V. Kner Kupa - eredmények
2013. december 14-én rendezték meg az V. Kner Kupa klubközi táncversenyt Mezőberényben. A döntők végeredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (8):
1. Bandi Ferenc, Szabó Patrícia Gréta
2. Bögre János, Ács Nóra
3. Karikó-Tóth Tamás, Száraz Evelyn
4. Kézsmárki János, Tóth Vivien
5. Néber Árpád Balázs, Maxmilián Bernadett
Felnőtt B Standard (3):
1. Karikó-Tóth Tamás, Száraz Evelyn
2. Szabó Hornos Norbert, Vasas Viktória
3. Vékony Viktor, Loga Hajnalka-Csilla
Felnőtt C Latin (5):
1. Bencsik Gergő, Sándor Szilvia
2. Szántó Károly, Szabó Réka Rebeka
3. Pölyhe Máté, Szenti Regina
4. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
5. Szőke János, Drahos Fanni
Felnőtt C Standard (5):
1. Bárándi Attila, Lapu Fanni
2. Kovács Győző, Ancsin Viktória Edit
3. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
4. Földi Attila, Beinschródt Alexa
5. Bencsik Gergő, Sándor Szilvia
Felnőtt D Latin (5):
1. Szabó Péter, Pesti Petra
2. Földi Attila, Beinschródt Alexa
3. Oláh Levente, Varga Adrienn
4. Tóth-Markos Szabolcs Dávid, Benefi Nikolett
5. Nagy Róbert, Hasúr Zsuzsanna
Felnőtt D Standard (6):
1. Tóth-Markos Szabolcs Dávid, Benefi Nikolett
2. Oláh Levente, Varga Adrienn
3. Ruskó Gergő, Bacsó Henriette
4. Póta Gergő, Hajducsák Annamária
5. Nagy Balázs Levente, Kövesi Hanga
6. Varga Péter, Ivók Yvette
Felnőtt E Latin (5):
1. Tóth Levente, Lukács Laura Dzsenifer
2. Nagy Balázs Levente, Kövesi Hanga
3. Csatári Viktor, Rusznyák Nikolett
4. Farkas Zoltán, Farkasné André Anett
5. Varga Péter, Ivók Yvette
Senior E Latin (3):
1. Farkas Zoltán, Farkasné André Anett
2. Berta Mihály, Bertáné Nagyfejeő Gyöngyi
3. Zsila László, Zsiláné André Anikó
Senior E Standard (3):
1. Csatári Viktor, Rusznyák Nikolett
2. Berta Mihály, Bertáné Nagyfejeő Gyöngyi
3. Zsila László, Zsiláné André Anikó
Ifjúsági B Latin (8):
1. Matyi Máté, Bandi Johanna
2. Szabó Noel Marcell, Mátyus Maja
3. Néber Árpád Balázs, Maxmilián Bernadett
4. Szerencsés Szabolcs, Péterfi Anna
5. Lázók Viktor, Molnár Enikő
Ifjúsági B Standard (4):
1. Szabó Hornos Norbert, Vasas Viktória
2. Szabó Noel Marcell, Mátyus Maja
3. Mészáros János, Bagóczki Ramóna
4. Krucsai Attila, Vozár Virág
Ifjúsági C Latin (11):
1. Szántó Károly, Szabó Réka Rebeka
2. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
3. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
4. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
5. Döbrei Zoltán, Tóth Fruzsina Gabriella
6. Könczey Gábor Márk, Lévai Doroti
Ifjúsági C Standard (11):
1. Bárándi Attila, Lapu Fanni
2. Kiss Tamás Bence, Lucz Laura
3. Kovács Győző, Ancsin Viktória Edit
4. Tiralla Bonifác, Laurinyecz Petra
5. Döbrei Zoltán, Tóth Fruzsina Gabriella
6. Gombai Levente, Czeglédi Laura
Ifjúsági D Latin (4):
1. Szabó Péter, Pesti Petra
2. Váli Benedek, Kertész Laura
3. Oláh Levente, Varga Adrienn
4. Tóth-Markos Szabolcs Dávid, Benefi Nikolett
Ifjúsági D Standard (6):
1. Ruskó Gergő, Bacsó Henriette
2. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
3. Tóth-Markos Szabolcs Dávid, Benefi Nikolett
4. Váli Benedek, Kertész Laura
5. Oláh Levente, Varga Adrienn
6. Nagy Balázs Levente, Kövesi Hanga
Ifjúsági E Latin (3):
1. Nagy Balázs Levente, Kövesi Hanga
