XII. Ritmo Kupa - eredmények
2015. szeptember 27-én rendezték meg a XII. Ritmo Kupa klubközi versenyt Pécsen. Az egyes kategóriák döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (4 induló):
1. Keresztes László, Bartha Lilla
2. Szőke János, Hollósi Barbara Mónika
3. Bartek János, Péntek Nóra
4. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
Felnőtt B Standard (2):
1. Szajduk Szabolcs, Varjú Kata
2. Váczi Márk, Váczi Noémi
Felnőtt C Latin (12):
1. Hegedűs Dávid, László Kata
2. Sulyán Bálint Pál, Sebesi Daniella
3. Mózer Adrián, Kántor Kata
4. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
5. Auvalszki András Márk, Hottó Lili
6. Szabó Patrik, Fischer Anni
Felnőtt C Standard (7):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Sulyán Bálint Pál, Sebesi Daniella
3. Horváth Patrik, Skrut Birtney
4. Jóbi Ákos, Keller Petra
5. Halász Barna, Weidinger Ágnes
6. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
7. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
Felnőtt D Latin (19):
1. Orsós Tamás, Bite Lilla Imola
2. Dorogi Olivér, Szalay Petra
3. Burcsa Balázs, Szlepák Andrea Zsuzsanna
4. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
5. Ortnel Máté, Farnas Viktória
6. Orbán Zsolt Márk, Nagy Anna
Felnőtt D Standard (7):
1. Horváth Márk, Illés Dominika
2. Fekete Márk, Tóth Boglárka
3. Kovács Levente, Puskás Tamara
4. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
5. Keszler Zoltán, Bognár Alexandra
6. Kalla Máté, Lévai Luca
7. Magyar Sándor, Samu Zsófia Abigél
Felnőtt E Latin (11):
1. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edina
2. Bálint Péter, Lukács Barbara
3. Mayer Miklós, Szalai Vivien
4. Tóth Zoltán, Simon Helga
5. Végh Tamás, Peresztegi Dóra
6. Deresi Mátyás, Várady Zsófia Edit
7. Oszlánszki László, Bencsik Andrea
Felnőtt E Standard (10):
1. Réthelyi Botond, Réthelyi Virág
2. Deresi Mátyás, Várady Zsófia Edit
3. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edina
4. Bálint Péter, Lukács Barbara
5. Mayer Miklós, Szalai Vivien
6. Lopocsi Zoltán, Sepsi Alexandra
Senior III. E Standard (2):
1. Láng István, Rónaszéki Éva
2. Szabó Lajos, Szabó Hajnalka
Ifjúsági B Latin (3):
1. Szabó Ákos, Czakó Rebeka Tímea
2. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
3. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
Ifjúsági C Latin (8):
1. Mózer Adrián, Kántor Kata
2. Szabó Patrik, Fischer Anni
3. Sulyán Bálint Pál, Sebesi Daniella
4. Horváth Patrik, Skrut Birtney
5. Bacsik Bence, Hári Nikolett
Ifjúsági C Standard (5):
1. Sulyán Bálint Pál, Sebesi Daniella
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
3. Horváth Patrik, Skrut Birtney
4. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
5. Göller Barnabás Gábor, Göller Kitti
Ifjúsági D Latin (19):
1. Novák István, Jaksa Éva
2. Dorogi Olivér, Szalay Petra
3. Huber Péter Szabolcs, Szántó Dominika Andrea
4. Orbán Zsolt Márk, Nagy Anna
5. Balogh Gergely, Mondik Lilien
6. Ortnel Máté, Farnas Viktória
Ifjúsági D Standard (9):
1. Keresztes Gergő, Mancz Alexandra
2. Fekete Márk, Tóth Boglárka
3. Kovács Levente, Puskás Tamara
4. Kalla Máté, Lévai Luca
5. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
6. Ferencz Attila Levente, Sebestyén Dorka
Ifjúsági E Latin (12):
1. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
2. Nagy Márk Károly, Papp Éva Dorina
3. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edina
4. Tóth Zoltán, Simon Helga
5. Deresi Mátyás, Várady Zsófia Edit
Hetesi Krisztián Márk, Lindmayer Jázmin - kizárva
Ifjúsági E Standard (12):
1. Deresi Mátyás, Várady Zsófia Edit
2. Réthelyi Botond, Réthelyi Virág
3. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
