Kelet-magyarországi Területi bajnokság 2014 - forgatókönyv
2014. február 22-én rendezi meg a Valcer TSE Nyíradonyban a Kelet-magyarországi Területi bajnokságot, amelynek elkészült a forgatókönyve.
A verseny időpontja: 2014. február 22. 10 óra
A verseny helyszíne: Harangi Imre Rendezvénycsarnok - Nyíradony, Millenium sétány 1.
8:00 Helyszíni nevezés
9:00 Parkettpróba
10:00 Gyerek II. E Standard Előtánc
- Gyerek II. D - Junior I. D Standard Előtánc
- Gyerek II. C Latin DÖNTŐ
- Gyerek II. E Standard DÖNTŐ
- Gyerek II. D Standard DÖNTŐ
- Junior I. D Standard DÖNTŐ
10:35 Junior II. Standard Előtánc
- Senior E Standard Előtánc
- Felnőtt Latin E Elődöntő
- Gyerek I. E Latin DÖNTŐ
- Junior II. E Standard DÖNTŐ
- Gyerek II. D Latin DÖNTŐ
- Senior E Standard DÖNTŐ
- Felnőtt E Latin DÖNTŐ
11:10 Gyerek II. E Latin Elődöntő
- Junior I. E Latin Előtánc
- Junior I. D Latin Előtánc
- Gyerek II. D Latin DÖNTŐ
- Junior I. E Latin DÖNTŐ
- Junior I. D Latin DÖNTŐ
11:45 Ifjúsági E - Felnőtt E Standard Előtánc
- junior II. E Latin Elődöntő
- Ifjúsági E Standard DÖNTŐ
- Felnőtt E Standard DÖNTŐ
- Junior II. E Latin DÖNTŐ
12:10 Ifjúsági E -Senior E Latin Előtánc
- Gyerek I. E Standard DÖNTŐ
- Junior I. E Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági E Latin DÖNTŐ
- Senior E Latin DÖNTŐ
12:35 Eredményhirdetés
13:00 Parkettpróba
13:30 Junior II. D Standard Elődöntő
- Ifjúsági D Standard Elődöntő
- Senior D Latin Előtánc
- Junior I. C Latin DÖNTŐ
- Junior II. D Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági D Standard DÖNTŐ
- Senior D Latin DÖNTŐ
- Junior I. B Latin DÖNTŐ
14:30 Felnőtt D Latin Elődöntő (14 pár, 2 kör)
- Junior II. C Standard Előtánc
- Junior I. B - Junior II. B Standard Előtánc
- Felnőtt D Latin Középdöntő
- Junior II. C Standard DÖNTŐ
- Junior I. B Standard DÖNTŐ
- Felnőtt D Latin DÖNTŐ
- Junior II. B Standard DÖNTŐ
15:35 Junior II. D Latin Elődöntő
- Ifjúsági D Latin Elődöntő
- Felnőtt S Standard DÖNTŐ
- Junior II. D Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági D Latin DÖNTŐ
16:15 Felnőtt D - Senior D Standard Előtánc
- Junior II. C - Junior II. B Latin Előtánc
- Felnőtt S Latin DÖNTŐ
- Felnőtt D Standard DÖNTŐ
- Senior D Standard DÖNTŐ
- Junior II. C Latin DÖNTŐ
- Junior II. B Latin DÖNTŐ
17:05 Eredményhirdetés
17:30 Parkettpróba
18:00 Ifjúsági C Latin Elődöntő (15 pár, 2 kör)
- Felnőtt C Standard Előtánc
- Ifjúsági B Latin Elődöntő
- Felnőtt B Standard Elődöntő
- Senior Open - Felnőtt A Standard Előtánc
- Ifjúsági C Latin Középdöntő
- Felnőtt C Standard DÖNTŐ
- Felnőtt B Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági C Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági B Latin DÖNTŐ
- Open Senior Standard DÖNTŐ
- Felnőtt A Standard DÖNTŐ
19:50 Ifjúsági C Standard Elődöntő
- Ifjúsági B Standard Előtánc
- Felnőtt C Latin Elődöntő (11 pár, 2 kör)
- Felnőtt B Latin Elődöntő (10 pár. 2 kör)
- Ifjúsági A - Felnőtt A Latin Előtánc
- Senior C Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági C Standard DÖNTŐ
- Ifjúsági B Standard DÖNTÖ
- Ifjúsági A Standard DÖNTŐ
- Felnőtt C Latin DÖNTŐ
- Felnőtt B Latin DÖNTŐ
- Ifjúsági A Latin DÖNTŐ
- Felnőtt A Latin DÖNTŐ
21:50 Eredményhirdetés
(Forrás: www.valcer.hu)