XI. Hírös Kupa - eredmények
2011. október 16-án rendezték meg a XI. Hírös Kupát Kecskeméten. A klubközi táncverseny döntőinek eredménye lentebb olvasható...
Felnőtt B Latin (3 induló):
1. Sebesi Hunor, Tuba Anna
2. Török Árpád, Búrány Anikó
3. Marx Tamás, Mester Dóra
Felnőtt B Standard (3):
1. Tonk Dávid, Szilágyi Viktória
2. Kassay Tamás, Tóth Rebeka
3. Muhel Tamás, Mathien Marin
Felnőtt C Latin (8):
1. Nagy Bálint, Frang Zsófia
2. Zsoldos Gábor, Varga Klaudia
3. Polgár László, Bűdi Vivien Éva
4. Tóth Árpád, Szabó Sidónia
5. Mészáros Máté László, Beregszászi Réka
6. Nagy Ferenc, Elek Réka
Felnőtt C Standard (2):
1. Nagy Ferenc, Elek Réka
2. Szabó Máté, Nagy Alexandra
Felnőtt D Latin (19):
1. Csarnai Bertalan, Nagy Éva
2. Vanda Gábor, Lakos Katalin
3. Marsa Norbert, Salánki Zsuzsanna
4. Keresztes László, Tőzsér Klaudia
5. Csere Tamás Márk, Fehér Dóra
6. Radnai Zoltán, Szőke Fanni
7. Tarjányi Ferenc, Zubornyák Lilla
Felnőtt D Standard (8):
1. Tarjányi Ferenc, Zubornyák Lilla
2. Pásztor Marcell, Takács Mariann
3. Vincze Ádám, Gallai Anett Katalin
4. Sisák Tamás, Kabai Ágnes
5. Kelemen Csaba, Savanya Nóra
Senior B Standard (3):
1. Cseh István, Ádám Laura
2. Papp Tamás, Kántor Nóra
3. Felméri István, Vajai Rita
Ifjúsági C Latin (8):
1. Katona András, Kovács Klára Nikoletta
2. Szőke János, Józsa Gyöngyi
3. Horváth Kolos Zoltán, Nagy Evelin
4. Fóra Kamilló Dominik, Sipos Viktória
5. Plósz Bence, Asszonyi Zsófia
Ifjúsági C Standard (2):
1. Ádám Kornél, Ádám Enikő
2. Németh Norbert, Priskin Bettina
Ifjúsági D Latin (15):
1. Tóth Dávid, Balogh Nikolett Evelin
2. Sinkó Máté, Rigó Adél
3. Lóczi Gergely, Nyitrai Dalma
4. Gulyás Máté, Maximilián Bernadett
5. Dulai György, Sólyom Fanni
6. Lévai Bendegúz Dániel, Nagy Brigitta
Ifjúsági D Standard (11):
1. Tóth Dávid, Balogh Nikolett Evelin
2. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
3. Dulai György, Sólyom Fanni
4. Szőke János, Józsa Gyöngyi
5. Balajti Péter, Putnócski Zsanett
6. Horváth Kolos Zoltán, Nagy Evelin
Junior II. D Latin (15):
1. Balga Kristóf, Palásti Sára Anna
2. Balázs Márk, Babay Viktória
3. Kabdebó András, Keresztszegi Ramóna
4. Nguyen Péter, Varga Gabriella
5. Dobrányi Benedek, Molnár Renáta
6. Varga László Károly, Nagy Nicola
Junior II. D Standard (12):
1. Balga Kristóf, Palásti Sára Anna
2. Döbrei Zoltán, Tóth Fruzsina
3. Hudjik Dávid, Péter Klaudia Róza
4. Varga László Károly, Nagy Nicol
5. Dobrányi Benedek, Molnár Renáta
6. Dunai Rudolf, Geiger Vivien
Junior I. D Latin (7):
1. Kottman Zénó, Mátyus Maja
2. Dobi Szabolcs, Józsa Fanni
3. Szabó Patrik, Kósa Dorina
4. Sárosi Róbert, Tóth Emilia
5. Barcsik Márk, Czifrik Panna
6. Simon Márk, Pós Polett
7. Kraszkó Tamás, Szántó Száva
Junior I. D Standard (8):
1. Barcsik Márk, Czifrik Panna
2. Sárosi Robert, Tóth Emília
3. Dobi Szabolcs, Józsa Fanni
4. Kolba Gergely, Tarsoly Fanni
5. Simon Márk, Pós Polett
Gyerek II. D Latin (2):
1. Gál Krisztián, Monyók Anna
2. Rischák Balázs, Németh Laura
Gyerek II. D Standard (3):
1. Gál Krisztián, Monyók Anna
2. Rischák Balázs, Németh Laura
3. Farkas Roland, Mráz Jázmin
Felnőtt Hobby Latin (4):
1. Zsolnai Péter, Börcsök Flóra
2. Kökény Dávid, Csónis Flóra
3. Borbély Zsolt, China Kinga
Ifjúsági Hobby Latin (4):
1. Király Bertalan, Bartók Tímea
2. Antal Márk, Duró Cintia
3. Szikora Balázs, Beinschródt Alexa
4. Kovács Gergő, Szoboszlai Orsolya
Ifjúsági Hobby Standard (3):
1. Zsolnai Péter, Börcsök Flóra
2. Kovács Gergő, Szoboszlai Orsolya
3. Szikora Balázs, Beinschródt Alexa
Junior I-II. Hobby Standard (5):
1. Mészáros János, Bagóczki Ramóna
2. Zrínyí Dániel, Szabó Vivien
3. Szabó Barnabás, Szabó Zita Noémi
4. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
5. Zahorán Zoltán, Rajtár Jázmin
Junior II. Hobby Latin (2):
1. Szabó Barnabás, Szabó Zita Noémi
2. Márton Márk, Nagy Norina
Junior I. Hobby Latin (6):
1. Mészáros János, Bagóczki Ramóna
2. Zrínyi Dániel, Szabó Vivien
3. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
4. Zahorán Zoltán, Rajtár Jázmin
5. Sipos Dávid Máté, Gyenizse Dóra
6. Nagy Dávid, Róde Lea
Gyerek II. Hobby Latin (3):
1. László Máté, Horváth Liza
2. Szabó Márk, Budai Kitti
3. Bessenyei Róbert, Szendrei Csilla
Gyerek II. Hobby Standard (2):
1. Bessenyei Róbert, Szendrei Csilla
2. László Máté, Horváth Liza
(Forrás: MTáSZ)