XVII. Bem Kupa - eredmények
2012. május 20-án rendezték meg a XVII. Bem Kupa táncversenyt Budapesten. A klubközi verseny döntőinek eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt D Latin (16 induló):
1. Husz Péter, Abkarovits Anikó
2. Szentjobbi Endre, Molnár Barbara
3. Illyes Benjamin Bertalan, Varga Eva Francisca (Románia)
4. Marsa Norbert, Salánki Zsuzsanna
5. Bencs Ádám, Pintér Zita
6. Maticsek Zsolt, Bíró Borbála
7. Sipos Gábor, Horváth Orsolya
Felnőtt D Standard (6):
1. Illyes Benjamin Bertalan, Varga Eva Francisca (Románia)
2. Gáti Krisztián, Gábriel Nikolett
3. Bodor Martin, Mohácsi Erika
4. Tatár János, Gráczer Adrienn
5. Pohli Gergely, Angyal Fanni
6. Ivanics Péter, Szabó Ágnes
Senior D Latin (3):
1. Dr. Asztalos Zoltán, Kissné Szegedi Zsuzsanna
2. Kiss Bertalan Cristian, Illyés Dalma (Románia)
3. Szabó Zsolt, Ónodi Szabó Valéria
Senior D Standard (3):
1. Dr. Asztalos Zoltán, Kissné Szegedi Zsuzsanna
2. Kiss Bertalan Cristian, Illyés Dalma (Románia)
3. Veress Gábor , Zum Edit
Ifjúsági C Latin (5):
1. Bécsi Patrik, Nagy Alexandra Éva
2. Németh Endre, Elekes Helga
3. Szőke János, Józsa Gyöngyi
4. Czeglédi Tamás, Tóth Fruzsina
5. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
Ijúsági D Latin (14):
1. Tóth Bence Ákos, Bondár Dóra
2. Ébend András, Miklós Orsolya
3. Dulai György, Sólyom Fanni
4. Horváth Dániel, Lőrincz Nikolett
5. Dunai Rudolf István, Geiger Vivien
6. Thuri Cristopher, Ferenczi Phaedra
Ifjúsági D Standard (10):
1. Dulai György, Sólyom Fanni
2. Szőke János, Józsa Gyöngyi
3. Saláta József, Somfalvi Beáta Krisztina
4. Ébend András, Miklós Orsolya
5. Ficza Kristóf, Várszegi Viktória
6. Mózsik Zsolt, Hauszmann Stefánia
Junior II. D Latin (21):
1. Kabdebó András Dénes, Keresztszegi Ramóna Maja
2. Domokos Attila, Czeglédi Laura
3. Taba Benjámin, Lissák Laura
4. Hosztafi Gergely, Mészáros Panna
5. Szabó Levente, Dabóczy Modeszta
6. Sándorfi Bálint Tamás, Simara Bettina
Junior II. D Standard (9):
1. Czuczi Patrik, Késmárki Vanessza
2. Száraz Barnabás, Csermák Klaudia Noémi
3. Domokos Attila, Czeglédi Laura
4. Dobi Szabolcs, Papp Zsanett Gréta
5. Bíró Dániel, Mezősi Daniella
6. Márton Márk, Nagy Norina
Junior I. D Latin (12):
1. Sárosi Robert, Tóth Emília
2. Balikó Gergely, Papp Emese
3. Gáll Bence Gyula, Tóth Anna
4. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
5. Szalai Dénes Ferenc, Balla Petra
6. Csáki Benedek, Szucsányi Kincső
Junior I. D Standard (10):
1. Sárosi Robert , Tóth Emília
2. Szalai Dénes Ferenc Balla Petra
3. Almási György, Bodor Fanni
4. Mészáros Bence Levente, Balanescu Liliána
5. Mészáros János, Bagóczki Ramona
6. Dézsi Csaba, Dajka Csenge
Gyerek II. D Latin (2):
1. Dézsi Csaba, Dajka Csenge
2. Bánáti Barnabás, Godó Anna
Felnőtt Hobby Latin (6):
1. Béres Gábor, Benyovszky Tünde
2. Drab Tibor, Szereda Natalja
3. Perényi András, Kocsis Katalin
4. Kollár Barna, Bukta Borbála
5. Sulc István Dániel, Szentkirályi Éva
6. Dr.Körömi Zsolt, Szabó Dóra
Felnőtt Hobby Standard (2):
1. Sulc István Dániel, Szentkirályi Éva
2. Dr.Körömi Zsolt, Szabó Dóra
Ifjúsági Hobby Latin (5):
1. Sziklai Richárd, Táskai Bettina
2. Viszlai Márk, Schultz Vera
3. Teleki Tamás, Nagypál Krisztina
4. Párizs Richárd Dominik, Paulics Lilla
5. L.Nagy Attila, Csiba Gyöngyi
Ifjúsági Hobby Standard (3):
1. Sziklai Richárd, Táskai Bettina
2. L.Nagy Attila, Csiba Gyöngyi
3. Teleki Tamás, Nagypál Krisztina
Junior II. Hobby Latin (3):
1. Sziklai Dominik, Cserkuti Dóra
2. Keszei Attila Imre, Skrut Britney
3. Markán Zoltán, Buda Virág
Junior II. Hobby Standard (3):
1. Sziklai Dominik, Cserkuti Dóra
2. Keszei Attila Imre, Skrut Britney
3. Markán Zoltán, Buda Virág
Junior I. Hobby Latin (4):
1. Kakuk Milán, Kollonai Zsanett
2. Czabányi Robin Zsolt, Toldi Csenge
3. Gáspár György, Müller Petra
4. Szinovál István, Szigeti Emese
Junior Hobby Standard (3):
1. Szinovál István, Szigeti Emese
2. Gáspár György, Müller Petra
3. Czabányi Robin Zsolt, Toldi Csenge
(Forrás: MTÁSZ)