zita
4. Péntek Ádám, Máté Zsóka
5. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
Gyerek II. D Latin (6):
1. Horváth Gergő, Szabó Flóra
2. Péntek Ádám, Máté Zsóka
3. Fehér Dominik, Fehér Violett
4. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
5. Látrányi Balázs, Petter Alexa
6. Póli Kristóf, Szabó Laura
Gyerek II. D Standard (3):
1. Horváth Gergő, Szabó Flóra
2. Fehér Dominik, Fehér Violett
3. Póli Kristóf, Szabó Laura
Gyerek II. E Latin (3):
1. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
2. Berényi Dénes Mihály, Szabó-Kövi Kamilla
3. Rónai András, Horváth Gréta
Gyerek II. E Standard (3):
1. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
2. Péntek Ádám, Máté Zsóka
3. Látrányi Balázs, Petter Alexa
(Forrás: MTáSZ)