XX. Bem Kupa - eredmények
2013. december 1-jén rendezték meg a XX. Bem Kupa klubközi táncversenyt Budapesten. A döntők eredménye lentebb olvasható.
Felnőtt B Latin (12 induló):
1. Csömör Marcell Krisztián, Kovács Kitti
2. Puskás Dániel, Kersák Dóra
3. Karikó-Tóth Tamás, Száraz Evelyn
4. Fonyó Sebastian, Guttengéber Marietta
5. Vékony Viktor, Loga Hajnalka-Csilla
6. Németh Endre, Elekes Helga
Felnőtt C Latin (16):
1. Czeglédi Tamás, Tóth Fruzsina
2. Lévai Bendegúz Dániel, Nagy Brigitta
3. Csomós Tamás, Nikora Noémi
4. Németh Adrián, Tárnok Imola
5.Szőke János, Drahos Fanni
6. Sinkó Máté, Rigó Adél
7. Szabó Bence, Folmeg Barbara
Felnőtt C Standard (3):
1. Vajda Ádám, Vajda Dóra
2. Kőszegi Gergely, KIss Dorottya
3. Földi Attila, Beinschródt Alexa
Felnőtt D Latin (8):
1. Simon Zoltán, Szeghő Melinda
2. Tarjányi Ferenc, Haraszti Fanni
3. Bartek János, Gajdos Míra
4. Török Tamás Dániel, Gyurkovits Éva
5. Földi Attila, Beinschródt Alexa
Felnőtt D Standard (10):
1. Dudás Tamás, Jakab Szilvia
2. Nagy Antal, Kovács Emese
3. Halász Barna, Weidinger Ágnes
4. Kalla Béla, Török Anna
5. Kollár Bence, Királyi Noémi
6. Gál András, Krahling Tünde
Felnőtt E Latin (8):
1. Csatári Viktor, Rusznyák Nikolett
2. Katona Szabolcs, Nagy Noémi
3. Kalla Béla, Török Anna
4. Kübler Gábor, Stanyó Réka
5. Varga Péter, Ivók Yvette
Felnőtt E Standard (4):
1. Fülep Péter Ernő, Élő Vivien
2. Szabó Árpád, Kiss Nikolett
3. Tregova Balázs, Puzsik Csenge
4. Tánczos Zoltán, Spuriga Brigitta
Senior B Standard (4):
1. Kránicz József, Dobó Erika
2. Orosz László, Király Marianna
3. Kis Á Ferenc, Palotai Irén
4. Králik János, Králik Jánosné
Ifjúsági C Latin (16):
1. Popovics Richárd, Dénes Edina
2. Szántó Károly, Szabó Réka Rebeka
3. Vígh Roland, Fügedi Laura
4. Mester Ádám, Markó Margit Virág
5. Szabó Levente,Daboczi Modeszta
6. Jóvári Levente Tamás, Szalai Szavanna
Ifjúsági C Standard (15):
1. Wirth Bence, Gorosics Csenge
2. Börzöli Dávid, Hirt Szofi
3. Kiss Tamás Bence, Lucz Laura
4. Tóth Barnabás, Juhász Dóra
5. Vígh Roland, Fügedi Laura
6. Miliás Gábor, Szemeti Dóra
Ifjúsági D Latin (12):
1. Wirth Bence, Gorosics Csenge
2. Bakos Benjámin, Fodor Dominika
3. Nyeste Dávid, Kékesi Tifani
4. Miliás Gábor, Szemeti Dóra
5. Szabó Gergő, Társi Vivienn
6. Poór István, Szkala Györgyi
Ifjúsági D Standard (7):
1. Tőke Péter Márk, Molnár Renáta
2. Veréb Dániel, Kovács Tímea
3. Szabó Barnabás, Szabó Zita Noémi
4. Szigeti Balázs, Lányi Gabriella Anna
5. Loncsák Dániel, Komlósi Krisztina
6. Nagy Balázs Levente, Kövesi Hanga
7. Tollár Gergő, Deményi Boglárka
Ifjúsági E Latin (11):
1. Horváth Gergő, Herczeg Dóra
2. Loncsák Dániel, Komlósi Krisztina
3. Fekete Márk, Tóth Boglárka
4. Tóth Levente, Lukács Laura Dzsenifer
5. Nagy Balázs Levente, Kövesi Hanga
6. Szőnyi Balázs Bence, Váczy Blanka Dorka
Ifjúsági E Standard (6):
1. Fekete Márk, Tóth Boglárka
2. Horváth Gergő, Herczeg Dóra
3. Krasznai Tamás, Iszlatyi Kinga Annamária
4. Szamos Máté, Bárdos Virág
5. Sasvári Péter, Marok Kitti Natália
6. Kurucz Máté Attila, Domán Zsuzsanna
Junior II. D Latin (9):
1. Sulyán Bálint Pál, Farkas Romina Anna
2. Szabó Ábel, Fazekas Fanni
3. Mózer Adrián, Szalai Anna
4. Somogyi Viktor, Bokodi Panna
5. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
6. Dohy Dominik, Rabóczki Zsanett
Junior II. D Standard (9):
1. Száraz Barnabás, Vyviora Adrienn Anett
2. Dunai Bence, Marschall Zita Olívia
3. Sulyán Bálint Pál, Farkas Romina Anna
4. Szabó Ákos, Czakó Rebeka
5. Podlovics Tamás, Erdei Kamilla
6. Mózer Adrián, Szalai Anna
Junior II. E Latin (9):
1. Lepp Tamás Márk, Csorba Klára
2. Lakatos György, Jordán Laura
3. Nagy Patrik, Nagy Patrícia
4. Czabányi Robin Zsolt, Fekete Zsófia
5. Márkó Fülöp Viktor, Mező Sopia Flóra
6. Szigethy Norbert, Simon Judit
Junior II. E Standard (6):
1. Ilyés Ádám, Sulyán Lilla Katalin
2. Czabányi Robin Zsolt, Fekete Zsófia
3. Márkó Fülöp Viktor, Mező Sopia Flóra
4. Szvoboda Gábor, Bencsik Noémi
5. Szigethy Norbert, Simon Judit
6. Lepp Tamás Márk, Csorba Klára
Junior I. E Latin (6):
1. Melich Krisztián, Petrás Kíra
2. Holló Patrik, Holka Jázmin
3. Iványi Dávid, Peták Magdolna
4. Márton Viktor András, Sebesi Daniella
5. Révész Dávid, Cseperkáló Dóra
6. Szinovál István, Szigeti Emese
Junior I. E Standard (4):
1. Iványi Dávid, Peták Magdolna
2. Révész Dávid, Cseperkáló Dóra
3. Márton Viktor András, Sebesi Daniella
4. Szinovál István, Szigeti Emese
Gyerek II. E Latin (10):
1. Lehóczki Zsolt, Oláh Csillag
2. Botos Zsolt Armand, Bernáth Odett
3. Belucz Levente Zoltán, Szabó Kincső
4. Ludchen Levente, Horváth Petra Vanda
5. Lengyel Dániel, Denke Réka
6. Ercsi Dániel, Kiss Luca
Gyerek II. E Standard (4):
1. Lukács Olivér, Lukács Petra
2. Bene Martin, Nyemcsok Edina
3. Lengyel Dániel, Denke Réka
4. Ercsi Dániel, Kiss Luca
(Forrás: MTáSZ)