Nyugat-Magyarország Területi Bajnokság 2019 - eredmények
2019. március 2-án rendezték meg Kaposváron a Nyugat-Magyarország Területi bajnokságot, amelyen 50 kategóriában hirdettek győztest a gyerek korcsoporttól a senior korosztályig.
Felnőtt S Latin (2 induló):
1. Gombkötő Balázs, Laskovics Petra
2. Király Márk, Szatmári Dorottya Erzsébet
Felnőtt S Standard (2):
1. Gombkötő Balázs, Laskovics Petra
2. Szajduk Szabolcs Tamás, Illés Dominika
Felnőtt A Latin (6):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Péter Krisztián, Milus Alida
3. Rákóczy Zsombor, Lévai Luca
4. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
5. Szalai Máté, Nagy Júlia
6. Bíró Dániel, Németh Barbara
Felnőtt A Standard (2):
1. Balogh Csaba Richárd, Pető Gabriella
2. Rákóczy Zsombor, Lévai Luca
Felnőtt B Latin (1):
1. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
Felnőtt B Standard (4):
1. Horváth Patrik, Sölét Brigitta
2. Péter Krisztián, Milus Alida
3. Márton Viktor András, Páble Nóra
4. Horváth Márk, Katona Rozina
Felnőtt C Latin (3):
1. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
2. Kovács András, Nagy Alexandra
3. Márton Viktor András, Páble Nóra
Felnőtt C Standard (3):
1. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
2. Pohli Gergely, Kajos Luca Fanni
3. Zsizsik Máté Tibor, Pánczél Nóra
Felnőtt D Latin (7):
1. Zsizsik Máté Tibor, Pánczél Nóra
2. Benkő Dániel István, Szabó Kata Fanni
3. Gombó Áron, Róth Réka Eszter
4. Bajzek Patrik, Závecz Gabriella
5. Ujláb Bence, Bogdán Lilla
6. Seres Mátyás, Balog Orsolya Ágnes
7. Bodovics Máté László, Horváth Jázmin
Felnőtt D Standard (6):
1. Csorna Dániel, Hajnal Blanka
2. Peresztegi Patrik Csaba, Than Anna
3. Benkő Dániel István, Szabó Kata Fanni
4. Bodovics Máté László, Horváth Jázmin
5. Bajzek Patrik, Závecz Gabriella
6. Kollár Bence, Tóth Kinga
Felnőtt E Latin (4):
1. Takács Gábor Árpád, Sebők Luca
2. Szomi Tamás, Birkás Emese
3. Miholics Máté Viktor, Bartalos Mendi Kiara
4. Baticz Zoltán, Baticzné Molnár Éva
Felnőtt E Standard (4):
1. Szomi Tamás, Birkás Emese
2. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
3. Ujláb Bence, Bogdán Lilla
4. Baticz Zoltán, Baticzné Molnár Éva
Senior I. Open Latin (1):
1. Faragó Sándor, Ringhoffer Nóra
Senior I. Open Standard (2):
1. Váczi Márk, Váczi Noémi Katalin
2. Halász Barna, Weidinger Ágnes
Senior II. C Latin (1):
1. Király Gyula, Tóth Andrea
Senior II. C Standard (1):
1. Király Gyula, Tóth Andrea
Senior II. E Latin (1):
1. Baticz Zoltán, Baticzné Molnár Éva
Senior II. E Standard (2):
1. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
2. Baticz Zoltán, Baticzné Molnár Éva
Senior III. Open Standard (1):
1. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
Ifjúsági A Latin (1):
1. Bánáti Marcell, Józsa Janka
Ifjúsági B Latin (6):
1. Bánáti Barnabás, Farkas Noémi
2. Paizs Ármin Gábor, Jeges Jázmin Mirjam
3. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
4. Józsa Márk, Fock Dorottya Éva
5. Salabert Márton, Zátrok Dorottya Júlia
6. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
Ifjúsági B Standard (4):
1. Salabert Márton, Zátrok Dorottya Júlia
2. Bánáti Marcell, Józsa Janka
3. Bánáti Barnabás, Farkas Noémi
4. Józsa Márk, Fock Dorottya Éva
Ifjúsági C Latin (14):
1. Bangó Milán, Bucsi Fanni
2. Kántor Zsombor Imre, Bohn Lorin
3. Berkes Csanád, Ferstek Nóra
4. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
5. Jahni Bálint, Kárász Júlia
6. Szijjártó Csaba, Pakuts Ágnes
Ifjúsági C Standard (7):
1. Cziráki Bálint, Balogh Anna
2. Draskovics Gergő, Dobra Viktória Eszter
3. Kántor Zsombor Imre, Bohn Lorin
4. Tóth Kornél, Ávár Júlia
5. Szauer Szilárd, Szőnyi Erika
6. Agócs Dániel, Béres Orsolya
7. Bársony Csongor, Krápicz Terézia Lili
Ifjúsági D Latin (14):
1. Bedecs András, Bedő Tamara Julianna
2. Tóth Dominik, Tánczos Gréta
3. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
4. Palásthy Csaba, Pammer Lea
5. Meidlinger Tamás, Huber Petra Ildikó
6. Bujtor Barnabás, Sümegi Janka
Ifjúsági D Standard (14):
1. Győrfi Erik, László Vivien Hanna
2. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
3. Tamás Marcell, Tamás Blanka
4. Gyura Levente Mátyás, Sonntag Csenge
5. Fekete András Albert, Baráti Ditta Katalin
6. Tarcsay Tamás, Landi Lolita Enikő
Ifjúsági E Latin (9):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Kökényesy Dominik, Szurma Dorina
3. Balassa Albin, Szöllősi Eszter
4. Márk Olivér, Kocsner Luca Kata
5. Ámon Márk, Hetényi Adél
6. Németh Álmos, Szabó Flóra
Ifjúsági E Standard (10):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Csontos Mihály Dániel, Dezső Júlia
3. Práger Mátyás, Farkas Kata
