Ritmo kupa 2022 - klubközi eredmények
2022. június 4-én rendezték meg Kozármislenyben a Ritmo Kupa táncversenyt, amelyen a ranglista versenyek mellett huszonkilenc klubközi és hat szóló lány kategóriában is győztest hirdettnek.
Felnőtt B Latin (4 induló):
1. Kökényesy Dominik, Molnár Petra
2. Nagy Bence, Dudás Lili Enikő
3. Ábrám Erik, Szabó Fanni
4. Ábrám Dominik, Marozsán Mira Lilla
5. Hajdú Viktor, Juhász Jázmin
Felnőtt C Latin (5):
1. Máté Milán, Kovács Karina
2. Takács Gábor Árpád, Sepsi Alexandra
3. Keresztes Gergő, Horváth Hanna
4. Deresi Vajk István, Mór-Baranyai Anna
5. Pótár-Bóta Zalán, Bata Indira Zoé
Felnőtt C Standard (5):
1. Pótár-Bóta Zalán, Bata Indira Zoé
2. Máté Milán, Kovács Karina
3. Keresztes Gergő, Horváth Hanna
4. Kaiser Kristóf, Paál Viktória Anna
5. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes
Felnőtt D Latin (2):
1. Dósai Zoltán, Harkányi Réka
2. Scheffer József, Tihanyi Vivien
Felnőtt D Standard (4):
1. Csepregi Gergő, Máté Zsóka
2. Dósai Zoltán, Harkányi Réka
3. Gombos Dávid, Gombos Kata
4. Kincses Barnabás, Dávid Dóra
Felnőtt E Latin (7):
1. Ilonka Zoltán, Márta Vivien Jázmin
2. Papp Ádám Gábor, Reményi Orsolya Kinga
3. Gombár Dániel, Repáruk Ildikó
4. Csonka István, Szabó Virág Ilona
5. Kornya Gergely Csaba, Mészáros Nóra
6. Kálai Gábor István, Szél Luca
7. Tóth Zoltán Balázs, Klimász Marianna
Felnőtt E Standard (6):
1. Gombár Dániel, Repáruk Ildikó
2. Csonka István, Szabó Virág Ilona
3. Kálai Gábor István, Szél Luca
4. Papp Ádám Gábor, Reményi Orsolya Kinga
5. Jáger József, Jáger Krisztina
6. Tóth Zoltán Balázs, Klimász Marianna
Ifjúsági B Latin (5):
1. Kökényesy Dominik, Molnár Petra
2. Nagy Bence, Dudás Lili Enikő
3. Ábrám Erik, Szabó Fanni
4. Ábrám Dominik, Marozsán Mira Lilla
5. Horváth Olivér, Szitás Alexandra
Ifjúsági C Latin (14):
1. Máté Milán, Kovács Karina
2. Szászkay Miklós, Illés Írisz
3. Molnár Ádám József, Sass Kincső
4. Bekiarisz Márkosz, Furák Szófia Flóra
5. Faludi Bálint, Rózsai Vivien
6. Kaiser Kristóf, Paál Viktória Anna
Ifjúsági C Standard (6):
1. Pótár-Bóta Zalán, Bata Indira Zoé
2. Faludi Bálint, Rózsai Vivien
3. Máté Milán, Kovács Karina
4. Kaiser Kristóf, Paál Viktória Anna
5. Szászkay Miklós, Illés Írisz
6. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
Ifjúsági D Latin (5):
1. Sovány Zsombor, Dömény Lili
2. Balatonyi Krisztián, Takács Karola
3. Kincses Barnabás, Dávid Dóra
4. Kazy Zsigmond, Kubatov Viktória
5. Cser Mátyás József, Langstadler Lana
Ifjúsági D Standard (7):
1. Csepregi Gergő, Máté Zsóka
2. Kincses Barnabás, Dávid Dóra
3. Gombos Dávid, Gombos Kata
4. Balatonyi Krisztián, Takács Karola
5. Sipos Zsombor, Kulcsár Henriett
6. Kazy Zsigmond, Kubatov Viktória
7. Takács Tamás István, Kovács Dóra
Ifjúsági E Latin (7):
1. Bézi Vencel, Farkas Jázmin Ilona
2. Ilonka Zoltán, Márta Vivien Jázmin
3. Csonka István, Szabó Virág Ilona
4. Gombár Dániel, Repáruk Ildikó
5. Kornya Gergely Csaba, Mészáros Nóra
6. Kis Máté, Tantó Hanna
7. Pipa Levente, Bay Jázmin
Ifjúsági E Standard (3):
1. Gombár Dániel, Repáruk Ildikó
2. Csonka István, Szabó Virág Ilona
3. Kis Máté, Tantó Hanna
Junior II. C Latin (7):
1. Szászkay Miklós, Illés Írisz
2. Bekiarisz Márkosz, Furák Szófia Flóra
3. Molnár Ádám József, Sass Kincső
4. Faludi Bálint, Rózsai Vivien
5. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
6. Teremi Roland, Perényi Zsófia Sára
