X. Ritmo Kupa - eredmények
2013. szeptember 28-án rendezték meg a X. Ritmo Kupa táncversenyt. A klubközi megmérettetések mellett a Gyerek országos bajnokságnak is Pécs adott otthont. A bajnokság és a klubközi döntők végeredménye lentebb olvasható.
Gyerek II. D Latin Országos bajnokság (7 induló):
1. Perendi Kristóf, Hoffer Réka
2. Pusch Kevin, Harmati Lorina
3. Józsa Márk, Szép Hanna
4. Szabó Robin László, Perendi Dorottya
5. Sziklai Gábor, Stercz Míra
6. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
7. Bánáti Barna, Bohn Lorin
Gyerek II. D Standard Országos bajnokság (7):
1. Józsa Márk, Szép Hanna
2. Kohon Patrik, Kávási Éva
3. Kovács-Kalic Károly Péter, Farkas Liliána
4. Kávási Lajos, Kőfalvi Andrea
5. Sziklai Gábor, Stercz Míra
6. Szabó Robin László, Perendi Dorottya
7. Erős András Ferenc, Szilágyi Rebeka
Felnőtt C Latin (12):
1. Szentjobbi Endre, Molnár Barbara
2. Popovics Richárd, Dénes Edina
3. Nyers Dominik, Béres Luca
4. Jóbi Ákos, Salamon Sára
5. Witzl Dániel, Tóth Vivien
6. Auvalszki András Márk, Fejes Mónika
Felnőtt C Standard (7):
1. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
2. Kiss Csanád, Juhász Vivien
3. Vadon Barnabás, Törőcsik Timea
4. Jóbi Ákos, Salamon Sára
5. Auvalszki András Márk, Fejes Mónika
6. Horváth Gergely, Németh Laura
7. Háner Dávid, Lakatos Tamara
Felnőtt D Latin (7):
1. Bartek János, Gajdos Míra
2. Tarjányi Ferenc, Haraszti Fanni
3. Nyeste Dávid, Kékesi Tifani
4. Orsós Tamás, Kecskés Petra
5. Trombitás Bálint, Szigeti Noémi
6. Pohli Gergely, Angyal Fanni
7. Keszei Attila Imre, Füzes Dorina
Felnőtt D Standard (7):
1. Tarjányi Ferenc, Haraszti Fanni
2. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
3. Halász Barna, Weidinger Ágnes
4. Pohli Gergely , Angyal Fanni
5. Kollár Bence, Királyi Noémi
6. Józsa Máté, Szabó Barbara
7. Keszei Attila Imre, Füzes Dorina
Felnőtt E Latin (5):
1. Müller Norbert, Grósz Anett
2. Katona Szabolcs, Nagy Noémi
3. Ruff Csaba, Oláh Gerda
4. Simon János, Lefor Kamilla Annamária
5. Soós Gábor, Kaló Tímea
Ifjúsági B Latin (3):
1. Perendi Mátyás, Battyányi Szandra
2. Nagy Máté, Szőke Vivien
3. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
Ifjúsági C Latin (7):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Nyers Dominik, Béres Luca
3. Józsa Máté, Szabó Barbara
4. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
5. Bölöni Barna, Milus Alida
6. Háner Dávid, Lakatos Tamara
7. Horváth Gergely, Németh Laura
Ifjúsági C Standard (6):
1. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
2. Ficza Kristóf, Várszegi Viktória
3. Mihályi Dávid, Hang Fatime
4. Horváth Gergely, Németh Laura
5. Bölöni Barna, Milus Alida
6. Háner Dávid, Lakatos Tamara
Ifjúsági D Latin (13):
1. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
2. Horvát Patrik, Pandur Katalin
3. Mózer Adrián, Szalai Anna
4. Berta Dominik, Bántó Bernadett
5. Orsós Tamás, Kecskés Petra
6. Wirth Bence, Gorosics Csenge
Ifjúsági D Standard (10):
1. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
2. Wirth Bence, Gorosics Csenge
3. Miliás Gábor, Szemeti Dóra
4. Mózer Adrián, Szalai Anna
5. Horvát Patrik, Pandur Katalin
6. Sziklai Richárd, Keller Petra
Ifjúsági E Latin (5):
1. Bene László, Förster Fruzsina
2. Guba Marcell, Cseri Alexandra
3. Reiter Renátó, Schweitzer Lili
4. Varga Miklós, Lévai Luca
5. Szigethy Norbert, Simon Judi
Junior II. C Latin (2):
1. Polgár Sándor, Németh Barbara
2. Pandur Péter, Keller Odett
Junior II. C Standard (2):
1. Pandur Péter, Keller Odett
2. Polgár Sándor, Németh Barbara
Junior II. D Latin (11):
1. Gál Krisztián, Putzke Melanie Sascia
2. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
3. Mózer Adrián, Szalai Anna
4. Németh Bálint, Hottó Lili
5. Berta Dominik, Bántó Bernadett
6. Veriga Deniel, Nagy Norina
Junior II. D Standard (8):
1. Gál Krisztián, Putzke Melanie Sascia
2. Mózer Adrián, Szalai Anna
3. Száraz Barnabás, Vyviora Adrienn Anett
4. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
5. Bagonyi Áron, Csala Rebeka
Junior II. E Latin (10):
1. Guba Marcell, Cseri Alexandra
2. Bene László, Förster Fruzsina
3. Reiter Renátó, Schweitzer Lili
4. Nagy Patrik, Nagy Patrícia
5. Szigethy Norbert, Simon Judit
6. Erdélyi Dániel, Jaksa Éva
Junior I. C Latin (2):
1. Scháb István, Bartonicsek Kíra
2. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
Junior I. D Latin (7):
1. Gál Krisztián, Putzke Melanie Sascia
2. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
3. Németh Bálint, Hottó Lili
4. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
5. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
6. Nyers Adrián, Katona Rozina
7. Horváth Miklós, Göller Kitti
Junior I. D Standard (5):
1. Gál Krisztián, Putzke Melanie Sascia
2. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
3. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
4. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
5. Nyers Adrián, Katona Rozina
Junior I. E Latin (6):
1. Hegyi Dániel András, Nagy Fanni Orsi
2. Rákóczy Zsombor, Kovács Nóra Mária
3. Kávási Lajos, Kőfalvi Andrea
4. Rumszauer Balázs, Dobra Viktória
5. Erős András Ferenc, Szilágyi Rebeka
6. Simon Soma Csaba, Varga Virág
Gyerek II. E Latin (7):
1. Hegyi Dániel András, Nagy Fanni Orsi
2. Kohon Patrik, Kávási Éva
3. Barkaszi Bálint, Lovkó Szixtin
4. Kávási Lajos, Kőfalvi Andrea
5. Salamon Soma, Vaski Flóra
6. Erős András Ferenc, Szilágyi Rebeka
7. Tóth Dominik, Kraus Fanni
Gyerek II. E Standard (2):
1. Hegyi Dániel András, Nagy Fanni Orsi
2. Tóth Dominik, Kraus Fanni
(Forrás: MTáSZ)