4. Bíró Balázs, Miklósa Kinga
5. Kökényesy Dominik, Szurma Dorina
6. Bedecs András, Bedő Tamara Julianna
7. Ámon Márk, Hetényi Adél
Junior II. B Latin (8):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
3. Kovács Péter Benedek, Bódor Liliána
4. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
5. Kolozsváry Mátyás, Balogh Adél Emese
Junior II. B Standard (4):
1. Kovács Ádám, Faludi Eliza Eszter
2. Pusch Kevin, Albert Emma
3. Házas Ádám, Paluska Emese
4. Petrényi Marcell László, Kovács Sára
Junior II. C Latin (7):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Sümegi Botond, Vastag Zsófia
3. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
4. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
5. Sebők Gergő, Paál Viktória Anna
6. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
7. Tabakov Dominik, Hegedüs Adela
Junior II. C Standard (4):
1. Tóth Zoltán, Kránitz Anna Boglárka
2. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
3. Sebők Gergő, Paál Viktória Anna
4. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
Junior II. D Latin (10):
1. Tihanyi Barnabás, Sümegi Anett Júlia
2. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
3. Preszter Márk, Ruprecht Luca
4. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
5. Pálföldi Roland, Szabó Lili Petra
6. Farkas Gergő, Koma Nikol Míra
Junior II. D Standard (8):
1. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
2. Preszter Márk, Ruprecht Luca
3. Barkaszi Bálint, Böhl Emese
4. Vizli Bálint, Vizli Fanni
5. Szabó Lóránt, Péntek-Takács Laura
Junior II. E Latin (13):
1. Oláh Olivér, Németh Dzsesszika Alexandra
2. Bálint Péter Imre, Rozmán Vivien
3. Simon Áron, Korn Vivien
4. Kopácsi Attila, Sipos Blanka
5. Fajt-Ujj Flórián, Parrag-Hauzer Jázmin
6. Gubicskó Tamás, Gruber Gréta
Junior II. E Standard (13):
1. Bálint Péter Imre, Rozmán Vivien
2. Simon Áron, Korn Vivien
3. Szép Dominik, Kovács Fanni
4. Kopácsi Attila, Sipos Blanka
5. Vámos Benedek, Varga Natasa
6. Lendvai Dániel, Till Anna Natália
7. Valicsek Milán, Rabi Gréta
Junior I. C Latin (8):
1. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
2. Faludi Bálint, Paksa Luca
3. Beke Mátyás, Darabos Emma
4. Csanaki Ádám, Kolozsváry Lili
5. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
Junior I. C Standard (3):
1. Beke Mátyás, Darabos Emma
2. Faludi Bálint, Paksa Luca
3. Fehér Dominik, Fehér Violett
Junior I. D Latin (16):
1. Simovic Dominik, Dórák Lara Jázmin
2. Tóth András, Ávár Kornélia
3. Sipos Zsombor, Kulcsár Henriett
4. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
5. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
6. Orsós Krisztofer Jonatán, Szalai Ramóna
Junior I. D Standard (14):
1. Rozina Ákos, Kapronczai Sára Panna
2. Tóth András, Ávár Kornélia
3. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
4. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
5. Látrányi Balázs, Bencze Virág
6. Póli Kristóf, Szabó Laura
Junior I. E Latin (13):
1. Horváth Gergő, Birkás Sára
2. Berényi Dénes Mihály, Berta Antónia
3. Bene Nándor, Móritz Borbála Anna
4. Szabó Zsombor, Széles-Hlagyvik Jázmin
5. Udvardi Gergely Balázs, Katona Míra Tímea
6. Huszár Barnabás, Dárdai Sára Viola
7. Sovány Zsombor, Dömény Lili
Junior I. E Standard (9):
1. Horváth Gergő, Birkás Sára
2. Bene Nándor, Móritz Borbála Anna
3. Udvardi Gergely Balázs, Katona Míra Tímea
4. Orsós Krisztofer Jonatán, Szalai Ramóna
5. Birkás Balázs, Majorosi Zsófi
6. Porpáczy Marcell Péter, Kovács Ramóna Gerda
Gyerek II. C Latin (2):
1. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
2. Szegfű Balázs, Német Ena
Gyerek II. C Standard (1):
1. Bódis Botond, Kiss Flamina Hanna
Gyerek II. D Latin (5):
1. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
2. Landi Dominik Balázs, Balassa Bíbor
3. Kiss Dominik, Mettner Léna Míra
4. Froner Bendegúz, Nikolics Nikoletta
5. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
Gyerek II. D Standard (4):
1. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
2. Landi Dominik Balázs, Balassa Bíbor
3. Froner Bendegúz, Nikolics Nikoletta
4. Szegfű Balázs, Német Ena
Gyerek II. E Latin (8):
1. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
2. Mészáros Dávid Lajos, Reiter Léna
3. Benke Barnabás László, Novák Nóra
4. Deng Jia Kun, Horváth Panna
5. Bocsor Levente, Dienes Borbála
Gyerek II. E Standard (4):
1. Lepsényi Gábor, Faludi Olívia Zita
2. Gaider Gergely Csanád, Horváth Alíz
3. Deng Jia Kun, Horváth Panna
4. Benke Barnabás László, Novák Nóra
Gyerek I. D Latin (1):
1. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
Gyerek I. E Latin (1):
1. Széles-Hlagyvik Levente, Tüttő Roxána
(Forrás: MTáSZ)