7. Bocsor Levente, Dienes Borbála
Junior II. C Standard (4):
1. Szászkay Miklós, Illés Írisz
2. Faludi Bálint, Rózsai Vivien
3. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
4. Teremi Roland, Perényi Zsófia Sára
Junior II. D Latin (12):
1. Sovány Zsombor, Dömény Lili
2. Tolnai Zétény Benedek, Beke Kata
3. Tóth Kornél, Fábján Napsugár
4. Mihók Milán, Csordás Róza Janina
5. Horváth Szilárd, Vastag Hanga Anna
6. Cser Mátyás József, Langstadler Lana
Junior II. D Standard (5):
1. Tóth Kornél, Fábján Napsugár
2. Gál Barnabás, Fűzy Hanna
3. Sovány Zsombor, Dömény Lili
4. Konstantinovics Márk, Kárászi Kata Hanna
5. Jahni Ákos, Hegedűs Hanna
Junior II. E Latin (7):
1. Dul Dominik András, Schilling Kamilla
2. Bézi Vencel, Farkas Jázmin Ilona
3. Radó Márk Milán, Vastag Cseperke Véda
4. Kis Máté, Tantó Hanna
5. Balatinác István, Nagy Nikoletta
6. Pipa Levente, Bay Jázmin
7. Schweier Robin Olivér, Papp Léla
Junior II. E Standard (5):
1. Tolnai Zétény Benedek, Beke Kata
2. Szojkó Gábor Guidó, Kiss Tamara
3. Horváth Olivér, Monostori Luca
4. Kis Máté, Tantó Hanna
5. Schweier Robin Olivér, Papp Léla
Junior I. B Latin (2):
1. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
2. Kapronczai Benedek, Mészáros Szofi
Junior I. D Latin (11):
1. Kudomrák Noel, Péntek Bori
2. Mihók Milán, Csordás Róza Janina
3. Kovács Barna, Szép Zoé Boróka
4. Horváth Szilárd, Vastag Hanga Anna
5. Beznoszka Dávid László, Beznoszka Anita Anna
6. Gaider Gergely Csanád, Vizler Maléna
Junior I. D Standard (8):
1. Beznoszka Dávid László, Beznoszka Anita Anna
2. Mihók Milán, Csordás Róza Janina
3. Konstantinovics Márk, Kárászi Kata Hanna
4. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
5. Kovács Barna, Szép Zoé Boróka
Junior I. E Latin (4):
1. Somogyi Levente, Hajdu Hanna
2. Dul Dominik András, Schilling Kamilla
3. Radó Márk Milán, Vastag Cseperke Véda
4. Sebestyén Olivér, Juhász Anna Lola
Junior I. E Standard (3):
1. Szojkó Gábor Guidó, Kiss Tamara
2. Horváth Olivér, Monostori Luca
3. Zsebők Lőrinc, Horváth Kíra
Gyerek II. D Latin (3):
1. Kovács Barna, Szép Zoé Boróka
2. Beznoszka Dávid László, Beznoszka Anita Anna
3. Koroknai Axel Péter, Tóth Kinga
Gyerek II. D Standard (3):
1. Beznoszka Dávid László, Beznoszka Anita Anna
2. Kovács Barna, Szép Zoé Boróka
3. Koroknai Axel Péter, Tóth Kinga
Gyerek II. E Latin (6):
1. Sebestyén Olivér, Juhász Anna Lola
2. Farkas Marcell Zoltán, Kéri Emma
3. Suszter Ferenc Dávid, Molnár Lilla Rozina
4. Papp Benjamin, Horváth Zsófia Kincső
5. Pintér Roland, Barkaszi Kata
6. Spantler Krisztián György, Karlovecz Lili
Gyerek I. E Latin (3):
1. Szabó Valentin Nimród, Szerecz Emese
2. Pintér Roland, Barkaszi Kata
3. Spantler Krisztián György, Karlovecz Lili
Szóló Felnőtt D Latin (2):
1. Detre Dóra Mária
2. Kubitsch Kíra
3. Ilyés Bernadett
Szóló Felnőtt E Latin (2):
1. Detre Dóra Mária
2. Elhardt Réka
Szóló Ifjúsági D Latin (2):
1. Kubitsch Kíra
2. Ilyés Bernadett
Szóló Ifjúsági E Latin (7):
1. Kalászi Rebeka Andrea
2. Szabó Boglárka
3. Rákosa Izabella
4. Elhardt Réka
5. Gárdián Hajna Flóra
6. Dankó Janka Izabella
7. Fehér Gréta
Szóló Junior E Latin (6):
1. Kalászi Rebeka Andrea
2. Rákosa Izabella
3. Szabó Boglárka
4. Dankó Janka Izabella
5. Fehér Gréta
6. Gárdián Hajna Flóra
Szóló Gyerek E Latin (4):
1. Kulcsár Zoé
2. Horváth Boglárka Csenge
3. Horváth Patrícia
4. Müller Anita
(Forrás: MTáSZ)