IV. Szekszárd Kupa - eredmények
2012. május 13-án rendezték meg a IV. Szekszárd Kupa klubközi táncversenyt Szekszárdon. A döntők végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt C Latin (6):
1. Bali József, Matis Bettina
2. Szabó Máté, Nagy Alexandra
3. Tarjányi Ferenc, Zubornyák Lilla
4. Müller Walter, Béres Luca
5. Ádám Kornél, Ádám Enikő
6. Szendrődi József, Pestality Bianka
Felnőtt C Standard (2):
1. Szabó Máté, Nagy Alexandra
2. Tarjányi Ferenc, Zubornyák Lilla
Felnőtt D Latin (14):
1. Csókási Zsolt, Szenti Regina
2. Szajduk Szabolcs, Varju Kata
3. Kollár Bence, Királyi Noémi
4. Czopf Márton, Nagy Alexandra
5. Józsa Máté, Szabó Barbara
6. Weinert Zsolt, Gyenis Rebeka
Felnőtt D Standard (6):
1. Csókási Zsolt Szenti Regina
2. Müller Walter, Béres Luca
3. Sisák Tamás, Kabai Ágnes
4. Pohli Gergely, Angyal Fanni
5. Halász Barna, Sterl Anett
6. Horváth Zoltán, Molvay Katalin
Ifjúsági C Latin (7):
1. Szőke János, Józsa Gyöngyi
2. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
3. Oroszlán Krisztián, Papp Anna Krisztina
4. Győrbíró Dávid Márk, Nichter Krisztina
5. Ádám Kornél, Ádám Enikő
6. Mihályi Dávid, Hang Fatime
7. Károlyi Dávid, Walter Valentina
Ifjúsági C Standard (6):
1. Ádám Kornél, Ádám Enikő
2. Farkas Gellért, Fodor Zsófia
3. Mihályi Dávid, Hang Fatime
4. Földiák Márk, Kersák Dóra
5. Gácsi Norbert, Nagy Niké Anna
6. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
Ifjúsági D Latin (11):
1. Barcsik Márk, Czifrik Panna
2. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
3. Józsa Máté, Szabó Barbara
4. Auvalszki András, Fejes Mónika
5. Marton Márk, Nagy Norina
Ifjúsági D Standard (5):
1. Szőke János, Józsa Gyöngyi
2. Auvalszki András, Fejes Mónika
3. Kamu Szabolcs, Pandur Katalin
4. Horváth Dániel, Lőrincz Nikolett
5. Király Bertalan, Bartók Tímea
Junior II. C Latin (5):
1. Ruskó Gergő, Szőke Vivien
2.Szabó Ádám, Kovács Eszter
3. Gedovics Balázs, Andriott Regina
4. Horváth Gergely, Sebők Panna
5. Pék Máté, Pekker Kira Zsanett
Junior II. C Standard (3):
1. Nagy Máté, Jelacsics Nikoletta
2. Gedovics Balázs, Andriott Regina
3. Göller Barnabás Gábor, Lekszikov Dóra
Junior II. D Latin (9):
1. Barcsik Márk, Czifrik Panna
2. Szabó Levente, Dabóczy Modeszta
3. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
4. Márton Márk, Nagy Norina
5. Dégi János, Mihályi Luca
6. Orsós Tamás,Kecskés Petra
Junior II. D Standard (6):
1. Barcsik Márk, Czifrik Panna
2. Szabó Levente, Dabóczy Modeszta
3. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
4. Márton Márk, Nagy Norina
5. Dégi János, Mihályi Luca
6. Orsós Tamás, Kecskés Petra
Junior I. D Latin (6):
1. Pandur Péter, Keller Odett
2. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
3. Bene László, Gál Fruzsina
4. Nyers Dominik, Füzes Dorina
5. Bánáti Marcell, Balogh Dominika
6. Horváth Miklós, Göller Kitti
Junior I. D Standard (3):
1. Pandur Péter, Keller Odett
2. Scháb István, Kalmár Petra
3. Nyers Dominik, Füzes Dorina
Gyerek II. D Latin (8):
1. Dézsi Csaba, Dajka Csenge
2. Rischák Balázs, Németh Laura
3. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
4. Perendi Kristóf, Hutka Mandula Lili
5. Bánáti Barnabás, Godó Anna
Gyerek II. D Standard (5):
1. Dézsi Csaba, Dajka Csenge
2. Rischák Balázs, Németh Laura
3. Keresztes Szabolcs, Cserni Enikő
4. Szabó Robin László, Czakó Rebeka
5. Ferencz Attila Levente,Bánya Gréta
Gyerek I. D Latin (2):
1. Perendi Kristóf, Hutka Mandula Lili
2. Józsa Márk, Balázs Barbara
(Forrás: MTáSZ)