4. Koszta Marcell, Leopold Rozvita Edina
5. Draskovics Dániel, Varga Bianka
6. Soltész István, Dudley Dóra
Junior II. B Latin (2):
1. Szabó Ákos, Czakó Rebeka Tímea
2. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
Junior II. C Latin (5):
1. Németh Bálint, Szabó Klaudia Ágnes
2. Bacsik Bence, Hári Nikolett
3. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag Virág
4. Werner Viktor, Godó Anna
5. Györe Róbert, Katona Rozina
Junior II. C Standard (4):
1. Bacsik Bence, Hári Nikolett
2. Iványi Dávid Alex, Peták Magdolna
3. Rákóczy Zsombor, Józsa Janka
4. Györe Róbert, Katona Rozina
Junior II. D Latin (18):
1. Szabó Ármin Bence, Nagy Kincső
2. Patkós Máté, Pszota Eszter
3. Balogh Gergely, Mondik Lilien
4. Gyura Levente Mátyás, Bőhl Emese
5. Sere Dániel, Lentulai Hanna Sára
6. Szabó Márk, Csofcsics Csenge
Junior II. D Standard (10):
1. Salabert Márton, Csüri Fanni Noa
2. Patkós Máté, Pszota Eszter
3. Tóth Krisztián, Kanizsai Lili
4. Ferencz Attila Levente, Sebestyén Dorka
5. Werner Viktor, Godó Anna
6. Agócs Dániel, Horváth Dzsenifer
Junior II. E Latin (11):
1. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
2. Nagy Márk Károly, Papp Éva Dorina
3. Tabakov Dominik, Balogh Réka
4. Pintér Martin, Tóth Melinda
5. Hetesi Krisztián Márk, Lindmayer Jázmin
6. Veress Gábor, Ködmön Liliána Paula
Junior II. E Standard (7):
1. Bánáti Marcell, Farkas Noémi
2. Hetesi Krisztián Márk, Lindmayer Jázmin
3. Soltész István, Dudley Dóra
4. Draskovics Dániel, Varga Bianka
5. Németh Kristóf László, Simon Rebeka
6. Veress Gábor, Ködmön Liliána Paula
7. Török Tamás, Dömötör Dorka Fruzsina
Junior I. C Latin (3):
1. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag Virág
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
3. Józsa Márk, Kozma Zorka
Junior I. C Standard (2):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Józsa Márk, Kozma Zorka
Junior I. D Latin (11):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Vaczláv Csaba Bercel, Kiss Luca
3. Szabó Ármin Bence, Nagy Kincső
4. Patkós Máté, Pszota Eszter
5. Jahni Bálint, Kiss Noémi
6. Gyura Levente Mátyás, Bőhl Emese
Junior I. D Standard (8):
1. Patkós Máté, Pszota Eszter
2. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
3. Ercsi Dániel, Németh Bella
4. Bánáti Barnabás, Bohn Lorin
5. Vaczláv Csaba Bercel, Kiss Luca
Junior I. E Latin (14):
1. Varga Nándor, Szántó Luca
2. Salánki Miklós Bence, Hajnal Blanka
3. Scháb Dániel, Szépe Anna
4. Tabakov Dominik, Balogh Réka
5. Fekete András Albert, Baráti Ditta Katalin
6. Pintér Martin, Tóth Melinda
Junior I. E Standard (10):
1. Réthelyi Balázs, Sulyán Lilla Katalin
2. Varga Nándor, Szántó Luca
3. Salánki Miklós Bence, Hajnal Blanka
4. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
5. Karádi Kristóf, Tamás Blanka
6. Scháb Dániel, Szépe Anna
Gyerek II. C Latin (2):
1. Józsa Márk, Kozma Zorka
2. Papp Ádám István, Gál Dalma
Gyerek II. C Standard (2):
1. Papp Ádám István, Gál Dalma
2. Józsa Márk, Kozma Zorka
Gyerek II. D Latin (3):
1. Pusch Kevin, Albert Emma
2. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
3. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
Gyerek II. D Standard (2):
1. Kovács Dávid László, Kiss Beatrix
2. Tuboly Zsombor, Salamon Sára
Gyerek I-II. E Latin (6):
1. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
2. Pálföldi Roland, Paál Viktória Anna
3. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
4. Sipos András Dániel, Sipos Anna Hédi
5. Nemes Barnabás, Ilyés Bernadett
6. Balázs Vince, Kubányi Dóra
Gyerek II. E Standard (2):
1. Reznák Zsolt, Dubai Dóra
2. Nemes Barnabás, Ilyés Bernadett
(Forrás: MTáSZ)