2. Tóth Levente, Lukács Laura Dzsenifer
3. Szenka József, Somogyi Anna
Junior II. C Latin (14):
1. Mészáros János, Bagóczki Ramóna
2. Gáll Bence Gyula, Tóth Melitta
3. Vígh Roland, Fügedi Laura
4. Farkas Alex, Takács Mercédesz
5. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
6. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
Junior II. C Standard (11):
1. Kiss Tamás Bence, Lucz Laura
2. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
3. Vígh Roland, Fügedi Laura
4. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
5. Szabó Milán, Szakál Evelin Noémi
6. Gombai Levente, Czeglédi Laura
7. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
Junior II. D Latin (5):
1. Váli Benedek, Kertész Laura
2. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
3. Szegfű Kornél Norbert, Földi Anita
4. Dobi Szabolcs, Papp Zsanett Gréta
5. Bátori Imre, Tóth Gréta Janka
Junior II. D Standard (9):
1. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
2. Száraz Barnabás, Vyviora Adrienn Anett
3. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
4. Váli Benedek, Kertész Laura
5. Ratkai Márk Gergő, Döbrei Mónika
6. Dobi Szabolcs, Papp Zsanett Gréta
Junior II. E Latin (6):
1. Kajla Zsolt, Tóth Mónika
2. Szenka József, Somogyi Anna
3. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
4. Keresztesi Márk, Rakovics Vanessza Mariann
5. Judik János, Vozár Mónika
6. Szvoboda Gábor, Bencsik Noémi
Junior II. E Standard (5):
1. Zahorán Zoltán, Kocsor Bernadett
2. Kajla Zsolt, Tóth Mónika
3. Szenka József, Somogyi Anna
4. Bátori Imre, Tóth Gréta Janka
5. Szvoboda Gábor, Bencsik Noémi
Junior I. C Latin (4):
1. Gáll Bence Gyula, Tóth Melitta
2. Zawadka Denis, Muzsai Anna
3. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
4. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
Junior I. C Standard (3):
1. Biri Gábor György, Nagy Fruzsina
2. Börcsök Balázs, Tabatabai Nejad Petra
3. Zawadka Denis, Muzsai Anna
Junior I. D Latin (10):
1. Mitlasóczki Endre, Pindur Cintia Réka
2. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
3. Szabó Ábel, Fazekas Fanni
4. Hegyi Dániel András, Nagy Fanni Orsi
5. Szegfű Kornél Norbert, Földi Anita
6. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
Junior I. D Standard (12):
1. Mitlasóczki Endre, Pindur Cintia Réka
2. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
3. Dézsi Csaba, Zsigmond Angéla
4. Bacsik Bence, Hári Nikolett
5. Ratkai Márk Gergő, Döbrei Mónika
6. Szabó Ábel, Fazekas Fanni
Junior I. E Latin (6):
1. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag
2. Melich Krisztián, Petrás Kíra
3. Katona Attila, Kollár Petra
4. Keresztesi Márk, Rakovics Vanessza Mariann
5. Bokor Kevin, Bozsányi Jenni
6. Ercsi Dániel, Kiss Luca
Junior I. E Standard (3):
1. Bátori Imre, Tóth Gréta Janka
2. Bokor Kevin, Bozsányi Jenni
3. Ercsi Dániel, Kiss Luca
Gyerek II. E Latin (7):
1. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag
2. Kohon Patrik, Kávási Éva
3. Botos Zsolt Armand, Bernáth Odett
4. Ludchen Levente, Horváth Petra Vanda
5. Bokor Kevin, Bozsányi Jenni
6. Ercsi Dániel, Kiss Luca
7. Szántó Zalán, Palotai Gitta
Gyerek II. E Standard (3):
1. Bokor Kevin, Bozsányi Jenni
2. Ercsi Dániel, Kiss Luca
3. Szántó Zalán, Palotai Gitta
(Forrás: xek.hu)