XIV. Ametiszt Kupa - eredmények
2019. november 23-án Kaposváron rendezték meg a XIV. Ametiszt Kupa klubközi táncversenyt, amelyen huszonkilenc kategóriában hirdettek győztest.
Felnőtt B Latin (2 induló):
1. Paizs Ármin Gábor, Jeges Jázmin Mirjam
2. Tóth Ádám, Tari Alexandra Mária
Felnőtt B Standard (2):
1. Tóth Kornél, Ávár Júlia
2. Baranyai Szilárd, Illés Enikő Katalin
Felnőtt C Latin (5):
1. Kántor Zsombor Imre, Bohn Lorin
2. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
3. Meidlinger Tamás, Huber Petra Ildikó
4. Bársony Csongor, Pénzes Sára
5. Palásthy Csaba, Pammer Lea
Felnőtt C Standard (3):
1. Tumó Roland, Horváth Kata Zsuzsanna
2. Tarcsay Tamás, Paál Viktória Anna
3. Tamás Marcell, Tamás Blanka
Felnőtt D Latin (5):
1. Lenkey Gábor Károly, Bari Tifani Zsófia
2. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
3. Német Norbert, Fődi Kitti
4. Seres Mátyás, Závecz Gabriella
5. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
Felnőtt D Standard (7):
1. Peresztegi Patrik Csaba, Than Anna
2. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
3. Német Norbert, Fődi Kitti
4. Kovács Mátyás Attila, Liszt Edit
5. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes
6. Fekete András Albert, Baráti Ditta Katalin
7. Kincses Imre Dr., Kemény Krisztina
Ifjúsági B Latin (2):
1. Paizs Ármin Gábor, Jeges Jázmin Mirjam
2. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
Ifjúsági C Latin (5):
1. Kántor Zsombor Imre, Bohn Lorin
2. Meidlinger Tamás, Huber Petra Ildikó
3. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
4. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
5. Palásthy Csaba, Pammer Lea
Ifjúsági C Standard (5):
1. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
2. Benkő Arnold, Gruber Rebeka
3. Tamás Marcell, Tamás Blanka
4. Tarcsay Tamás, Paál Viktória Anna
5. Sebők Gergő, Kvala Vivien
Ifjúsági D Latin (7):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Pál Kristóf, Sötét Janka
3. Agárdi Márk Dávid, Vajda Fanni
4. Simon Áron, Korn Vivien
5. Bálint Péter Imre, Rozmán Vivien
6. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes
7. Pálföldi Roland, Szabó Lili Petra
Ifjúsági D Standard (7):
1. Závecz Roland Zoltán, Könye Rozália Ilka
2. Simon Áron, Korn Vivien
3. Fekete András Albert, Baráti Ditta Katalin
4. Faragó Attila Ádám, Tirk Zsófia Ágnes
5. Bálint Péter Imre, Rozmán Vivien
6. Pál Kristóf, Sötét Janka
7. Palásthy Csaba, Pammer Lea
Ifjúsági E Latin (2):
1. Kopácsi Attila, Sipos Blanka
2. Kárpáti Péter Kristóf, Kiss Regina
Ifjúsági E Standard (2):
1. Kopácsi Attila, Sipos Blanka
2. Kárpáti Péter Kristóf, Kiss Regina
Junior II. B Latin (3):
1. Sütő Zalán, Molnár Petra
2. Józsa Márk, Hegedüs Adela
3. Palásthy Nándor, Csizmadia Nikolett
Junior II. C Latin (5):
1. Ács Gergő, Markos Nikol
2. Orbán Gergő Botond, Dienes Rozi
3. Pető-Szőllősi Dominik, Pető-Szőllősi Mirtill
4. Farkas Barnabás Sándor, P. Kovács Panka Dóra
5. Péntek Ádám, Máté Zsóka
Junior II. C Standard (3):
1. Katona Zétény Máté, Lévai Blanka
2. Czéh Barnabás, Bednarik Bianka
3. Sebők Gergő, Kvala Vivien
Junior II. D Latin (9):
1. Csepregi Gergő, Petter Alexa
2. Simon Áron, Korn Vivien
3. Bálint Péter Imre, Rozmán Vivien
4. Agárdi Márk Dávid, Vajda Fanni
5. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
6. Pálföldi Roland, Szabó Lili Petra
Junior II. D Standard (6):
1. Vauver Bence, Horváth Fanni Georgina
2. Csepregi Gergő, Petter Alexa
3. Simon Áron, Korn Vivien
4. Sipos Zsombor, Kulcsár Henriett
5. Bálint Péter Imre, Rozmán Vivien
6. Takács Tamás István, Kovács Dóra
Junior II. E Latin (3):
1. Kopácsi Attila, Sipos Blanka
2. Bényei Gergő, Schleier Nikolett
3. Kárpáti Péter Kristóf, Kiss Regina
Junior II. E Standard (4):
1. Kopácsi Attila, Sipos Blanka
2. Gubicskó Tamás, Gruber Gréta
3. Pálföldi Roland, Szabó Lili Petra
4. Kárpáti Péter Kristóf, Kiss Regina
Junior I. C Latin (4):
1. Péntek Ádám, Máté Zsóka
2. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
3. Sipos Zsombor, Kulcsár Henriett
4. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
Junior I. C Standard (2):
1. Póli Kristóf, Szabó Laura
2. Kaiser Kristóf, Kasza Liza Emma
Junior I. D Latin (12):
1. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
2. Takács Tamás István, Kovács Dóra
3. Bartolák Levente, Varga Kata
4. Póli Kristóf, Szabó Laura
5. Pozsonyi Patrik, Heimüller Virág
6. Jakab Barnabás, Horváth Szofi
Junior I. D Standard (6):
1. Sipos Zsombor, Kulcsár Henriett
2. Tóth Máté Gábor, Király Jázmin Virág
3. Vermes Máté, Gerencsér Zsófia
4. Takács Tamás István, Kovács Dóra
5. Bartolák Levente, Varga Kata
6. Jakab Barnabás, Horváth Szofi
Junior I. E Latin (5):
1. Bényei Gergő, Schleier Nikolett
2. Száraz Zalán, Kuzma Panna Laura
3. Gorza Milán, Bödő Liána
4. Joó Csenger, Rába Rebeka
5. Szabó Csongor, Kocsis Nóra
Junior I. E Standard (5):
1. Sovány Zsombor, Dömény Lili
2. Gorza Milán, Bödő Liána
3. Huszár Barnabás, Dárdai Sára Viola
4. Horváth Szilárd, Bodor Gréta Luca
5. Bényei Gergő, Schleier Nikolett
Gyerek II. D Latin (4):
1. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
2. Horváth Szilárd, Bodor Gréta Luca
3. Mészáros Dávid Lajos, Reiter Léna
4. Kiss Dominik, Mettner Léna Míra
Gyerek II. E Latin (5):
1. Ács Bence, Dienes Regina
2. Gorza Milán, Bödő Liána
3. Joó Csenger, Rába Rebeka
4. Száraz Zalán, Kuzma Panna Laura
5. Szabó Csongor, Kocsis Nóra
Gyerek II. E Standard (5):
1. Joó Csenger, Rába Rebeka
2. Gorza Milán, Bödő Liána
3. Horváth Szilárd, Bodor Gréta Luca
4. Halmóczki Márk, Tran Ngoc Quynh Anh
5. Kiss Dominik, Mettner Léna Míra
(Forrás: MTáSZ)